پیدا کردن حواس پرتی در زندگی دیگران: داگ مک اینتایر

این ستون است گریه برای کمک.اواخر هفته گذشته من پر نمک شاکر. ذهن شما نبود خالی بود اما کم شدن. من unscrewed کلا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399

این ستون است گریه برای کمک.

اواخر هفته گذشته من پر نمک شاکر. ذهن شما نبود خالی بود اما کم شدن. من unscrewed کلاه Windexed دور کلوچه و شربت و سس BBQ اثر انگشت و سپس در صدر آن را با برخی از مورتون های یددار ، زمانی که من به پایان رسید من با افتخار نشان داد که همسر آنچه که من انجام شده بود.

جای تعجب همسر به نظر می رسید کمتر از تحت تاثیر قرار. سپس دوباره او مشغول de-pilling یک ژاکت کریسمس و من را متهم به شکستن غلظت خود را. "آیا شما چیزی دیگری انجام دهید؟"

و حقیقت این است که من نمی. پس از 98 هفته از COVID — یا هر آنچه در آن است — من به معنای واقعی کلمه از ایده های. من کشیده شده یک خط را از طریق هر مورد بر روی عسل انجام لیست. گاهی دو خط. من stooped به اختراع کارهای.

یکی از کلیشه های مالکیت خانه است "همیشه وجود دارد چیزی است که باید انجام شود." بود که قبل از سال 2020 آمد. آن را بدست بنابراین بد من در حال حاضر yell "عجله کن!" در عنکبوت نخ ریسی شبکه بین ficus برگ. ماشین بی عیب ناودان شده اند را تمیز گاراژ تا به نگاه هرگز بهتر دستگیره کابینت آشپزخانه شده اند تنگ تر پستو شده اند decluttered; شلوار ؟ که نیاز شلوار ؟ وجود دارد نه تنها سطل-لیست پروژه برای من باقی برای مقابله با.

البته من می تواند عمیق تر سطل.

این است که چرا من می خواهم برای عموم با تشکر از جانی دپ و سابق خود Amber Heard.

فقط به عنوان من بود شروع به کرک به این باور زندگی من بود و نه ارزش زندگی همراه آمد بسیار شایع افترا محاکمه ریختن شهوت پرست جزئیات جانی دپ ازدواج به Amber Heard.

به عنوان یک قاعده من نمی شادی کردن در مشکلات داخلی از دیگران است. بد ازدواج است که هیچ چیز به خنده در, به ویژه هنگامی که خشونت درگیر است. در دفاع, من به دنبال هر یک از این کثیف, تحقیر فیلم پورنو جزئیات این معروف که قبلا زن و شوهر خوشحال در زندگی خصوصی. در سن interweb این مسائل می یابد و شما مانند گربه مو می یابد و شلوار سیاه و سفید.

در سال 2018 شنیده نوشت: یک op-ed در واشنگتن پست ادعا او قربانی خشونت خانگی. او اشاره نمی کند او مصرفکننده با نام اما ظاهرا روزنامه ها در بریتانیا انجام داد از این رو تهمت و افترا و کت و شلوار و او گفت: او گفت: شهادت جانی و کهربا.

احساس بهتری در مورد زندگی خود را رتبهدهی نشده است ؟ بیشتر وجود دارد.

برخی از دیگر چشم ظاهر جزئیات دپ/شنیده ارتباط شامل دپ پذیرش او منفجر طریق $650 میلیون دلار در "دزدان دریایی کارائیب" booty با یکی دیگر از $100 میلیون بدهکار به دزدان دریایی واقعی IRS. در ضمن کهربا اتهام به حال پرت کردن با Elon Musk, در میان دیگران, و اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در, فقط تلفن خود را بررسی کنید.

من مطمئن هستم که من تنها کسی که احساس بهتری در مورد خود با تشکر از این قطار خراب است. رابرت دنیرو است مشکلات خود را با گفتن یک قاضی در نیویورک او نمی تواند پوشش همسر سابق خود را به $100,000 ماهانه امریکن اکسپرس کمک هزینه به این دلیل که او تنها raking در 7 میلیون دلار در سال 2020 به جای معمول خود را 15 میلیون دلار. من به شما اجازه می دانم زمانی که GoFundMe است. هنوز دنیرو یک تازه کار در مقایسه با دپ که یک بار گفت: "این توهین به می گویند که من صرف $30,000 در شراب دلیل آن به مراتب بیشتر است."

معروف هستند به سختی و به تنهایی در پرتاب خود را در زیر اتوبوس از زندگی است. هنوز هم زمانی که بقیه از ما پیچ تا هیچ کس مراقبت به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات از ما فسق در Instagram. آن را گاهی اوقات باعث می شود من تعجب می کنم چرا کسی هرگز طمع شهرت. پس از آن من فکر می کنم در مورد دپ داشتن $650 میلیون به از دست دادن و من جواب داد: خود من سوال است.

در حالی که نژاد عناوین و زشت اتهامات سوء استفاده ممکن است روشن دپ تقویم برای آینده قابل پیش بینی او می تواند تسلی در این — به عنوان صاحب 14 خانه ها از جمله خود جزیره عسل خود انجام لیست است پایان ناپذیر.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن