ثبت نام در LAX جهانی ورود برای دور زدن گمرک شروع دوباره

لس آنجلس — ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای بازگشایی فرودگاه بین المللی لس آنجل

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 تیر 1399

لس آنجلس — ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای بازگشایی فرودگاه بین المللی لس آنجلس جهانی ورود ثبت نام مرکز اوایل ماه آینده, اما تنها به صورت مشروط تایید می کنند.

آغاز جولای 6, مشروط مورد تایید جهانی ورود متقاضیان قادر خواهد بود برای تکمیل در شخص مصاحبه و متقاضیان باید در برنامه ثبت نام مرکز مصاحبه در پیشبرد از طریق متقاضی اعتماد مسافر برنامه های حساب.

جهانی ورود به برنامه اجازه می دهد تا تسریع ترخیص کالا از گمرک برای قبل از تایید و کم خطر مسافران به محض ورود در ایالات متحده با اعضای با وارد ایالات متحده از طریق اتوماتیک کیوسک در انتخاب فرودگاه.

بازگشایی برنامه های توسعه یافته بودند در مشاوره با CBP بهداشت و کارشناسان ایمنی شامل اقدامات که به حداقل رساندن خطر افشای مسافران و پرسنل به COVID-19, مقامات گفت.

قرار ملاقات دیگر نمی خواهد در دسترس در ساحل, ثبت نام مرکز خواهد بود که برای همیشه بسته شده است. با توجه به CBP مقامات داشتن یک محل واحد را ساده کردن فرایند و اطمینان از سلامت و ایمنی حمایت.

همه متقاضیان و بازدید کنندگان به ثبت نام در مراکز مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت مداوم با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه ها و دولت موظف باشند.

هنگامی که آن را بازگشایی جهانی ورود ثبت نام مرکز در LAX را مبهوت و یا کاهش قرار ملاقات در دسترس است. CPB نیز از بین بردن نشانه-ورق و برخی دیگر از نقاط لمسی, کاهش صندلی در انتظار مناطق نصب موانع در سرویس شمارنده و استفاده از دیگر اقدامات برای ترویج اجتماعی فاصله.

بهداشتی خاص و اقدامات ایمنی ممکن است متفاوت باشد در میان ثبت نام مراکز بر اساس برنامه فیزیکی طرح از تسهیلات و دیگر ملاحظات CBP, مقامات گفت.

CBP ادامه خواهد داد به نیاز است که تمام متقاضیان ثبت اثر انگشت خود را در طول مصاحبه برای تکمیل فرایند ثبت نام است.

CBP به طور موقت به حالت تعلیق عملیات در اعتماد مسافر برنامه ثبت نام مراکز در 19 مارس برای به حداقل رساندن خطر افشای مسافران و پرسنل به COVID-19.

ثبت نام در هنگام ورود به برنامه باقی مانده است عملیاتی به صورت مشروط مورد تایید جهانی ورود متقاضیان برای تکمیل فرایند ثبت نام بدون پیش برنامه ریزی یک مصاحبه CBP, مقامات گفت.

این برنامه اجازه می دهد بیش از 9 میلیون از قبل تایید شده و کم خطر مسافران برای دور زدن سنتی CBP بازرسی خطوط دریافت و پردازش سریع هنگام ورود به ایالات متحده CBP, مقامات گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن