A photo of a person's face behind a white and clear plastic cover. The person is wearing a white face mask.

یک متخصص طب پیشگیری دریافت ساخارین اسپری در طول آلودگی کت و شلوار تست در Coronavirus افزایش تسهیلات در فیلادلفیا. (دامنه های عمومی عکس)

برای برخی از افراد با COVID-19 دوره نقاهت بعد از فاز حاد عفونت تنها آغاز است. نگران کننده گزارش در حال حاضر نشان می دهد که این ویروس ممکن است قادر به تحمیل طولانی مدت آسیب به ریه ها و قلب و سیستم عصبی و پژوهشگران از نزدیک مشاهده کنید اگر کلیه ها و کبد و دستگاه گوارش ممکن است در معرض مداوم آسیب به عنوان به خوبی.

برخی از بیماران نیز گزارش علائم است که باقی می ماند هفته و حتی ماه ها پس از تبدیل شدن به آلوده منجر به مشکوک است که این ویروس ممکن است قادر به جرقه شرایط مانند سندرم خستگی مزمن.

“در ابتدا ما مدل برای درک این که این عفونت شد و برای درمان آن را مانند یکی دیگر از ویروس تنفسی مانند آنفلوانزا گفت:” جان Swartzberg, بالینی, استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در دانشگاه برکلی-UCSF مشترک برنامه های پزشکی. “من فکر می کنم یکی از تاسف و چیزهای جالب در مورد این ویروس این است که تعامل آن با ما است که در واقع بسیار پیچیده تر از آن است.”

 برکلی اخبار صحبت Swartzberg در مورد آنچه ما می دانیم در مورد ویروس های بالقوه به تحمیل آسیب طولانی مدت به بدن و چگونه بیماران می تواند به کاهش خطر ابتلا به عوارض. اما او اخطار می دهد که پس از تنها شش ماه از SARS-CoV-2 ویروس آن است که خیلی زود به می گویند اگر هر مداوم اثرات مزمن و یا طولانی مدت و یا اگر ما شناسایی کرده ایم همه ممکن است در دراز مدت اثرات.


A portrait of Prof. John Swartzberg

جان Swartzberg است بالينی استاد بازنشسته از بیماری های عفونی و vaccinology در دانشگاه برکلی-UCSF مشترک برنامه های پزشکی

برکلی اخبار: چه هستند برخی از مداوم یا طولانی مدت عوارض که پزشکان در حال دیدن در بیمارانی که بهبود یافته اند از حاد COVID-19?

جان Swartzberg: چیزی که ما پیش بینی نمی شد که این ویروس به نظر می رسد برای سرعت بخشیدن به یک معامله بزرگ از زخم در ریه ها. و اگر ریه بافت جایگزین بافت اسکار, آن است که دیگر کاربردی به عنوان به طور منظم ریوی بافت که ترجمه را به فقیر تبادل گاز. آنچه ما واقعا ترس طولانی مدت تنگی نفس است که می تواند گسترش در هر نقطه از بسیار خفیف به شدت محدود. نیز وجود دارد که نگران کننده گزارش به دنبال در توموگرافی کامپیوتری (CT) اسکن از افراد بدون علامت که آنها در سمت چپ با بافت اسکار. این حتی می تواند اتفاق می افتد در تحت بالينی سطح.

یکی دیگر از منطقه است که قلب است. شواهدی وجود دارد در حال حاضر که این ویروس می تواند به طور مستقیم در حمله به سلول های عضله قلب و همچنین شواهدی وجود دارد که سايتوکين طوفان که این ویروس باعث در بدن نه تنها خسارت ریه ها اما می تواند آسیب به قلب است. ما نمی دانیم که چه اثرات طولانی مدت از که ممکن است, اما این می تواند باشد که ما یک جمعیت از مردم که زنده ماندن COVID-19 تنها به رفتن و مزمن, مشکلات قلبی.

سومین عضو سیستم است که ما در حال حاضر بسیار روشن در مورد سیستم عصبی مرکزی. وجود شواهدی از دخالت مستقیم این ویروس با سلول های عصبی و همچنین سايتوکين طوفان و واسطه های التهابی می تواند باعث آسیب به سیستم عصبی مرکزی است. این است که تجلی خود را نه تنها در عصبی يافته های بالينی بلکه روانی يافته است. ما شاهد بيماران پس از ترخيص مبارزه با چالش های روانی تقریبا شبیه به PTSD. و ما همچنین شاهد برخی از نقص شناختی در برخی از افراد هستند که بسیار نگران کننده است.

ما نیز دیده می شود آسیب به کلیه ها از سايتوکاين ها و همچنین شواهدی وجود دارد که این ویروس می تواند با اتصال به گیرنده در کبد اگر ما دیده نمی شود قابل توجه بیماری های کبدی و در عین حال در بیماران است. در نهایت دستگاه گوارش خود را ویروس گیرنده و حدود 15 درصد از مردم به خصوص کودکان در حال حاضر با علائم گوارشی. اما تا کنون هیچ شواهدی وجود ندارد که این باعث خواهد شد مداوم علائم.

در نهایت مشخص شده است که عفونت با SARS-CoV-2 باعث غیر طبیعی لخته شدن خون در برخی از افراد است. این امر منجر به آمبولی ریوی است که در حال لخته شدن خون است که برای مسافرت و آسیب ریه و سکته مغزی که در حال لخته شدن خون در عروق مغز است. هر دو آمبولی ریوی و سکته مغزی ممکن است عواقب طولانی مدت برای این دو ارگان.

سپس در اطفال وجود دارد این چند سیستم التهابی سندرم در کودکان که به نظر می رسد رخ می دهد به طور معمول با عفونت های حاد اما پس از عفونت حاد با یک دوره کوتاه از چند هفته. این است که در آن سیستم های مختلف درگیر هستند با التهاب از جمله پوست و مفاصل و کلیه ها و ریه ها و قلب. و برخی از این بچه ها می تواند بسیار بیمار با نادر و مرگ و میر.

من فکر می کنم من رفته از طریق تقریبا تمام سیستم های بدن و آنهایی که من فکر می کنم بسیار به احتمال زیاد به رنج می برند مداوم عوارض ریه ها و قلب و شاید سیستم عصبی مرکزی. اما نرخ که در آن ما در حال یادگیری است که فوق العاده سریع است. من مطمئن هستم که اگر شما به من در سه یا شش ماه لیست طولانی تر خواهد بود در برخی نقاط, اما شاید ما باید حذف برخی از پتانسیل مشکلات مزمن.

آیا دانشمندان را در درک که چرا SARS-CoV-2 ویروس است که باعث این همه به طور بالقوه بهداشتی مزمن عوارض هنگامی که ویروس های دیگر مانند سرماخوردگی یا آنفلوانزا به ندرت انجام دهید ؟

این است که احتمالا یکی از سوالات کلیدی برای immunologists. وجود دارد هزاران فرضیه, اما هیچ پاسخ مستقیم است. ما هنوز با این سوال.

آیا ما می دانیم که اگر هر جمعیت بیشتر یا کمتر در معرض خطر داشتن مداوم عوارض ناشی از COVID-19?

ما نمی دانیم که پاسخ به آن نشده است. ما نمی دانیم که افراد پایین تر از گروه های اجتماعی-اقتصادی در جامعه ما باید بیشتر بیماری شدید و بالاتر مرگ و میر. یک توضیح کافی برای آن است که عوامل اجتماعی موثر بر سلامت. هیچ مدرکی وجود ندارد که آن مسابقه تاثیر نرخ یا عفونت حاد یا مزمن عوارض فراتر از آنچه که می تواند توسط این واقعیت است که منابع به چالش کشیده جمعیت بسیاری از عوامل خطر برای بیماری های جدی از جمله فشار خون بالا و دیابت و چاقی و کمتر دسترسی به مراقبت. من فکر می کنم ما به احتمال زیاد بیشتر در دراز مدت عواقب در آن جمعیت بیش از حد چرا که آنها بیشتر بیماری شدید.

وجود دارد برخی از مشاهدات جالب است که افراد با گروه خونی A ممکن است بیشتر مستعد به بیماری شدید. که هنوز هم یک فرضیه است اما به نظر می رسد که برگزار شد بیش از حدود دو یا سه ماه است که یک مدت زمان طولانی.

من خوانده ام در مورد COVID-19 ‘آستین بلند, روگرفت,’ است که اغلب جوان و یا میانسال بزرگسالان که بیمار با این ویروس هستند و هنوز هم بیمار ماه بعد. چه ما در مورد این موارد ؟

ما شاهد افراد مبتلا به سندرم خستگی مزمن است که سخت به مطالعه این دلیل که ما نمی باید به وضوح تعریف شده بيومارکرهای اما ما فقط نمی فهمم در این نقطه چه که بیشتر در افراد جوان یا نه.

من فکر می کنم یک علامت سوال باقی می ماند که چگونه بسیاری از مشکلات ما را در افرادی که آلوده می شوند اما دریافت نمی کند که بیمار است. افرادی که در حال گرفتن نگاه با دقت بیشتر افرادی هستند که بسیار بیمار و در بیمارستان بستری است. افرادی که بیمار هستند اما نیاز به بستری نیست مطالعه حد و افرادی که asymptomatically آلوده به سختی مورد مطالعه در همه.

ظهور مشکلات بیشتر در افراد جوان تر نیز دشوار است می دانم. واضح است که در ماه ژوئن متوسط سن افراد آلوده (trended) رو به پایین. دلایل است که هنوز هم مورد بحث است, اما من فکر می کنم یک دلیل مهم این است که افراد جوان به طور کلی کمتر به احتمال زیاد به دنبال (اجتماعی فاصله) توصیه هایی از افراد مسن است. من نمی دانم اگر این است که یک توضیح کافی, اما من فکر می کنم این مهم است.

در هر حال مراحل می توانید برای شرکت خود را کاهش می دهد خطر ابتلا مداوم عوارض اگر آنها قرارداد COVID-19 در آینده ؟

اگر درست است که به نظر می رسد در این مرحله است که افرادی که دریافت بیشتر بیمار هستند به احتمال زیاد به مشکلات مداوم سپس این سوال باید: چه می توانید انجام دهید برای جلوگیری از گرفتن واقعا بیمار است ؟ و پاسخ این است که نگاهی به عوامل خطر قابل تعديل هستند. سن نه اصلاح عوامل خطر. اما دیابت و فشار خون و چاقی هستند. هر چیزی است که باعث التهاب مزمن در بدن است. سیگار کشیدن از جمله vaping همه می تواند تحت این چارچوب است. بنابراین من فکر می کنم که پاسخ به آن برای بهینه سازی سلامت خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو