به عنوان Marlins مقابله با شیوع کروناویروس, MLB حاصل با احتیاط

پنج شنبه یک ساعت قبل از شروع رسمی فصل جدید لیگ بیس بال صاحبان مصوب 16 تیم حذفی ساختار. آن را رادیکال تر شاید ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 مرداد 1399

پنج شنبه یک ساعت قبل از شروع رسمی فصل جدید لیگ بیس بال صاحبان مصوب 16 تیم حذفی ساختار. آن را رادیکال تر شاید از این ایده از 60 بازی فصل به طور منظم. هیچ برنامه ای است که بیش از حد بزرگ برای آخرین لحظه سرهم بند در این سال -- در این کوتاه ترین و عجیب ترین فصول.

MLB را به تنظیم در پرواز دوباره پس از به تعویق انداختن دو بازی شنبه. در مجموع 11 Miami Marlins بازیکنان گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus در فیلادلفیا. چهار شده بود خراشیده از Marlins' بازی در برابر فیلیز در روز یکشنبه. بازیکنان و مربیان و کارکنان برنامه ریزی شده بود به پرواز به میامی برای خانه خود را باز کن امشب, اما باقی مانده در فیلادلفیا به جای. Marlins' بازی مقابل آرام به تعویق افتاد. آرام گزارش پرواز دوباره به بالتیمور از میامی امشب.

MLB نیز به تعویق افتاد فیلیز' برنامه ریزی خانه بازی مقابل نیویورک یانکیز که انتظار می رود به اشغال همان محل باشگاه وانجمن و ستاره شرق Marlins استفاده بیش از آخر هفته. در حال حاضر بیس بال می تواند تنها امید شیوع موجود است به یک تیم. فیلیز' بازیکنان و مربیان و کارکنان بنا به گزارش ها در انتظار نتایج خود را از روز شنبه انجام شد.

"سلامت ما بازیکنان و کادر فنی شده است و ادامه خواهد داد به تمرکز اولیه ما به عنوان ما را از طریق این بازی uncharted waters" Marlins مدیر عامل Derek Jeter در بیانیه ای گفت. "پس از موفقیت بهار 2.0, ما در حال حاضر تجربه چالش هنگامی که ما رفت و در جاده و در سمت چپ میامی. به تعویق انداختن امشب (دوشنبه) در خانه بازکن بود که تصمیم درست برای اطمینان از ما یک جمعی مکث کنید و سعی کنید به درستی درک کلیت این وضعیت است. ما انجام دور دیگری از تست برای ما بازیکنان و کارکنان تیم ما تمام خواهد شد باقی می ماند در فیلادلفیا در انتظار نتایج این آزمون که ما انتظار داریم بعد از امروز."

اخبار چندمین بار در اطراف MLB دوشنبه.

این بعد از ظهر داجرز در حال پرواز به هوستون. آنها آغاز خواهد شد سه سری بازی برابر Astros در روز سه شنبه. اولین سفر جاده از شروع فصل در یک شهرستان که گزارش 1,494 موارد جدیدی از کروناویروس یک روز پیش.

"شما همیشه به دنبال در که شما در حال گرفتن با شما" داجرز مدیر عامل استن Kasten گفت: MLB Network رادیو SiriusXM دوشنبه. "و یا آنچه که مردم شما نیاز به ترک خانه از آنجا که شما می توانید بدون انجام آنها را برای چند روز. اگر هیچ چیز دیگری, آنچه که در حال حاضر با تیم های دیگر است یادآور چقدر جدی این است و با چه سرعتی این کار می توانید از دست اگر شما لازم نیست خودتان را تماشا کنید."

صحبت با خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه اتباع واشنگتن مدیر دیو مارتینز گفت: سطح نگرانی رفت از "8 به 12."

"من می ترسم" مارتینز گفت. "من واقعا هستم."

فرشتگان مدیر جو Maddon به تصویب رسید محتاط تر تن در تماس با خبرنگاران.

"اولین فکر من این است که من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای ردیابی چگونه آن رخ داده است" Maddon گفت: Marlins' شیوع. "این یک چیز ما نیاز به دانستن قبل از پرش شما را به بسیاری از نتیجه گیری های مختلف. به نظر من اگر قرار بود با نقض پروتکل توسط هر یک از کسانی که بازیکنان آن را بیشتر به راحتی توجیه است. اگر نه آن را مشکل تر می شود من فکر می کنم. من فقط صبر کنید و ببینید: اجازه دهید آنها را ردیابی و همه چیز شکل و چرا از آن رخ داده است, پس از آن شما خود را ایجاد کنید نتیجه گیری و یا قرعه کشی طرح خود را به آن را حل کند. این جایی که من هستم در حال حاضر."

به درجه MLB پیش بینی مشکلات تلاش به مرحله یک فصل در میان جهانی همه گیر. بازیکنان داده شد و حق انتخاب کردن از این فصل است. کسانی که تلقی "خطر بالا" از آنجا که از قبل موجود شرایط پزشکی و یا دیگر شرایط خاص قادر به جمع آوری خود را سرشکن حقوق و دستمزد یک فصل کامل را در زمان سرویس.

لیگ قوانین موجود شامل یک فاجعه ترسیم طرح پروتکل برای یک "اپیدمی بیماری" است که باعث "مرگ تجزیه و یا آسیب دائمی از بازی بیس بال حرفه ای" حداقل پنج بازیکن پس از باز کردن در شب. این طرح اجازه کمیسر راب مانفرد به توقف و یا لغو یک تیم را در فصل بعد از مشاوره با بازیکنان MLB' Association. آن را نیز اجازه "29 قانون پیش نویس" در آن تحت تاثیر تیم می تواند دوباره سهام فهرست خود را با انتخاب به پنج بازیکن از تیم دیگری را فهرست.

اما هیچ عمران و مقررات ساخته شده بودند در یک 33,286-word دستی ترسیم پارامترهای 2020 فصل از جمله دستورالعمل های ایمنی برای تیم و بازیکنان است. در پیش فصل مصاحبه با دن پاتریک مانفرد اذعان کرد یک COVID-19 شیوع خواهد بود با حساب بر روی یک ad hoc اساس.

"این راه من است که من فکر می کنم در مورد آن ... است در ورید رقابتی صداقت" مانفرد گفت. "در 60 بازی فصل اگر ما یک تیم یا دو که واقعا نابود برای تعدادی از افرادی که به ویروس و می توانید برای هر دوره قابل توجهی از زمان آن می تواند یک تاثیر واقعی در رقابت و ما باید به فکر می کنم بسیار سخت در مورد آنچه ما انجام می دهیم."

داجرز پارچ دیوید قیمت در میان 12 rostered بازیکنان تصمیم گرفتند که در خارج از فصل. روز دوشنبه خبری طنین انداز با او از دور.

"در حال حاضر ما واقعا برای دیدن اگر MLB است رفتن به قرار دادن بازیکنان بهداشت اول" قیمت در حساب توییتر خود نوشت. "به یاد داشته باشید زمانی که مانفرد گفت: بازیکنان بهداشت برترین بود?! بخشی از دلیل من در خانه در حال حاضر است چرا که بازیکنان بهداشت نیست قرار داده ، من می توانید ببینید که تغییر نکرده."

به عنوان داجرز جاده چهار شنبه, Kasten, زده واقع بینانه تن.

"این یک یادآوری" Kasten گفت: MLB Network رادیو SiriusXM. "من فکر می کنم ما آن را می دانستند اما این ما را به یاد در پررنگ نئون حروف است که ما نه از جنگل توسط یک longshot و آن را به بود امیدوارم تا پایان ماه اکتبر. اما بیایید صبر کنید و ببینید."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب