مبارزان دیدن UFC 249 به عنوان فرصتی برای گسترش امید, الهام بخش

وقتی UFC آگهی آمریکای شمالی عمده ورزش به اقدام جمعه شب با pay-per-view نمایش در فلوریدا تونی فرگوسن و جاستین G

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

وقتی UFC آگهی آمریکای شمالی عمده ورزش به اقدام جمعه شب با pay-per-view نمایش در فلوریدا تونی فرگوسن و جاستین Gaethje می دانم که آنها نمی توانند هر چیزی را انجام آزمایشی است.

"ما باید به بیرون رفتن وجود دارد و در حفظ و ورزشی زنده" فرگوسن گفت: او پس از پرواز به جکسون شد و به سرعت مورد آزمایش قرار برای COVID-19.

24 مبارزان در UFC 249 همه متوجه آنها اضافه شده یکی دیگر از خطر ابتلا به آنها در حال حاضر خطرناک و حرفه هنگامی که آنها توافق کردند که رقابت میان رشد coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که UFC سخت پروتکل های ایمنی در محل هیچ کس می تواند برخی از خطرات درگیر زمانی که مخلوط هنرهای رزمی ارتقاء بازده از هشت هفته استراحت با سه نشان می دهد در هشت روز در جکسون ویل.

فرگوسن و Gaethje هر دو بر این باورند خطرات خود را دارد هرحال ورزشی پاداش آنها را درو خواهد کرد و به عنوان مثال آنها ارائه خواهد شد زمانی که آنها مبارزه به صورت موقت UFC عنوان سبک وزن در یک فن-رایگان آرنا.

"ما در حال رفتن به یک حس عادی به مردم" Gaethje گفت: در یک مصاحبه تلفنی. "من افتخار می کنم که یک بخشی از آن است. این فرصت را برای الهام بخشیدن به. مردم نیاز به الهام گرفته شود در حال حاضر. آنها نیاز به اجازه نمی دهد خود را افسرده (یا) عاطفی زیرا آنها نمی توانید کنترل کنید که چه خبر است در حال حاضر. ما باید به آن سوار را از طریق. آنها نیاز به الهام گرفته شود و ما می توانیم انجام دهیم."

"من راستش تا به حال هیچ رزرو" فرگوسن اضافه شده است. "مبارزه بسیار خطرناک است بنابراین من فکر می کنم ما می شود فقط خوب است."

UFC هرگز می خواستم برای جلوگیری از رقابت در حالی که همه گیر شد و رئیس جمهور دانا سفید بود هرگز کوتاه از مبارزان حاضر به رقابت در حالی که او به شدت درهم به برگزاری کارت های مبارزه میان بی سابقه بحران بهداشت عمومی. اکنون که پیدا کرده است یک دولت و ورزشی کمیسیون حاضر به میزبان او, UFC 249 دنبال خواهد شد اضافی را نشان می دهد در مارس 13, مارس 16 و احتمالا مارس 23 از جکسون.

"وجود ندارد اغلب شما در حال رفتن به مبارزه برای یک عنوان جهان بسیار کمتر در طول یک بیماری همه گیر وقتی صفر ورزشی در رفتن و شما در حال رفتن به تنها یکی در تلویزیون" Gaethje گفت. "شما باید به چهره ترس خود را. شما رو به بیرون رفتن وجود دارد و شانس خود را هنگامی که آنها ارائه شده است. ... ما را وادار به قرار دادن حقوق ما در جیب خود و ما را وادار به قرار دادن یک چک در هر UFC کارمند جیب که رفتن به کار این رویداد و ما برای الهام بخشیدن به مردم را نمی دهد تا در حال حاضر."

در حالی که بسیاری از ورزشکاران در سراسر جهان ابراز نگرانی در مورد اینکه مجبور به بازی خود را به ورزش در چنین نامشخص زمان UFC مبارزان — که به طور معمول پرداخت می شود نیست مگر اینکه آنها رقابت شده اند تقریبا به اتفاق آرا مشتاق به بازگشت.

حتی جانبازان چاشنی مانند سابق قهرمان Dominick کروز شروع به پریدن کرد در این فرصت با وجود اینکه به خوبی آگاه از خطرات بهداشتی درگیر است. مانند Gaethje کروز می بیند UFC 249 به عنوان یک فرصت برای غلبه بر ترس است.

"در واقع هر کسی می تواند قرارداد این ویروس گفت:" کروز خواهد شد که بازگشت از سه سال در قفس نبود به مبارزه با قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo در روز شنبه. "من فکر می کنم که بخشی از این نقطه درک است که هر کسی در خارج وجود دارد می توانید دریافت کنید اما شما نمی توانید فقط توقف تا زمانی که شما نگاه کنید به چیزی که ترسناک است. شما رو به گرفتن اقدامات احتیاطی بود به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است اما زندگی خود را. که آنچه من انجام می دهند."

برخی از مبارزان MMA ترجیح می دهند به آموزش مشغول ورزشگاه با چند هم تیمی های خود در حالی که دیگران کار کردن تنها با مربیان خود و شرکای مبارزه. تغییرات لازم در طول دو ماه گذشته نیست زحمت gabriel gomez rojo المپیک مدال طلا-کشتی گیر برنده و قهرمان دو UFC بخش.

"من واقعا نمی دانم تفاوت بین COVID-19 قرنطینه و در اردوگاه آموزشی" gabriel gomez rojo گفت. "من یک حرفه ای است. من آموزش هر و هر روز. من سعی کنید به انجام همه چیز را راست. کل این قرنطینه من فکر می کنم زمانی که ایالات متحده می آید به عقب با هم, من فقط نمی خواهید به دانستن تفاوت."

کروز احساس می کند به خصوص به شدت مورد اهمیت نمادین از UFC بازگشت به رقابت. سابق 135 پوند قهرمان می خواهد به اصلاح کمربند به استفاده از آن به عنوان یک ابزار برای تغییرات اجتماعی حتی با استناد به محمد علی فعالیت علیه جنگ ویتنام به عنوان الهام بخش است.

"چه ارزش قهرمانی کمربند یا المپیک مدال طلا وقتی 33 میلیون آمریکایی که فقط زمینه برای مزایای بیکاری که نمی توانید ببینید خانواده های آنها از اواسط ماه مارس?" کروز گفت. "وجود دارد هیچ واکسنی برای COVID-19 آینده احتمالا هیچ پایانی در چشم. بنابراین من شده است (فکر) این سوال که چه مقدار از کمربند و یا حتی مدال طلای المپیک مگر اینکه شما با استفاده از آن به ایجاد تفاوت در زندگی و خدمت بشریت؟"

اما پس از گوش دادن به کروز پرشور افکار در مورد وضعیت جهان در طول خود مشترک تلفن, مصاحبه, gabriel gomez rojo آورده بحث به طور معمول MMA سطح گفتمان.

"شما بهتر است ثبت نام برای کسانی که چک بیکاری زیرا من شما را از" gabriel gomez rojo گفت. "Dominick شما صدا مانند دوشیزه جهان."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن