پایان نژادپرستی و شما پایان بی خانمانی

هنگامی که آخرین باری که شما آرزو شما می توانید سازمان ملل متحد-دیدن چیزی ؟ آن جورج فلوید? آن Ahmaud Arbery?اگر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 تیر 1399

هنگامی که آخرین باری که شما آرزو شما می توانید سازمان ملل متحد-دیدن چیزی ؟ آن جورج فلوید? آن Ahmaud Arbery?

اگر مواد غذایی به تازگی از دست داده و طعم و یا گل رز نیست بوی به عنوان شیرین چه شما احساس ممکن است علائم COVID-19. آنچه شما احساس ممکن است احساس گناه و شرم و تروما است. شما می خواهید وجود دارد به درد کمتر. شما می خواهید وجود دارد به کمتر رنج می برند. شما می خواهید عدالت و منصفانه تر جهان است.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. سیاه مردم را متحمل فشار از ما بیشتر شرم آور گذشته: برده داری و تبعیض نژادی و نژاد پرستی. آیا در ایران باید ساخته شده است برای بحث. آیا سیستم باید اصلاح شود نیست.

خوشبختانه یک حرکت اصلاحی است که در حال حاضر در محل: پروژه Roomkey یک برنامه در درجه اول خدمت به سالمندان دچار بی خانمانی و در خطر ابتلا COVID-19. سالمندان دچار بی خانمانی شده اند در شماره 20 ٪ در سال بیش از سال است. می تواند به شما حدس می زنم که بی خانمان بیش از هر کس دیگری ؟ که حق است! آمریکایی های سیاه و سفید. هر چند تنها 8 درصد از لس آنجلس ساکنان شناسایی به عنوان سیاه و سفید آنها 34 درصد از جمعیت بی خانمان. این تقصیر آنها نیست! آن را انتخاب کنند. بی خانمانی است نه یک انتخاب. آن را نشانه ای از عدم مقرون به صرفه مسکن راکد دستمزد و سیستمیک شکست.

اشتباه نکنید: پروژه Roomkey در خدمت ما آسیب پذیر ترین ما نادیده گرفته شده و این همسایگان ما هستند. اخیر بی خانمان تعداد نشان داد 71 درصد از unsheltered Angelenos زندگی می کردند در منطقه لس آنجلس برای بیش از 10 سال است.

Jason C. شده پاسادنا همسایه برای بیش از 10 سال است. قبل از این برنامه زندگی می کردند در ماشین خود و در ارریو سکو. جیسون یک افتخار مرد. او با این نسخهها کار. او به طور منظم به ارمغان آورد سطل آب به اردوگاه به استحمام قبل از کار. مانند بسیاری از Angelenos درآمد فقط کافی نیست که به پرداخت هزینه متوسط اجاره ماهانه از $2,182. تروما از فقر و مسکن ناامنی سخت به درک مگر اینکه شما شده است وجود دارد. پرسید: چگونه او احساس می کند فقط باید یک اتاق جیسون گفت: "در نهایت ذهن من می تواند زخم التیام یابد."

همانطور که از ژوئن 5, 3,600 Angelenos قرار داده شده اند در هتل و متل اتاق با تشکر از پروژه Roomkey. هر مکان همراه با خدمات حمایتی در اطراف امنیتی و مسکن-روش اول. مسکن برای اولین بار است در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و مبتنی بر شواهد بهترین عمل است. هنگامی که کسی انتقال دائم به مسکن مقرون به صرفه است که کسی که تا به حال 90% احتمال دارد برای حفظ خود را مسکن.

جهالت در عصر اطلاعات غیر قابل قبول است. حضور در هر جلسه شورای شهر با پروژه Roomkey در دستور کار, و شما خواهید دید که جهل در میان ایرانیان ، "پسر من است که 6 سال است بسیار هوشمند و گریه او روز دیگر از آنجا که او ترس از راه رفتن توسط این مرد بی خانمان" یک زن می گویند. "من سعی کردم به توضیح برای دختر من است که مستقیم-یک دانش آموز است که زندگی در آن هتل. او گفت: "اگر کسانی که مردم را وادار به اقامت در یک هتل و اتاق به صورت رایگان چرا او را مجبور به رفتن به مدرسه و کار سخت ؟" مرد دیگری می گویند.

هیچ یک دنیا نفرت یا ترس فرد دیگری بر اساس رنگ پوست و یا ایستگاه. آن را آموخته است. گوگل "Jax و ردی دوستی" برای اثبات. شما پیدا کردن یک داستان از دو تا 5 سال پسران از کنتاکی یکی سفید و یکی سیاه. آنها همان کوتاه کردن مو به شوخی معلم خود را به فکر آنها همان فرد است.

پروژه Roomkey ساکنان به احتمال زیاد کسی, پسر, دختر,,, کسی, مادر بزرگ کسی پدر و مادر است. آنها کسانی هستند که عشق بچه های خود را به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری. آنها ممکن است خود را بالا مدرسه بازگشت پادشاه یا ملکه خود را معلم بانوی ناهار.

آرزو به unsee چیزی نمی تواند اعطا می شود. مایل به از یاد بردن چیزی به طور خاص ما را تعصبات می شود.

ما همه انسان مستحق اساسی مهربانی و کرامت است. اگر ما می توانید ببینید همسایگان ما مانند ما می تواند پایان نژاد پرستی و بی خانمانی.

Calvin چان عمده هدیه افسر با اتحادیه ایستگاه خدمات بی خانمان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب