Exoskeletons X-Ray Vision و دیگر بالا مربوط به اینده اختراعات شما نمی خواهد باور وجود داشته باشد

Terry Pratchett, نویسنده چندین رمان های فانتزی, کاملا قطاری تکنولوژی در این نقل قول: "این هنوز سحر و جادو حتی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 فروردین 1399

Terry Pratchett, نویسنده چندین رمان های فانتزی, کاملا قطاری تکنولوژی در این نقل قول: "این هنوز سحر و جادو حتی اگر شما می دانید چگونه آن را انجام داده است." ما آمده ایم تا کنون با فن آوری است که شما نمی خواهد باور آنچه مخترعان انجام این قرن از جمله کوچک مواد پلیمری است که می تواند به نوبه خود یک المپیک به اندازه استخر به یک ژل یک پوشش محافظ خارجی برای نظامی مانند Call of Duty و بیشتر. چه کسی می توانست تصور می کردند که ما این را به, علمی تخیلی, فیلم, راست? بدون ado بیشتر, در اینجا برخی از اینده اختراعات که در حال حاضر وجود دارد امروز.

وسیله ای است که می توانید از طریق دیوارها

در سال 2015 یک چک رادار سازنده با موفقیت ایجاد یک دستگاه است که می تواند انسان را در طرف دیگر دیوار. برای فن آوری عملکرد انسانی در پشت دیوار باید تنفس و یا حرکت خود را و یا اندام او. سه سال بعد MIT محققان همچنین ایجاد یک هوش مصنوعی-نوع تکنولوژی است که می تواند هر کسی پشت دیوار با 83 درصد دقت در فرم چوب و در زمان واقعی است. اگر که نیست به اندازه کافی چشمگیر, پس از آن فقط از یک سال قبل محققان از دانشگاه فنی مونیخ موفق به ابداع تکنولوژی های مشابه فقط با استفاده از Wi-Fi روتر.

(Image: Screenshot / YouTube)

محققان MIT ایجاد شده AI-نوع تکنولوژی است که می تواند هر کسی پشت دیوار با 83 درصد دقت در فرم چوب و در زمان واقعی است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

اسكلت مناسب مانند در اول شخص تیرانداز بازی

اسكلت مناسب هستند sci-fi video game چیز. اما در حال حاضر این تکنولوژی یک واقعیت است. خوب نزدیک به واقعیت است. بازگشت در سال 2018 روسیه اختراع یک اسكلت کت و شلوار است که می تواند افزایش کاربر و قابلیت های فیزیکی. نمونه اولیه است که به نام RATNIK-3. با پوشیدن این تستر اسكلت موفق به بلند کردن اشیاء سنگین و خوب بکار بردن یک مسلسل با فقط یک دست. همانطور که برای حفاظت و افزایش قدرت, کت و شلوار ساخته شده است با یک چارچوب تیتانیوم. آن را هنوز هم نیاز به پیشرفت های عمده هر چند به خصوص در ذخیره سازی انرژی به عنوان کت و شلوار می تواند تنها برای یک مدت زمان محدود.

ژل تشکیل پلیمر است که می تواند به نوبه خود آب را به gel

آن را ممکن است به نوبه خود آب را در استخر به ژل با محصولات تجاری موجود در بازار است. اما آن را به یک مقدار زیادی از ژل و پودر و روز برای به انجام رساندن چنین feat. محققان هلندی آیا یکی بهتر با ژل تشکیل پلیمر. آن چنان قدرتمند بود که محققان گفت: آبپاش فقط یک کیلوگرم (2.2 پوند) از مواد در سراسر المپیک به اندازه استخر را آب فورا به ژل. آلن روآن مواد دانشمند در دانشگاه نیمیخن هلند گفت که این اختراع است "بهترین ژل تشکیل پلیمر در جهان" عنوان گزارش در طبیعت است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

محققان تخمین زده اند که آنها می تواند فورا به نوبه خود همه آب در المپیک به اندازه استخر به ژل با استفاده از تنها 2.2 پوند پلیمر. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

چگونه کار می کند ؟ هنگامی که پلیمر حل شده است, شما نیاز به آن حرارت. طولانی دم از تکرار کربن و اکسیژن مولکول های متصل به پپتید اسلحه یکی از ویژگی های این پلیمر فشار آب مولکول های دور پیوند با دیگر دم. این سرعت ایجاد یک ساختار پليمر با آب به دام افتاده در میان است. ژل تشکیل شده است در عرض چند ثانیه یک بار به دمای مناسب رسیده است.

توسعه پیش بینی تکنولوژی مورد استفاده در زخم های باز. در حالت ایده آل, ژل می تواند تشکیل شود که آن را گرم شده تا به دمای بدن و گاز مایع با استفاده از یک بسته یخ را به این منطقه هنگامی که آن است که دیگر مورد نیاز است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

الکترون-خوردن نئون علل ستاره به سقوط


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب