برای 2 ماه آنها آموخته مدرسه از خانه. اتمام این تصاویر از خود را به چالش کشیدن دنیای جدید

عکس های کیت بیرمنگام | متن توسط Ariella Plachtaهنگامی که درب به جنوب کالیفرنیا مدارس بسته در اواسط ماه مارس, م

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 خرداد 1399

عکس های کیت بیرمنگام | متن توسط Ariella Plachta

هنگامی که درب به جنوب کالیفرنیا مدارس بسته در اواسط ماه مارس, مکان عمومی, مدرسه, معلمان داده شد هر از چند روز به چند ساعت از آمادگی برای "آموزش از راه دور" در میان رو به رشد بیماری همه گیر.

آنها فتوکپی و استاپلر بسته از مدرسه در یک تب و تاب بسیاری با هیچ ایده چه مدت آنها خواهد بود و دور از کلاس های درس خود را. با آموزش و پرورش دانش آموزان قطع روش های متنوع از یک کلاس درس مجازی را به دیگری.

برای دانش آموزان مداوم "شکاف دیجیتال" در بین کسانی که با و بدون دسترسی به تکنولوژی در خانه تهدید به تعمیق نابرابری آموزشی. آموزش کارشناسان هشدار می دهند در دراز مدت آسیبی به دانش آموزان برخورد با انزوا و یا خانه و مشکلات به عنوان ضرر و زیان کار ادامه به کوه.

رهبران مدرسه پس از برنامه ریزی برای فارغ التحصیلی آنلاین و مجازی مدرسه تابستانی در حال حاضر هشدار داد که سقوط بازگشت به دانشگاه نمی تواند اتفاق می افتد با خیال راحت و بدون بیشتر دولت و بودجه فدرال در پی coronavirus-موجب کاهش بودجه.

در حالی که همه معلمان نورد با مشت. آنها شروع به تدریس زوم درس هایی از پارک حک کردن فضای کار در ایوان و یا در اتاق خواب و در برخی موارد کمک خود دانش آموزان خانواده ها برای خرید مواد غذایی.

عکاس کیت بیرمنگام بود مشتاق به گیر پرتره از یک تعداد کمی از این مربیان در خانه-آموزش محیط. در اینجا نتیجه:

میرا کاتز Smeltzer, English teacher at Wilson دبیرستان ساحل طولانی تدریس شده است را از اتاق خواب خود را بر روی یک میز دانش آموزان در خانه اش در ساحل طولانی در جمعه 22 مه سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

میرا کاتز Smeltzer

ساحل طولانی مقیم | AP زبان / کلاس 11th انگلیسی معلم | Wilson دبیرستان, ساحل طولانی

Smeltzer نشسته هر روز در یک مدرسه میز کنده سال پیش از لانگ بیچ واحد انبار یک اثر از او که معلمان در گوشه ای از یک اتاق خواب.

او به نام همه 175 از دانش آموزان خود را به کشف کنند که بسیاری از آنها کار به مکمل درآمد خانواده خود در پی بیماری همه گیر-موجب زیان کار است.

"ما می دانیم که آنها را نمی توان در آن زوم تماس در ساعت 9 صبح از آنجا که آنها در محل کار, بنابراین ما در حال تلاش برای گرفتن آنها را به آموزش و پرورش در هر راه ما می توانیم" او گفت:. که به معنی ضبط هر تماس تصویری ارسال هر کدام جهت و ارسال یادآوری است."

مگان دیلی, 3سومین درجه, معلم در استانتون مدرسه ابتدایی در گلندورا است آموزش از حیاط خلوت به عنوان او قادر به تماشای او 5 سال Christabelle در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در پاسادنا در یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

مگان دیلی

پاسادنا مقیم | معلم کلاس 3 | استانتون ابتدایی, گلندورا

کار از نیمه دفتر/نیمه مهد کودک, دیلی گفت که او در تلاش برای تدریس در حالی که مراقبت از او را 1 ساله و 5 ساله. او همچنین ساخت خودش به طور مداوم در دسترس به پدر و مادر گیر کرده در یک ماموریت.

"شب گذشته من تا به حال پدر و مادر پیام کوتاه من, درخواست از من برای انجام همه چیز را برای آنها در 11:30 شب. در صبح آن شروع می شود در 5, 6 a. m." او گفت:.

دیلی نوزاد کردم تا او را از حسادت دانش آموزان گرفتن تمام توجه زوم یک روز مدرسه او peed بر روی نیمکت و در زمان خاموش پوشک او را به مدفوع در طبقه در اعتراض.

سوزانا کارناس تعریف می آموزد در 92nd Street آکادمی در وات و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آموزش از خانه با دو دختر 6 ساله سوفیا سمت چپ و 2 ساله سوزی در وایتیر در روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

سوزانا Cardenas

وهیتیر مقیم | 2دومین درجه, معلم | 92 سنت ابتدایی وات

همه گیر شده Cardenas چگونه متوجه غیر ممکن است آموزش است و اگر دانش آموزان ندارد و منابع است. حتی پس از L. A. یکپارچه توزیع و لپ تاپ و برخی از دانش آموزان — زندگی عمدتا در وات — هنوز هم لازم نیست که دسترسی به اینترنت است.

"فقط به این دلیل که مدارس بسته به این معنا نیست یادگیری را متوقف کرده است. اما آره, دشوار است," او گفت:. "بسیاری از دانش آموزان من باید پدر و مادر که در حال مهاجران که شغل خود را از دست, و مواد غذایی را ندارید. من اهدا پول به خانواده ها است. من نه میخوام اجازه دهید دانش آموزان من نیست که مواد غذایی است."

لورن Partma هفتم, 6کلاس هفتم, معلم در McKinley مدرسه در پاسادنا می آموزد از خانه با توجه به کروناویروس همه گیر در جنوبی پاسادنا در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

لورن Partma

پاسادنا مقیم | هفتم, 6کلاس هفتم, معلم | McKinley مدرسه پاسادنا

Partma دانش آموزان تا به حال نسبتا آسان, انتقال, برای آموزش آنلاین به لطف استفاده سنگین از وب سیستم عامل قبل از خاموش کردن. حدود 85 درصد از دانش آموزان به طور فعال درگیر در Google hangouts. او تکلیف برای دانش آموزان برای ایجاد خود غذا دستور غذا و طبخ شام برای خانواده خود یک ضربه بود.

"آنها به نظر می رسد واقعا انعطاف پذیر و دست زدن به آن, خوب," او گفت:. "یکی از خانواده ها مرا شگفت زده کرد در معلم قدردانی هفته و آمد را به همه این رفتار و سلام از راه دور."

لورن Loh-نوریس پالوس وردس دبیرستان بنیادی و پیشرفته ریاضی معلم کار می کند از میز آشپزخانه خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در پلس ورد املاک در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

لورن Loh-نوریس

پالوس وردس استیتس مقیم | بنیادی معلم | پالوس وردس دبیرستان

در یک کلاس معمولا پر از "aha" لحظاتی که قبل از حساب دیفرانسیل و انتگرال و یا مهندسی مفهوم کلیک با یک دانش آموز Loh-Norris با ابراز تاسف از ناتوانی به بگویید که آیا یک دانش آموز در ابتلا به طریق ویدئو چت. او احساس می کند مانند او به سادگی آنها را تغذیه مواد به جای کمک به آنها آن را کشف.

"بسیاری از بچه ها جعبه (در زوم) را فقط باید نام خود را بر آن و خود را به نوبه خود, دوربین, در," او گفت:. "اما هنگامی که آنها تبدیل دوربین خود را بر روی آن ساخته شده من واقعا احساسی چون من آنها را از دست ندهید و نمی توانید به آنها مراجعه کنید و یا خداحافظی."

سال اول معلم Shaina شادی Montiel یک متخصص منابع در اردن مدرسه ابتدایی (لوول مشترک منطقه مدرسه) در آمریکا می آموزد از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در وایتیر در روز پنج شنبه 23 آوریل سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

Shaina شادی Montiel

وهیتیر اقامت | ویژه معلم آموزش و پرورش | اردن ابتدایی. وایتیر

Montiel می آموزد دانش آموزان با شنوايی و بينايی و ناتوانی در یادگیری و یا خفیف اوتیسم اغلب متعلق به تک زبانه اسپانیایی زبان خانواده و بدون اینترنت. او گفت که او با هدف به تعادل تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان از رگرسیون بدون قرار دادن استرس بیش از حد بر روی آنها در طول زمان دشوار است.

"در ابتدا آن را بسیار گیج کننده است فقط سعی کنید و ایجاد یک برنامه به طوری که تمام کودکان و نوجوانان می تواند در دیدار با" او گفت:. "یکی از بزرگترین چالش برای من شخصا شده است واقعا برای دیدار با یکی از بچه ها به دلیل برخی از آنها دسترسی به کلاس های درس در همه. آنها فقط از نوع رفته میا."

معلم کریستن Gagnon نقره خار مدرسه ابتدایی در پالوس وردس استیتس می آموزد از اتاق خواب خود را در پلس ورد املاک در سهشنبه, مارس 24 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

کریستن Gagnon

پالوس وردس استیتس مقیم | معلم کلاس 3 | نقره خار ابتدایی, رانچو پالوس وردس

از موقت مجازی کلاس درس او در اتاق خواب Gagnon گفت: حدود یک سوم از دانش آموزان خود را در حال به پایان رساندن تمام تکالیف خود و یک سوم دیگر در حال مبارزه است.

"من به شما بگویم در زوم بسیار خنده دار — عمل آنها را در همان راه به عنوان آنها را در کلاس درس. من به خاطر ساکت کردن کودکان," او گفت:.

صنعت دارا Afandalor معلم در استانتون مدرسه ابتدایی در گلندورا تدریس از خانه اش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در فنتنا در چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

صنعت دارا Afandalor

فنتنا اقامت | ویژه معلم آموزش و پرورش | استانتون ابتدایی در گلندورا

آموزش جدید مواد مشکل است در Afandalor کلاس با طیف گسترده ای از توانایی و نامزدی. زمان اجازه خواهد داد که معلمان به شکل از چگونه به "آموزش آنلاین با بیش صداقت" او گفت:, اما سخت ترین قسمت این بوده که از هم جدا.

"از دست رفته این آخرین بخش از سال, شما نمی توانید برای خداحافظی به بچه های خود را و شما متصل به آنها. من می دانم که برای تلفن های موبایل خنده دار — آنها بچه های من," او گفت: تبدیل شدن احساسی است. "این یک چیز عجیب و غریب و این یک چیز غم انگیز. من فکر می کنم سخت ترین قسمت از این آموزش بخشی از آن را آهولد از خودتان را."

کری وید پک از حیاط خلوت خود با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در هکیندا هایقتس در روز شنبه, مارس 28 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

کری وید پک

هکیندا هایقتس مقیم | در ماموریت ویژه | Nelson & غروب مدارس ابتدایی, La Puente

چه جایی بهتر برای انجام یک جابجایی آب درس از از داخل یک قایق بادی? که چه پک خواسته خودش قبل از او خریداری یک قایق و فیلم برداری خودش ارائه تراکم درس در استخر حیاط خلوت.

"من کمی دیوانه من می خواهم به انجام کارهایی است که کودکان و نوجوانان را به یاد داشته باشید حتی اگر آنها نمی خواهد به یاد داشته باشید همه چیز را یاد گرفته," او گفت:. "اشکال می تواند به نظر می رسد به همان اندازه مانند هندوانه و یک توپ بولینگ — اما که یکی در حال رفتن به شناور و چه مولکول باعث می شود آن را? هفته آینده من قصد دارم به آنها را به باغ و اویختن با طاووس برای یادگیری در مورد گرده افشانی."

هدر Sandoval, دستیار اصلی در Roybal دبیرستان در لس آنجلس با این نسخهها کار از خانه در یک چادر با او دو فرزند 4 ساله نوح و 8 ساله هانا,ثانیه, در خانه خود در منطقه پاسادنا در یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

هدر Sandoval

شهریار ساکن | دستیار اصلی | Roybal مرکز آموزش مجازی لس آنجلس

پس از گرفتن یک کمی هم بزنید و روی میز آشپزخانه Sandoval راه اندازی چهار فرد چادر در حیاط خلوت بنابراین او می تواند کار انجام می شود هر روز همراه با او 4 ساله و 8 ساله-کودکان. به افرادی که فکر می کنم معلمان باید آن را آسان آموزش آنلاین او گفت: فکر می کنم در مورد آموزش خود را.

"معلمان آموزش دیده در یک راه بسیار خاص به تدریس این معلمان باید لزوما آموخته است که چگونه به آموزش آنلاین آموزش به طوری که آنها در واقع یادگیری در یک راه کاملا جدید از آموزش این ترم," او گفت:. "این درست مثل هر سال اول در یک کار جدید است. در آن طول می کشد زمان بیشتری را به سیستم خود شما و شیوه و روش در محل."

Sukie هرناندز یک معلم در Manzanita ابتدایی در کووینا می آموزد از آشپزخانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با گربه اش, نیکی, on یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

Sukie هرناندز

کووینا مقیم | اسپانیایی زبان دوگانه معلم مهد کودک | Manzanita ابتدایی, کووینا

از خانه اش در آشپزخانه, جدول, هرناندز, نوشته های روزانه درس برای دانش آموزان و ملاقات در یک کلاس درس مجازی با دو زبان دانش آموزان دو بار در هفته. او گفت: از 24 دانش آموزان 90% تماس با او را به صورت روزانه.

"آن بوده است جالب برای اضافه کردن چیزهایی به جرقه علاقه خود را و نگه داشتن آنها را درگیر با واقعیت در اینجا در خانه مانند چرخه زندگی از یک پروانه. من درس خارج را با کرم," او گفت:. "این چیزی است که من می خواهم به انجام در کلاس درس را در را و سپس اضافه کردن vocab به آن است. در حال حاضر آنها فقط دیدن آن اما ما هنوز درگیر شدن در آن با هم مثل ما استفاده می شود."

سوزی, Burgos, 5کلاس هفتم, معلم در دیتون ارتفاعات ابتدایی در دریاچه نقره ای منطقه لس آنجلس کار می کند از پشت حیاط کنار استخر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس او به عنوان شوهر او پسر ایان بورگس و دخترش Evenee Gonzalez-بورگس در خانه خود در پاسادنا در یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

سوزی Burgos

پاسادنا مقیم | 5کلاس معلم | دیتون ارتفاعات ابتدایی شرق هالیوود

با کاغذ بازی در یک بازو از چمن و صندلی قهوه در دیگر Burgos شده است که منجر به 5 کلاس در سرگرم کننده و جذاب, سفرهای مجازی.

اما او آموزش آنلاین ادراک نمی آمد به راحتی. او اولین زوم تماس بود و یک ظرف غذا با دانشجویان چت دور و پرداخت توجه کمی شده است.

"من مانند" چه کسی می تواند مرا می شنوید ؟ " و هیچ کس گوش. من فقط می تواند آن را اداره کند پس از آن قریب است که من به پایان رسید نشست و شروع به گریه," او گفت:. چیزهایی که زد بیشتر هموار هنگامی که او یاد گرفته به قطع هر کس جز خودش.

پل چانگ معلم ریاضی ارواین دبیرستان می آموزد از خواب و اتاق با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس در ارواین در پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

پل چانگ

ارواین مقیم | AP حساب دیفرانسیل و انتگرال و یکپارچه معلم ریاضی | ارواین بالا

آموزش شش کلاس از طریق سه دوره در روز چانگ با استفاده از Google دیدار در کنفرانس بین. او با گرفتن ایمیل از دانش آموزان در برخورد با مسائل در خانه مانند گرفتن در یک شغل برای کمک به پدر و مادر خود و یا سالمندان که در حال حاضر "بررسی می شود خارج."

"روابط در حال سخت تر برای ساخت," او گفت:. "من نمی توانم به راحتی بررسی بر روی یک دانش آموز. گاهی اوقات من یک دانشجو در راهرو و بپرسید که چگونه آنها در حال انجام است اما در حال حاضر من لازم نیست که لوکس. من می توانید ببینید چه آنها در حال رفتن را از طریق."

Dieuwertje (DJ) Kast می آموزد از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در چین روز جمعه, مه 1 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

Dieuwertje "DJ" Kast

چین مقیم | معلم علوم | مشترک آموزشی پروژه USC

به عنوان بخشی از یک بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) برنامه در مدرسه Kast است دو برابر را در مواد غذایی-فروشگاه علم روش های ایجاد شناوری درس را از کاسه آب فویل آلومینیوم و یک پنی. آمده پردیس re-دهانه او را هیجان زده می برگرد 3D-پرینتر برای ایجاد ماسک محافظ.

"معلم بودن بسیار مبتکر و من از دیدن بسیاری از که در حال حاضر," او گفت:. "من دیده ام معلمان دانش آموزان خود را در سفرهای مجازی انجام انواع زوم دموی. من فکر می کنم آن را نشان می دهد که چگونه انعطاف پذیر معلمان ما هستند."

دانا McJunkin اسمیت می آموزد از حیاط خلوت خود در کنار رودخانه در جمعه 15 مه سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

دانا McJunkin-اسمیت

ریورساید مقیم | 4th grade, معلم | Avalon ابتدایی, رودخانه

به عنوان McJunkin می آموزد از خانه او تلاش کرده است از جمله پسر او در تکالیف که او را پیشرو با دانش آموزان در تلاش برای تعادل هر دو مسئولیت است.

"مهم نیست که چقدر درگیر درس می شود و یا چگونه سرگرم کننده شما به عنوان یک معلم شما نمی توانید کنترل محیط زیست خود را, بنابراین شما باید انعطاف پذیر" گفت: McJunkin. "من چندین بچه که بوده ام احساس بسیار تنها و اجتماعی/نیازهای عاطفی برآورده نشده."

کارولین Nguyen, 2دومین درجه, معلم در لینکلن مدرسه ابتدایی در لینوود است فاصله آموزش از طریق گوگل دیدار از رز پارک در ساحل طولانی با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس با سگ, فلفل ,روز پنج شنبه, مه 7 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

کارولین Nguyen

ساحل طولانی مقیم | 2دومین درجه, معلم | لینکلن ابتدایی, لینوود

هر از گاهی Nguyen پیاده روی در اطراف با دانش آموزان (تقریبا البته) در پارک پایین خیابان از خانه او. او می خواهد مردم بدانند که معلمان در حال کار سخت به فکر می کنم در خارج از جعبه هنگامی که خود را طولانی ایجاد روال های از هم جدا افتاده اند.

"من فقط از نوع راه رفتن در اطراف با بچه ها بیرون برای شکار روبنده و یا گاهی اوقات من فقط نشسته وجود دارد با مسائل مدرسه به دلیل آن را کمی هیجان انگیز تر از من پذیرایی," او گفت:. "ما در حال یادگیری تمام این فن آوری های جدید برای پیدا کردن چیزی, نشاط بخشی, چیزی متفاوت سرد و نه اجازه دهید این یک چیز منفی."

دیانا استوارت, AP حساب دیفرانسیل و انتگرال و افتخارات معلم ریاضی در کارتر دبیرستان در ریالتو در روز پنج شنبه 21 مه سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

دیانا استوارت

کوهستانی ساکن | AP حساب دیفرانسیل و انتگرال و افتخارات معلم ریاضی | کارتر بالا ریالتو

"من شده است آموزش به صورت 24 سال پس از پیدا کردن راه هایی برای تغییر همه چیز را یک چالش بوده است," استوارت. "اما آن را نیز سرگرم کننده است."

در حالی که اکثر جلسات مجازی شما ببینید در این روز شامل یک دیوار سفید یا اجتناب ناپذیر قفسه کتاب در زمینه استوارت یکی-از-یک-نوع پس زمینه شامل روشن و صورتی رنگ از او stepdaugther اتاق با دانش سطحی از پسران هاکی متعلقات در پرتاب.

"شما می دانید که چگونه بسیاری زوم جلسات آن خنثی زمینه پرسید: "خب, با, معدن, شما, دیدن صورتی پر رنگ."

استوارت می برد تسلط بر تکنولوژی ایجاد آسنکرون درس که دانش آموزان می تواند کامل با سرعت خود را دارند و برنامه. او متوجه شد که برخی از دانش آموزان که تلاش در کلاس درس در ساعت 8 صبح ثابت کرد به موفقیت در 1 یا 2 صبح

"من دوست دارم به پشت در کلاس درس اما ما چه چیزی ما رو به انجام," او گفت:. "که کار ما. ما به بچه ها با چه ابزار ما — برای من, آن را به یک کامپیوتر و یک دوربین سند و نبوغ خود را."

کلاس چهارم معلم کارن Quinonez-Gomez, سمت چپ می آموزد در Andres & Maria Cardenas ابتدایی در وان Nuys با شوهرش Alejandro می آموزد که در مرکز آموزش و پرورش در اوایل خصوصی مدرسه ابتدایی واقع در غرب هالیوود در چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

کارن گومز-Quinonez

شرمن اوکس مقیم | 4th grade, معلم | آندرس & Maria Cardenas مدرسه ابتدایی, Van Nuys

گومز-Quinonez' آشپزخانه, معلم, مرکزی. در سراسر میز صبحانه نشسته شوهرش Alejandro که می آموزد هفتم, 6کلاس هفتم.

"هنگامی که ما نمیفهمد که ما برنامه آن را به خوبی کار می کرد," او گفت:.

"به عنوان محیط زیست رو با ثبات تر است," او گفت: "آموزش مجازی به ارمغان آورد و دانش آموزان بسیاری از قوام و آسایش است."

توصیه او به شخص e-معلمان: "احترام به خود را — آن را به یک استراتژی جدید و ما همه در حال یادگیری با هم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن