Garcetti آسانسور LA شهر مقررات منع رفت و آمد; کلانتر دیگر نمی خواهد اجرا شهرستان مقررات منع رفت و آمد

وجود خواهد داشت هیچ منع رفت و آمد در شهر لس آنجلس شروع امشب شهردار اریک Garcetti گفت: صبح روز پنج شنبه."Angele

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 خرداد 1399

وجود خواهد داشت هیچ منع رفت و آمد در شهر لس آنجلس شروع امشب شهردار اریک Garcetti گفت: صبح روز پنج شنبه.

"Angelenos در حال صف آرایی در سراسر قدرتمند و مسالمت آمیز تظاهرات علیه نژادی و بی عدالتی" Garcetti در بیانیه ای گفت و همراه با انتشار اخبار.

"ما متعهد به حفاظت از حق همه مردم را به صدای خود را شنیده و حصول اطمینان از ایمنی از معترضان و کسب و کار و ساکنان خانواده و در کل جامعه ما," او اضافه شده است.

سر از لس آنجلس کلانتر نیز گفت: آنها دیگر نمی خواهد اجرای countywide حکومت نظامی شده است که در اثر هر شب پس از آخر هفته در میان ناآرامی های اجتماعی به مرگ جورج فلوید.

"بر اساس زمان آگاهی موقعیتی و اخیر الگوی صلح آمیز اقدامات معترضان در لس آنجلس کلانتر بخش دیگر اجرای مقررات منع رفت و آمد," کلانتر الکس بیانوبا گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

دیگر سازمان های پلیس در این شهرستان گفت: می توانید تصمیم خود را در مورد اینکه آیا برای اجرای مقررات منع رفت و آمد.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا مقامات شهرستان خواهد لغو مقررات منع رفت و آمد سفارشات برای پنج شنبه شب.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا است به نام حکومت بر خلاف قانون اساسی استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه واصل جمعه که آن را نقض متمم اول قانون اساسی. طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از زندگی ماده لس آنجلس ساکنان لس آنجلس و خبرنگاران که گفت: مقررات منع رفت و آمد تا خود را محدود پوشش.

"این خلاف قانون اساسی حکومت سرکوب شده اند مقدار زیادی از مهم سیاسی در اعتراض به فعالیت و اختلال در زندگی بیش از 10 میلیون نفر" گفت: Ahilan Arulanantham ارشد مشاور آیتالله سیستانی شیراز. "این حکومت باید در حال حاضر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب