لاتین boyband CNCO آینده روشن است اگر فقط کمی با تاخیر توسط coronavirus

در ماه ژانویه پنج بچه در آمریکای لاتین گروه پسر CNCO بودند همه خنده و لبخند را به عنوان آنها نشسته در پشت صحنه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

در ماه ژانویه پنج بچه در آمریکای لاتین گروه پسر CNCO بودند همه خنده و لبخند را به عنوان آنها نشسته در پشت صحنه فروم در کالیفرنیا چند روز قبل بلیط رفت و در فروش بزرگترین کالیفرنیای جنوبی نشان می دهد هنوز.

و یا چه خواهد شده اند خود بزرگترین نشان می دهد او coronavirus همه گیر بین برود کنسرت, تقویم, تمیز حق از طریق CNCO در حال حاضر لغو شده 12 ژوئن نشان می دهد در این فروم و به آینده.

اما در آن لحظه 2020 نگاه بسیار روشن و پر از پتانسیل است. بنابراین در حالی که سال تبدیل شده متفاوت ما فکر آن را ارزش های خود را در هر دو داستان و کارهایی که پسران در گروه و طرفداران در غرفه خیلی هیجان زده قبل از مطبوعات شروع تور فشرده مکث به جای.

  • پایان دفاعی مایکل Brockers است با قوچ دوباره پس از خود را رایگان-عامل مقابله با بالتیمور Raverns از طریق کاهش یافت. (عکس از کریستین پترسون/گتی ایماژ)

  • دانشگاه UCLA مدیسون Kocian انجام پرتو تعادل معمول برای بزرگ Bruin جمعیت سهشنبه, مارس 10 2019 در لس آنجلس. (عکس توسط تریسی روم, عکاس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • جانبازان پارک آپارتمان در پومونا خواهد شد که 60 واحد برای جانبازان اعم از 600 به 1100 متر مربع. جانبازان را در محل دسترسی به خدمات اجتماعی. (ارائه حسن نیت ارائه میدهد از بهداشت)

"آن را سرد به خاطر آن پنج ذهن; این پنج فرهنگ های مختلف نیز می گوید:" ریچارد Camacho, 23 که متولد شهر نیویورک مطرح شده اما در جمهوری دومینیکن. "بنابراین ما به تجربه ژانرهای مختلف متفاوت ترانه.

"این فوق العاده سرد است که ما فقط به یک اتاق و ایجاد هر آنچه ما می خواهیم."

CNCO پان-پسر گروه تشکیل شده در تلویزیون واقعیت رقابت "La Banda" چهار سال پیش. بعد از دو آلبوم باز کردن اسلات برای هنرمندان مانند Pitbull و Enrique Iglesias, ریکی مارتین و آریانا گراند و همکاری با هنرمندان از Meghan Trainor و Sean Paul به Little Mix و Prince Royce بچه ها به نظر می رسید قرار است برای برخاستن این سال است.

هر یک از پنج می آید از یک های مختلف آمریکای لاتین پس زمینه و یا کشور است. در علاوه بر این به کاماچو گروه شامل کریستوفر ولز که متولد نیوجرسی قبل از خانواده اش بازگشت به اکوادور. Zabdiel د جخوزس و Erick برایان کولون متولد شد و بیشتر مطرح شده در پورتوریکو و کوبا بود. جوئل پیمنتل مکزیکی-آمریکایی از هسپریا در سن برناردینو کانتی.

"این یک تجربه واقعا عالی می گوید:" پیمنتل, 21, از راه این گروه گرد هم آمدند در Univision مجموعه تلویزیونی "La Banda." "من فکر می کنم آن را بسیار متفاوت بود برای همه ما که در آن ما در برخورد با یک دسته کامل از فرهنگ های مختلف یک کل دسته از افراد مختلف از کشورهای مختلف است.

"من فکر می کنم این رقابت ها بود که مدرسه به ما نشان می دهد که دنیای موسیقی شد, خواهد بود," او می گوید. "این عالی بود — ما به تعداد زیادی یاد بگیرند."

و کار سخت هم Camacho می افزاید. "این ما را مجبور به یادگیری سریع. ما باید برای ثبت فیلم های جدید, رکورد جدید, آهنگ یادگیری طراحی رقص.

"این نوع مانند قرار دادن ما به کوسه ها, شما می دانید," او می گوید. "اما آن را سرد بود چرا که پس از آن ما شروع به کار به طوری سریع است که ما در حال حاضر می دانستم که با سرعت از آنچه در آن زمان."

به عنوان به زودی به عنوان CNCO برنده "La Banda" و جایزه از پنج سال قرارداد با سونی موسیقی لاتین آنها به کار می رفت ضبط وله برای خود نوپای حرفه ای و شروع به آموزش برای اولین بار عمومی کنسرت در فلوریدا بازار.

"من به یاد داشته باشید اولین روز ما تا به حال به معرفی خودمان را به عنوان CNCO می گوید:" ولز, 24. ""سلام به همگی ما CNCO!' و ما حتی نمی دانند که چگونه به تلفظ CNCO." (اگر شما تعجب کنید که آن را تلفظ به عنوان فردی نامه — C-N-C-O.)

کسانی که اوایل هفته و ماه شد, عجیب و غریب, بچه ها همه توافق دارند که عمدتا از تفاوت های کوچک آنها کشف شد: یک زبان عامیانه کلمه که به معنای یک چیز در مکزیک به معنای چیز دیگری در پورتوریکو. زندگی و سفر با هم در تمام طول روز هر روز. استدلال بیش از آنچه که در آن به خوردن.

"ما همیشه در جنگ بودند و همچنین می گوید:" De Jesús, 22, خنده در مورد جنگ بیش از وعده های غذایی است که معمولا کردم حل و فصل در دادگاه های غذایی که در آن هر کس می تواند هر آنچه که آنها می خواستند.

"کسانی که مانند تفاوت اصلی, اما من فکر می کنم آنچه واقعا شبیه این است که ما همیشه بسیار متحد" می افزاید: پیمنتل, 21. "مانند همه کشورها همه ما بسیار خانواده گرا. ما هرگز تقسیم کردن."

که نشان می دهد اولین بار در میامی بود nerve-wracking, موفقیت, می گوید, Colón, 19.

"این دیوانه شد به دلیل آن بود که ما برای اولین بار نشان می دهد و ما فوق العاده عصبی," او می گوید. "در همان زمان ما نیست که زمان زیادی برای یادگیری رقص و ما حتی نمی باید آهنگ ها. را پوشش می دهد و یک یا دو تک آهنگ.

"ما مانند تفکر" چه می شود اگر هیچ کس می آید, شما می دانید؟'" کولون می گوید.

روی لئامت دادن خود را به عنوان باز عمل برای سال 2017 Pitbull و Enrique Iglesias تور تدریس آنها را حتی بیشتر پیمنتل می گوید.

"است که به ما نشان داد چه زندگی در جاده ها," او می گوید. "مانند زمانی که ما رو به دیدن آنچه در آن بود, ما, مانند, من, ما را به انجام آن توسط خودمان."

به عنوان CNCO ثبت آن دو آلبوم اول بازی را نشان می دهد کوچک و بزرگ و در سال گذشته نوشت و ثبت آن های اخیر EP, "Que Quiénes Somos" پیدا کردن موفقیت در ایالات متحده با تغزلی ترکیبی از انگلیسی و اسپانیایی.

"که بخشی دیوانه در مورد آن" ولز می گوید. "من احساس می کنم مثل ما فقط انجام این کار با خیلی شور و عشق مردم وجود دارد که نمی دانم ما در یادگیری زبان ما آهنگ ها و ترانه.

"ما به ژاپن رفت و در آنجا شد مردم بیش از وجود دارد که آموخته است که چگونه به می گویند" می توانم در آغوش شما ؟ " در اسپانیایی," او می گوید.

"نکته جالب که شما متوجه است که در پایان روز موسیقی صحبت می کند برای خود" کاماچو می گوید. "مردم فقط دوست دارم که چگونه آن را احساس می کند, آنها, عشق, ریتم, پشت, آن, شما می دانید, و آنها در حال گرفتن تا به فرهنگ ما است که ما عشق است و می خواهم به پشت هم.

"به همین دلیل ما آواز خواندن در ما آواز خواندن در ما آواز خواندن, شما می دانید, پرتغالی, چرا که آنها ما را بسیار دوست دارم و بیرون رفتن از راه خود را به یاد ما آهنگ ها," او می گوید.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن