فرمول برای فرار هفته از تظاهرات شده بود percolating سال مسابقه-روابط کارشناسان می گویند

این یک trifecta از فاجعه ای که موجب یک هفته از تظاهرات بی ثبات و صلح آمیز به طور یکسان اما در دهه های نژادی و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 خرداد 1399

این یک trifecta از فاجعه ای که موجب یک هفته از تظاهرات بی ثبات و صلح آمیز به طور یکسان اما در دهه های نژادی و نابرابری و سیستمیک بی عدالتی ایجاد یک tinderbox است که اجازه آن را شکوفا و آن را به مهم اصلاحات اجتماعی برای دریافت سوخت از آتش محلی مسابقه-روابط کارشناسان گفت: در این هفته.

اگر یک نام مرتبط با های اخیر موجی از اعتراضات و شورش آن جورج فلوید یک مرد که کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس است.

اما راه رفتن را از طریق جمعیت در هر یک از این اعتراضات وجود دارد نام دیگری است که می آید تا فقط به عنوان اغلب: Breonna تیلور یک زن سیاه و سفید و اورژانس کارگر که کشته شد در آپارتمان خود را هنگامی که لویی افسران پلیس را خراب درب و گزارش شات خود را حداقل هشت بار فقط دو ماه قبل از فلوید کشته شد.

نیز وجود دارد یک سوم حادثه است که به کمک جرقه این اعتراضات — امی کوپر یک زن سفید که به نام پلیس در یک مرد سیاه و سفید بود که تماشای پرنده در شهر نیویورک پارک مرکزی صرف روز قبل تصویری از فلوید مرگ که در سطح.

با توجه به رائول Perez, استادیار جامعه شناسی در دانشگاه لاورن که مطالعات روابط آن بود که این سه رویداد — همه بسیار شایع انباشته در جانشینی سریع و همراه با بیکاری گسترده به علاوه دیگر همه گیر مربوط به آفات — که مجموعه ای از صحنه های بین المللی و گاهی خشونت آمیز جنبش اعتراضی.

آن چیزی بازنشسته L. A. کلانتر معاون چارلز "Sid" درمان نیز اشاره کرد و در روز شنبه با این خبر ، او را مورد مطالعه قرار شورش و پلیس تاکتیک و می آموزد در مورد nonlethal گزینه های ایالات متحده در جنگ کالج ها.

"بسیاری از شورش شروع در افراد درحال آزمایش بدون ساعت," او گفت:. "وجود نرخ بیکاری بالا مردم شده اند cooped برای ماه می باشد. آنها لازم نیست که هر گونه پول و آنها را نا امید و احساس مانند آنها نمی گویند."

در مصاحبه این هفته پرز به آن اضافه و اشاره کرد که این همه بیکار و نا امید مردم شروع به دیدن تظاهرات در تلویزیون: معترضان رقابت coronavirus مربوط به محدودیت.

"برای اولین بار خشم عمومی آشکار با معترضان که خواستار به باز کردن اقتصاد" پرز گفت. "و پس از آن که پلیس به این — کاتالیزور حال آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید, Brionna تیلور امی کوپر — و این فقط به چند ماه گذشته است."

آن را چندین دهه بی عدالتی نسبت به مردم از رنگ است که آن را تبدیل به یک جنبش پرز گفت.

"این ریشه در برده داری" او گفت:. "این ریشه در سیستم اقتصادی که در آن برخی از بدن هستند و به ارزش بیش از دیگران است. ... این اعتراضات نیست جدا شده است. آن را بسیار عمیق تر و عمیق تر مشکل و مردم به دنبال صدای به بیان چرا این مسائل (خشونت و نژادپرستی علیه مردم رنگ) نگه می دارد اتفاق می افتد به خصوص در ایالات متحده است."

جستجو برای توضیح پرز نوبت به دهه 1930 زمانی که رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت دفاع و پشتیبانی قرارداد جدید یک سری از برنامه های اجتماعی کار و پروژه های مالی و اصلاحات به معنای بلند کردن کشور از تلاطم از رکود بزرگ.

"یک معامله جدید آمد هرگز به سیاه و سفید و قهوه ای, جوامع," او گفت: این استدلال که عمدتا سفید مردم کمک کرده بودند با اصلاحات. "ما هرگز این عظیم سرمایه گذاری دولت است."

سفید کارگران همچنین در طول رکود بزرگ, او گفت:, و آنها فقط می تواند حرکت آن گذشته هنگامی که معیشت خود را حمایت می شدند. پرز در ادامه به استدلال می کنند که مردم به طور موثر قفل از بازار مسکن در طول تاریخ به دلیل عوامل املاک و مستغلات نمی خواهد فروش به آنها و محله نمی خواهد آنها را قبول.

در تاریخ اخیر پرز با اشاره به رکود اقتصادی در سال 2008 که او معتقد است پایه ای برای زندگی مهم جنبش وارد در سال 2013.

"که تجربه رکود اقتصادی ؟ سیاه و قهوه ای و جوامع چرا که آنها هدف قرار گرفتند توسط وام دهندگان درنده," او گفت:. "و آنها در حال حاضر به کمتر ثروت از همسایگان خود است."

این یک مورد مشابه در سال 1992 او گفت: به عنوان جهان شد بیشتر جهانی و کارخانه ها در لس آنجلس توقیف شد. نفر سمت چپ بدون شغل احساس سرخوردگی پس از آن ضرب و شتم رادنی کینگ عظیم و مخرب شورش که زده لس آنجلس پس از افسران درگیر در حادثه آزاد شدند.

برای پرز تمام این لحظات یک چیز مشترک اند: "برای مردم رنگ واقعیت این است که هیچ مسکن و بیکاری که جامعه بدون مراقبت های بهداشتی — این انعکاس است که جامعه نمی مراقبت در مورد آنها."

برخی از این تظاهرات را به خشونت غارت sprees به دلیل خشونت شایع تر است در سیاه و سفید و قهوه ای و محله او گفت:.

"این نشانه ای از آنچه اتفاق می افتد," پرز گفت. "تظاهرات شروع نمی شود به طوری که مردم می تواند غارت. اعتراضات آغاز شده به دلیل این شرایط سیستمیک."

او معتقد است تنها سیستمیک سرمایه گذاری در این جوامع می تواند آنها را از فقر است. او خواستار یک نسخه از قرارداد جدید که اهداف سیاه و قهوه ای و جوامع است.

"ما در اصل نقطه بحران. آیا امریکا از اینجا بروم؟" پرز گفت. "ما نیاز به یک نوع واکنش که نمی شود به platitudes اما سرمایه گذاری در جوامع است.

"این چیزها را ادامه خواهد داد به اتفاق می افتد" او ادامه داد. "وجود خواهد داشت مجموعه ای متفاوت از بازیگران شرایطی — یکی دیگر از تکان دهنده قتل و یا مجازات — چیزی را بسازد اما تنها دلیل آن می تواند جرقه ناآرامی های اجتماعی است چرا که در حال حاضر وجود دارد و اساسا یک مشکل است. و این مشکل از نابرابری است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب