مواد غذایی بانک ها نشانه ای از شکست دولت سرپرست Kuehl

مواد غذایی بانک ها نشانه ای از شکست دولت.شما نمی دانید که به خواندن خود پیامهای تبریک از لس آنجلس مقامات که به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 خرداد 1399

مواد غذایی بانک ها نشانه ای از شکست دولت.

شما نمی دانید که به خواندن خود پیامهای تبریک از لس آنجلس مقامات که به طور منظم مربوط به پیشرفت خود را در "مبارزه با گرسنگی است."

"شهرستان لس آنجلس متعهد به تغذیه ما آسیب پذیرترین جوامع در طول Coronavirus بیماری همه گیر. ما در بسیج عمومی و سازمان های غیر انتفاعی و داوطلبان به ارائه وعده های غذایی برای هر کسی که نیاز به طول ماه طولانی برای آمدن" می خواند روزانه "حادثه روز رسانی" را از بخش اورژانس مرکز عملیات.

شما می خواهم به می دانم که چگونه آن را می رود ؟

همانطور که از یکشنبه, مارس 22 "مواد غذایی مربوط به تماس" به شهرستان 2-1-1 خط تلفن بودند تا 406 درصد در ماه است. در ماه مارس 2,851 مردم برای کمک به نام با مواد غذایی است. در ماه آوریل تعداد بود 14,486.

این اعداد از شهرستان روزانه "حادثه روز رسانی" خلاصه ای از اطلاعات از شهرستان همه ادارات در چگونه آن را به رفتن.

وزارت توسعه نیروی کار پیری و خدمات اجتماعی (WDACS) گزارش شده که آن را "تجربه کرده است و 40 درصد افزایش در ارشد وعده های غذایی ارائه شده از مارس."

وزارت خدمات عمومی اجتماعی گزارش 130 درصد افزایش در برنامه های کاربردی برای CalFresh — که مواد غذایی — از ماه مارس.

بهداشت عمومی بنیاد شرکت (PHFE) گزارش داد افزایش 20 درصد از ماه مارس در برنامه های کاربردی برای WIC — که ویژه تغذیه مکمل برنامه برای زنان ، نوزادان و کودکان است. WIC در خدمت باردار, تغذیه با شیر مادر و زنان پس از زايمان نوزادان و کودکان زیر سن 5 در خانواده های کم تا متوسط درآمد تا 185 درصد سطح فقر فدرال.

این شهرستان به اتمام رسانده است 62,175 غذا و تحویل مواد غذایی به سالمندان و افراد معلول و اضافه کردن یکی دیگر از وعده های عمل در همکاری با L. A. شهرستان.

لس آنجلس منطقه ای مواد غذایی گزارش بانک که توزیع مواد غذایی تا 80 درصد برای ماه مارس و آوریل در مقایسه با ژانویه و فوریه.

در مه 2, شهرستان اعلام کرد که آن را به 3 میلیون دلار به L. A. منطقه ای بانک مواد غذایی برای کمک به نیاز رو به رشد برای مبارزه با گرسنگی در لس آنجلس. بانک غذایی است, یک سازمان غیر انتفاعی. ماموریت خود را به عنوان اظهار داشت در آن IRS براده شامل دفاع "برای سیاست های عمومی که کاهش گرسنگی است."

کسانی که IRS فرم ها امضا مجازات شهادت دروغ, پس بیایید امیدواریم که بانک مواد غذایی است که برای دفاع از مردم اجازه داده می شود به کار در لس آنجلس.

روز سه شنبه هیئت ناظران به عنوان یک حرکت ساخته شده توسط کاترین Barger و جانیس هان به درخواست رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای اجازه برای بخشی از شهرستان برای بازگشایی شده است. Barger به استناد یک گزارش از لس آنجلس توسعه اقتصادی شرکت توضیح داده است که خطر اخراج در شهرستان در بخش صنعت از جمله محل اقامت و غذا و خدمات, خرده فروشی, هنر, سرگرمی و تفریحی, شخصی, خدمات, ساخت و ساز, تولید و تجارت عمده فروشی و حمل و نقل.

"این بخش نشان دهنده صدها هزار نفر از کسب و کار ما کوچک و بزرگ است که در بسیاری از موارد خود را دیده اند بسیار زنده ماندن به عنوان در حال انجام شرکت های تهدید" LAEDC مدیر عامل لایحه آلن هشدار داد ناظران در اخیر تجزیه و تحلیل.

آلن گفت: 93 درصد از کسب و کار در L. A. شهرستان استخدام کمتر از 20 کارگر است.

بیش از 1 میلیون مدعیان بیکاری واصل شده اند در L. A. شهرستان در حال حاضر و آن را نمی خواهد شما را متعجب که سه چهارم از پیش بینی شغل را از دست داده اند و درآمد سالانه کمتر از $50,000.

با کشورهای همسایه برای باز کردن کسب و کار در لس آنجلس کسب و کار در حال رفتن به دایره تخلیه و حتی سریع تر. هیچ دیوار برای حفظ L. A. مشتریان در داخل شهرستان خط.

اما این حرکت توسط Barger و هان ملاقات با مخالفت سرپرست هیلدا سولیس و باز اهانت از سرپرست شیلا Kuehl که گفت اجازه می دهد برخی از شهرهای استان برای باز کردن کسب و کار خود را ایجاد "یک ungovernable لحاف" خواهد بود و "نژادی نابرابر."

توجه داشته باشید که این یک نگرانی در مورد سلامت یا ایمنی. Kuehl نگران سهولت اجرای, با, پوشش, یک دستور کار برای آنچه که او را درک به عنوان عدالت اجتماعی است.

چگونه این پیشرفت عدالت اجتماعی به جان L. A. ساکنان شهرستان خواستار 2-1-1 برای مواد غذایی در انتظار در خط در بانک های مواد غذایی و دیوانه وار تقاضا برای WIC و CalFresh یک سوال شما می توانید از او بپرسید. دفتر شماره تلفن 213-974-3333 یا Sheila@bos.lacounty.gov از طریق ایمیل.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب