Fauci اروپا و آمریکا رنج و مرگ " اگر ایالات متحده بازگشایی بیش از حد به زودی

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR و LAURAN NEERGAARDواشنگتن — Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخص

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 اردیبهشت 1399

توسط RICARDO آلونسو-ZALDIVAR و LAURAN NEERGAARD

واشنگتن — Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص کنگره هشدار داده است که اگر این کشور از بازگشایی بیش از حد به زودی در coronavirus همه گیر آن را در نتیجه "نیازی درد و رنج و مرگ است."

Fauci است که در میان کارشناسان بهداشت و شهادت به مجلس سنا پنل. شهادت او می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است ستایش متحده که در حال بازگشایی پس از طولانی مدت قفل پایین با هدف کنترل این ویروس گسترش یافته است.

Fauci, یک عضو از coronavirus وظیفه نیروی متهم با شکل دادن پاسخ به COVID-19 که به کشته شدن ده ها هزار نفر از مردم در ایالات متحده است و شهادت از طریق ویدئو کنفرانس پس از خود quarantining به عنوان یک کاخ سفید کارمند آزمایش مثبت برای ویروس.

با اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد و بیش از 30 میلیون نفر بیکار مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فشار متحده به بازگشایی شده است.

Fauci, در بیانیه ای به نیویورک تایمز هشدار داد که مقامات باید پایبند به دستورالعمل های فدرال به صورت مرحله به مرحله بازگشایی از جمله "سیر نزولی" از تست مثبت یا موارد مستند از coronavirus بیش از دو هفته قوی تماس با ردیابی و "نگهبان نظارت" آزمایش از افراد بدون علامت در جمعیت های آسیب پذیر مانند خانه های سالمندان.

"اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در دستورالعمل...پس ما خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور" Fauci نوشت. "این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است."

ارشد دیگر مقامات بهداشت به شهادت برنامه ریزی شده قبل از, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته نیز به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو پس از رفتن به قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض خود را به کاخ سفید کارمند که تست مثبت است. رئیس کمیته جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر ایالت تنسی نیز خود را در قرنطینه پس از یک دستیار آزمایش مثبت است. او به شرکت های تصویری ،

علاوه بر Fauci از موسسه ملی بهداشت دیگر شامل کارشناسان FDA کمیسر دکتر استفان هان و دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری همراه با Adm. برت Giroir این کوروناویروس "تست تزار" در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

حتی قبل از gavel قطره دادرسی ارائه می دهد دو takeaways برای بقیه کشور گفت: John Byrne, رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی بهداشت عمومی گروه اعتماد برای آمریکا سلامت.

"یک چیز را به شما می گوید این است که این ویروس می تواند تاثیر در هر محل کار تنظیم و یا هر جامعه تنظیم" گفت: آورباخ. "همه کسب و کار را پیدا خواهد کرد آن را بسیار چالش برانگیز برای اطمینان از ایمنی در هنگام موارد وجود دارد."

درس دیگر این است که مقامات دولتی درگیر هستند و مصرف این ویروس به طور جدی با ظاهر شدن در فرد است. "آنها به دنبال دستورالعمل که آنها توصیه به دیگران" گفت: آورباخ. "وجود دارد نه دو برابر استاندارد است."

پرسش های اصلی برای دولت کارشناسان حول "سه T" و یا تست ردیابی و درمان است. بدون گسترده تست ایالتی و مقامات محلی خواهد بود پایگاه تصمیم گیری برای بازگشایی کسب و کار و مدارس در اطلاعات ناقص با نقاط کور در کمین است. بدون توانایی برای انجام این کار پر زحمت از ردیابی تماس با افراد آلوده بی خبر انتقال خود ادامه خواهد داد. بدون درمان موثر و بیمارستان در یک جامعه می تواند غرق در COVID-19 دوباره بجای اول برگشتن. در نهایت هدف این است که یک واکسن است که ارائه گسترده حمایت می کند.

سلامت جلسه کمیته ارائه می دهد بسیار متفاوت تنظیم از کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات دولت شاهدان را همه در شرکت. سناتورها در پانل آگاه هستند و برخی روابط کاری است که بازگشت سال با آژانس است که اعضا به نمایندگی. بیشتر به طور قابل توجهی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی شود کنترل کرد.

Eyeing نوامبر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد اصرار بر معترضان که در مخالفت با دولت خود را فرمانداران' اقامت در خانه دستور و بیان خود اعتماد به نفس است که coronavrius دور محو خواهد شد به عنوان تابستان پیشرفت و آمریکایی ها بازگشت به کار و حرفه های دیگر.

رتبه بندی دموکرات بر سلامت پنل دیابت پتی موری وزارت امور خارجه واشنگتن, نمی کند, فکر می کنم برگ برنده دولت در حال انجام است و نزدیک به اندازه کافی برای نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل به عنوان اقتصاد بازگشایی.

"رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به چشم پوشی از حقایق و نادیده گرفتن کارشناسان که روشن شده است ما در حال جا به جایی که ما باید به بازگشایی با خیال راحت" او در بیانیه ای گفت. موری به شرکت از طریق ویدئو, اما برخی از سناتوران می رود در فرد است.

الکساندر است دقیقتر در مورد این کشور آمادگی. او نشان می دهد وجود دارد به اندازه کافی تست برای حرکت به بازگشایی اقتصاد اما نگرانی که وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی برای حفظ بازگشت به حالت عادی.

"این به اندازه کافی برای انجام آنچه که ما نیاز به انجام امروز برای بازگشایی," او گفت: ان بی سی "ملاقات با مطبوعات" در روز یکشنبه. "اما این کافی نیست, برای مثال, هنگامی که 35,000 بچه ها و استادان در دانشگاه تنسی پردیس در ماه اوت است."

با انواع بیشتری از آزمون ها در بازار های مختلف از تولید کنندگان و ارائه دهندگان تست منطقه ای است که تبدیل شده است به خصوص دشوار است برای ذخیره کردن مردم به حرکت.

تا به حال شده است وجود دارد تنها یک نوع تست برای تشخیص عفونت فعال. به نام تست PCR آن را تشخیص مواد ژنتیکی از ویروس است و هنوز هم به عنوان دقیق ترین.

آخر هفته گذشته را مورد تایید FDA برای اولین بار "آنتی ژن" آزمون که به نظر می رسد برای پروتئین اثری از این ویروس به جای بسیار شبیه به تست سريع برای آنفولانزا و یا گلودرد است. آنتی ژن تست نیست به عنوان دقیق به عنوان تست PCR اما به قول سریع تر و آسان تر به استفاده از.

یک نوع سوم از آزمون گذشته تشخیص عفونت با لکه های آنتی بادی در افراد خون است. اما هنوز روشن نیست که اگر داشتن این آنتی بادی به معنی کسی است که ایمنی بدن را از دیگر تقلا COVID-19.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن