در انتظار یک محرک اقتصادی فدرال بررسی کنید ؟ ضرب و شتم کلاهبرداران به صندوق پستی خود را

به عنوان محرک اقتصادی فدرال کنترل و بیکاری دبیت کارت وارد مسکونی پستی پستی ایالات متحده مقامات اصرار مشتریان ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 اردیبهشت 1399

به عنوان محرک اقتصادی فدرال کنترل و بیکاری دبیت کارت وارد مسکونی پستی پستی ایالات متحده مقامات اصرار مشتریان به گام برای خنثی کردن دزد بالقوه.

دزدی از صندوق های پستی تمایل به افزایش طول فصل کریسمس و زمستان فصل مالیات اگر چه مقامات متوجه کاهش در سرقت از مالیات-چک بازپرداخت در چند سال گذشته به دلیل بیشتر مردم با داشتن بازپرداخت خود را به طور مستقیم سپرده گفت: Vida ریکی یک بازرس با آمریکا پستی بازرسی خدمات در سان Diego.

اما در حال حاضر ورود فدرال و دولت حمایت مالی مرتبط با رمان coronavirus همه گیر شده خدمات پستی در هشدار.

"دانستن وجود دارد که اقلام با ارزش در ایمیل و آن را به اطلاع عموم آن افزایش آگاهی ما از وضعیت" ویدا گفت.

Vida شماره 1 نکته? خالی صندوق پستی هر روز به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از تحویل. بیشترین دزدی یک شبه اتفاق می افتد, او گفت:.

یک جامعه پستی در منطقه Ridgeplume درایو و Boxelder رانندگی در موریتا در هم شکسته شد و در اواخر آوریل 6 سال 2020 و ایمیل به سرقت رفته بود. U. s. خدمات پستی مقامات می گویند محرک چک و بیکاری دبیت کارت می تواند اهداف برای دزد. (حسن نیت ارائه میدهد از جری برنج)

موریتا ساکن استیو پلو با استفاده از یک قفل فلزی 16-آدرس جامعه پستی. پس از تاریک در چهار شنبه, مه 6, کسی بازدارنده برداشته باز برگشت و به سرقت برده تمام ایمیل. شبیه دزدی اتفاق افتاده نزدیکی به تازگی سلکدو همسایگان گفت.

موریتا پلیس می گویند که آنها نمی دانم چرا — کلاهبرداران نیست fessing — اما دزدی از صندوق های پستی به تازگی افزایش یافته و در این شهر بیش از مدت مشابه در سال گذشته Sgt. جرمی Durrant گفت.

از 19 مارس تا مه 8 در این سال وجود دارد 36 تماس به اعزام مورد سرقت ایمیل و در نتیجه 16 جرم گزارش نوشته Durrant گفت. در سال 2019 در طول همان دوره وجود دارد 21 تماس و پنج نوشته شده جرم و جنایت ،

سلکدو بدون شک در مورد دلیل افزایش دهد.

"آنها را برای محرک چک ، چه چیز دیگری می تواند باشد ؟" او گفت:.

سلکدو گفت: خانواده خود را با استفاده از خدمات پستی را مطلع تحویل به مسیر مهم ایمیل های دریافتی خود را بلافاصله و حذف آن را از صندوق پستی خود را. و سلکدو قطره خود را در ایمیل های ارسالی به طور مستقیم در اداره پست به جای استفاده از خروجی به ایمیل اسلات.

"من عادت به انجام است که تمام زندگی من" گفت: Salcedo, 49.

دریافت کنندگان محرک چک می تواند به ترتیب در IRS سایت برای واریز مستقیم به حساب بانکی. مزایای بیکاری نیز ممکن است به طور مستقیم سپرده شد. Durrant تشویق مشتریان به پرداخت صورتحساب و دریافت و پرداخت های آنلاین زمانی که ممکن است و برای بازیابی ایمیل های بی درنگ برای تضعیف دزدی.

"بسیاری از آنها اتفاق افتاده در طول تاریکی" Durrant گفت.

خدمات پستی ارائه شده این نکته اضافی:

• سپرده ایمیل در خدمات پستی را در جعبه های آبی رنگ درست قبل از زمان آخرین وانت است که با اشاره بر روی جعبه. چون دزد ماهی ایمیل از آن جعبه با استفاده از یک ماده چسبنده در پایان از چوب مقامات اصرار گذاشتن ایمیل در پست ها برای امنیت بیشتر.

• اگر ایمیل شما در حال انتظار سر رسیده است, تماس با فرستنده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

• آیا ارسال پول از طریق پست الکترونیکی.

• اگر شما نمی تواند خانه را به پذیرش تحویل ترتیب برای اعتماد همسایه را انتخاب کنید تا بسته آن برگزار شد در اداره پست و یا درخواست کنید که آن را ارسال می شود با امضای مورد نیاز از کسی در محل اقامت خود را.

• اگر شما حرکت یک فایل فرم تغییر آدرس با اداره پست و اطلاع خود را از موسسات مالی.

مشتریان به مدت طولانی نا امید شده که چند پست دزدی به نظر می رسد برای حل کنید. هنوز ویدا گفت: این مهم است که به گزارش آنها را به طوری محلی و خدمات پستی مقامات میتوانید آهنگ دزدی و هدف قرار دادن مناطق خاص برای اجرای. دزدی باید گزارش به 877-876-2455 ویدا گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن