پوشش صورت در حال حاضر مورد نیاز در پردیس

اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos و معاونت اداره مارک فیشر ارسال پیغام زیر ضروری به کارکنان و سرپرستان شنب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

اجرایی معاونت ها و کشيش پل Alivisatos و معاونت اداره مارک فیشر ارسال پیغام زیر ضروری به کارکنان و سرپرستان شنبه:

شما ممکن است به یاد بیاورید که مراکز پیشگیری و کنترل بیماری اخیرا توصیه می شود که هر کس سایش پوشش صورت در زمانی که دور از خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. لطفا توجه داشته باشید که این است که در حال حاضر اجباری در شهر برکلی از جمله دانشگاه ما.

اواخر هفته گذشته در شهر برکلی سلامت افسر صدور یک فرمان نیاز است که ضروری کسب و کار مانند پردیس نیاز به کارکنان خود را به پوشیدن صورت پوشش در محل کار موضوع خاص استثنا. ما در حال حاضر نیاز است که ما اعضای هیات علمی و کارکنان که در پردیس پوشیدن چهره پوشانده اند.

UC برکلی ارائه هر یک از کارکنان که با این نسخهها کار در پردیس با چهره ای پوشش و یا ماسک. مگر اینکه یک کارمند در حال حاضر دارای پوشش صورت یا ماسک یا کارگردانی شده است سرپرست خود را به استفاده از خود را در بخش عرضه و یا دیگر عرضه ماسک, محیط زیست, بهداشت و ایمنی مقامات ارائه خواهد شد ماسک از محدود سهام فولاد ماسک به راحتی در دست است. پردیس حرکت خواهد کرد به ارائه پارچه پوشش صورت که پارچه پوشش صورت خریداری می رسند در اواخر این ماه.

جراحی ماسک توزیع خواهد شد ضروری به کارکنان در مواد خطرناک تسهیلات (HMF), 1 فرانک Schlessinger راه (ورود از خیابان آکسفورد; تسهیلات در سمت راست) از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر روز پنج شنبه 4/24 جمعه 4/24 و دوشنبه 4/27.

دانشکده و یا کارکنان برداشتن ماسک خواسته خواهد شد که برای نشان دادن یک کال ID. اگر شما تعیین شده به عنوان یک ضروری کارمند و یا لازم نیست که نیاز فوری به پردیس لطفا انجام نمی آمد به دانشگاه برای دریافت یک ماسک. هنگامی که پارچه پوشش صورت در دسترس فولاد ماسک دیگر نمی خواهد ارائه شده در HMF و پارچه ماسک توزیع خواهد شد به طور مستقیم به سرپرستان از کارمندان ضروری است.

پوشش صورت نیاز برای کسانی که کار در فضاهای مشترک و کسانی که در انجام کار که در آن آنها روبرو می شوند ، این پوشش صورت نیز باید فرسوده در مناطق مشترک در داخل خانه مانند راهروها و راه پله. شما نیاز به پوشیدن یک چهره پوشش زمانی که شما تنها ساکن یک اتاق مانند دفتر خود را.

اگر شما از یک بیماری و یا ناتوانی های مرتبط با دلیل و چرا از آن است که مناسب برای شما به پوشیدن چهره و پوشش خود تماس بگیرید ناظر به سند وضعیت خود را و به دست آوردن معافیت از شرط.

لطفا آگاه باشید که اگر شما در ارائه خدمات به دانش آموزان و یا عموم, شما نیاز به عنوان بخشی از اشتغال خود (و سازگار با الزامات نظم) به رد خدمات به افرادی که با پوشیدن چهره پوشانده اند. این افراد نیز به ممانعت از ورود به دانشگاه و امکانات آن است.

نگه داشتن در ذهن که در صورت پوشش است نه جایگزینی برای هوشیار فیزیکی فاصله.

همچنان به حفظ حداقل شش پا از فاصله بین شما و دیگران است.

پوشیدن یک پارچه صورت پوشش است که به منظور محافظت از دیگران نمی پوشنده لباس از پوشش. مطالعات اخیر پیشنهاد کرده اند که آن را ممکن است برای انتقال ویروس به دیگران قبل از بروز علائم ، پوشیدن یک پارچه صورت پوشش باعث کاهش شانس ندانسته انتقال ویروس به دیگران است.

کارکنان که به طور معمول نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت یا دیگر تجهیزات حفاظت فردی به عنوان بخشی از کار خود را هنوز هم نیاز به انجام این کار خواهد شد و با ارائه تجهیزات مورد نیاز.

ما همچنین می خواهم به اطلاع شما که UHS است که در حال حاضر انجام COVID-19 آزمون برای همه علامت هیات علمی و کارکنان. کارکنان علاقه مند به تست در UHS باید:

  • اگر علائم خفیف: تماس UCB بهداشت شغلی COVID خط 510-332-7192 برای ارزیابی و دستورالعمل ها (10-4 بعد از ظهر 7 روز/هفته; پیام ها را می توان در سمت چپ هر زمان).

  • اگر بیمار: لطفا تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای اولین بار برای مشاوره و یا رفتن به طور مستقیم به نزدیکترین اورژانس. شما در حال خوش آمدید به تماس بهداشت شغلی همانطور که در بالا برای تست اگر توصیه شده توسط ارائه دهنده خود را.

UHS نیز تشویق کسانی که در انتظار نتایج آزمایش و کسانی که در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19 از طریق یکی دیگر از تست های مرکز تماس بگیرید UHS محرمانه COVID خط در (510) 643-8227 به اطلاع بالینی رهبری است. مقامات وجود دارد و می خواهید برای ارائه پشتیبانی و خدمات برای کمک به کسانی که از طریق مراقبت از خود و بهبود و بالا بردن آگاهی ما از تعداد موارد مثبت در جامعه دانشگاه. این کمک خواهد کرد که UHS طرح آن خدمات و راهنمای پردیس گیری. اطلاعات خصوصی خود را به اشتراک گذاشته نمی شود فراتر از آن است که مورد نیاز برای بهداشت عمومی گزارش.

با تشکر از شما برای ادامه به انجام بخشی خود را به عنوان همه ما به دنبال بیشتر خم منحنی. و با تشکر از شما برای ادامه کار خود را برای دانشگاه و جامعه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن