آموزش و پرورش: کلاس حاضر در جلسه — در صفحه اصلی و آنلاین

با مدارس بسته کاملا احتمالا تا پاییز آموزش و پرورش به نقل از دانشگاه به خانه. بسیاری از مدارس و مناطق در حال ن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 اردیبهشت 1399

با مدارس بسته کاملا احتمالا تا پاییز آموزش و پرورش به نقل از دانشگاه به خانه. بسیاری از مدارس و مناطق در حال نورد از آموزش از راه دور برنامه به ادامه آموزش برای دانش آموزان, اما پدر و مادر به احتمال زیاد خواهد شد که برای پر کردن شکاف ها وقتی که می آید به نگه داشتن فرزند خود را درگیر. در اینجا چند برنامه های محبوب و وب سایت را در نظر بگیرید برای دانش آموزان در گروه های سنی مختلف:

پیش دبستانی/اوایل ابتدایی

abcmouse.com

ایده آل برای یادگیری اولیه سال abcmouse.com ویژگی های برنده جایزه خواندن و نوشتن و ریاضی و هنر و مطالعات اجتماعی و علوم محتوا.

هر موضوع گام به گام در مسیر یادگیری است که طراحی شده توسط معلمان و همسو با برنامه درسی مدرسه. مسیر یادگیری شامل بیش از 10 ، 000 فعالیت های آموزشی مانند کتاب و فیلم و آهنگ و بازی و پازل. بچه ها قادر به پیگیری پیشرفت خود و کسب پاداش به عنوان آنها را به عنوان به خوبی به عنوان خود را ایجاد کنید "اتاق" با تنظیم آواتار ها.

سنین: 2-8

هزینه: یک ماه رایگان دادگاه و سپس $9.99 در هر ماه و یا $79.99 در هر سال

دستگاه های: iOS, آندروید, و در abcmouse.com

Hungry Caterpillar بازی مدرسه

بر اساس "گرسنه خون اشام" محبوب کودکان کتاب توسط Eric Carle, Hungry Caterpillar مدرسه بازی ارائه می دهد یک خیابان برای بچه های جوان برای دریافت تکامل مناسب آموزش در زمینه ریاضی و زبان و سواد و علم و طبیعت مطالعات هنرهای خلاق و استدلال است.

آشنا با گرافیک و تصاویر از کتاب راه خود را به تعدادی از فعالیت ها و درس ها, آهنگ ها و فیلم ها که کشف حروف الفبا و اعداد و رنگ خواندن و پازل. نرم افزار فراهم می کند محتوای جدید در هر ماه.

سنین: 1-5

هزینه: $7.99 در هر ماه و یا $59.99 در هر سال

دستگاه های: iOS, Android

Raz-کودکان و نوجوانان

وارد برنامه خواندن با دسترسی به 400 کتابها پوشا 29 سطوح Raz-کودکان و نوجوانان فراهم می کند یک راه اولیه برای دانش آموزان ابتدایی برای اتصال به کتابخانه مجازی و یا گوش دادن با صدای بلند بخوانید (و رکورد خود خواندن) و یا خواندن در سکوت هر دو داستانی و غیرداستانی عناوین.

علاوه بر این وجود دارد درک آزمونها در ارتباط با هر متن است که اجازه می دهد هر دو پدر و مادر و معلمان برای نظارت بر پیشرفت دانش آموز. کودکان و نوجوانان می تواند در کسب موفقیت ستاره است که می تواند به خود Raz موشک. اسپانیایی کتابها و آزمونها نیز در دسترس هستند.

سنین: Pre-K به درجه 5

هزینه: 3 ماه رایگان دادگاه; هزینه های اضافی متفاوت است

دستگاه های: iOS, آندروید, آنلاین و در raz-kids.com


Stack the States 2 (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

ابتدایی بالا/مدرسه

Stack the States 2

یک نسخه به روز شده از Stack the States, این تعاملی برنامه های ایالات متحده جغرافیا کمک می کند تا بچه ها یاد بگیرند در مورد ما 50 ایالت از جمله وزارت امور خارجه پایتخت, پرچم, نشانه ها و شهرستانها.

دانش آموزان و پاسخ به سوالات به درستی آنها می توانند "stack the states" را در راه خود را برای تکمیل متفاوت دستاورد سطح و در نهایت شخصی نقشه. جایزه رایگان بازی تبدیل شدن به قفل با هر دور.

جهان جغرافیا, یک پشته کشور برنامه نیز در دسترس است توسط همان توسعه است.

سنین: 10 و بالاتر

هزینه: $2.99

دستگاه های: iOS, Android

BrainPOP

کنجکاو آموزان BrainPOP ارائه می دهد سرگرم کننده و جذاب فیلم انیمیشن است که پوشش زبان انگلیسی, ریاضی, هنر و موسیقی, مهندسی و فناوری, علم و سلامت و مطالعات اجتماعی. هر فیلم بسته است عنوان برای خواندن آسان و ارائه می دهد یک مسابقه تعاملی در پایان که در آن بچه ها می توانید آزمون دانش خود را.

این برنامه نسخه رایگان شامل برجسته فیلم روزانه یک تصویری ارائه با روابط به رویدادهای جاری و تعطیلات تاریخی و نقاط عطف. کاربران می توانند دسترسی حتی محتوای بیشتر در این افراد از طریق اختیاری در برنامه اشتراک.

همان توسعه نیز ارائه می دهد BrainPOP جونیور برای کودکان و نوجوانان و BrainPOP ELL برای زبان انگلیسی-زبان آموزان.

سنین: نمرات 5-8

هزینه: رایگان با در برنامه گزینه های اشتراک

دستگاه های: iOS, Android

Duolingo

یک زبان محبوب برنامه برای هر دو دانش آموزان و والدین به طور یکسان Duolingo اجازه می دهد تا به کاربران برای تبدیل به مهارت در خواندن و نوشتن و گوش دادن و صحبت کردن یک زبان جدید — در هر زمان در هر نقطه به صورت رایگان.

سرگرم کننده نیش اندازه درسهایی که از ویژگی های صوتی کلمه شناسایی و دهان تمرین نگه داشتن دانش آموزان انگیزه آنها اجازه می دهد برای پیگیری پیشرفت خود و کسب پاداش. بیش از 30 زبان در دسترس هستند, از جمله فارسی.

سنین: 10 و بالاتر

هزینه: رایگان; آگهی نسخه رایگان (Duolingo به علاوه) در دسترس برای هزینه ماهانه

دستگاه های: iOS, Android


دبیرستان

Outschool

ارائه یک سری از کلاس های آنلاین تدریس از طریق چت ویدئویی زنده با واجد شرایط معلمان Outschool متصل می شود دانش آموزان با موضوعات مختلف از جمله فارسی, ریاضی, علوم, فنون, برنامه نویسی, زبان های خارجی و مهارت های زندگی.

هر کاربر در یادگیری را می توان سفارشی بر اساس موضوعات از او می خواهم به اکتشاف. زنده تصویری کلاس دیدار در گروه های کوچک با دیگر دانش آموزان پس از یادگیری و تعامل انجام شده است را در زمان واقعی در یک محیط امن و محیط اجتماعی. بیش از 10 ، 000 کلاس در دسترس هستند و با توجه به COVID-19, Outschool ارائه شده است تعدادی از منابع رایگان در طول این زمان.

سنین: 3-18

هزینه: با شروع در $5 در کلاس; منابع رایگان در دسترس

دستگاه: به صورت آنلاین در outschool.com

آکادمی خان

یک سازمان غیر انتفاعی با تعهد به ارائه یک "رایگان در سطح جهانی آموزش و پرورش برای هر کسی در هر نقطه" آکادمی خان است که کاملا ساخت یافته برای آموزش امروز وضعیت.

این سایت ارائه می دهد خود هدایت آموزش در طیف وسیعی از دبیرستان افراد از طریق تمرین و فیلم های آموزشی است که می تواند مکمل آموزش از راه دور. دانش آموزان می توانید راه اندازی خود را شخصی آموزش داشبورد که اجازه می دهد تا آنها را به حرکت از طریق محتوا با سرعت خود را دارند. دوره های آموزشی عبارتند از: ریاضی, علوم مهندسی و هنر و علوم انسانی و اقتصاد و دارایی و همچنین به عنوان AP-سطح محتوا و شنبه آماده است.

برای زبان آموزان وجود دارد یک آکادمی خان کودکان و نوجوانان برنامه.

سنین: 2-18

هزینه: رایگان

دستگاه های: iOS, آندروید, آنلاین و در khanacademy.org


منابع اضافی

P. E. با جو

مطمئن شوید که بچه های خود فعالیت های بدنی روزانه در حال حاضر مهم تر از همیشه. لحن در هر دوشنبه از طریق جمعه در یوتیوب به صورت 30 دقیقه تربیت بدنی کلاس برای بچه ها توسط مربی تناسب اندام جو فتیله.

وب سایت: youtube.com/thebodycoachtv

ناهار Doodles با مو ویلمز

گرفتن کاغذ و نشانگر و پیوستن به Willems به مو کندی مرکز آموزش و پرورش هنرمند در محل اقامت او به بینندگان روزانه از طریق فعالیت های طراحی.

وب سایت: youtube.com/thekennedycenter

آکواریوم اقیانوس آرام آنلاین آکادمی

یادگیری در مورد موجودات عمیق, حفاظت, پایداری و بیشتر از طریق آکواریوم اقیانوس آرام آنلاین آکادمی که ویژگی های 30 دقیقه ای زندگی می کنند و بر روی تقاضا فیلم با کلاس-فعالیت های خاص برای پیش-K به بالا school.aquariumofpacific.org/news/aquariumacademy

اورنج کانتی کتابخانه های عمومی

در حالی که OC کتابخانه ها ممکن است بسته cardholders 24/7 دسترسی به هزاران نفر از منابع مانند کتاب های الکترونیکی, کتاب های صوتی, فیلم و مجلات.

وب سایت: ocpl.org


Home-مدرسه راهنمایی

  • با بسیاری از پدر و مادر در حال حاضر کار از خانه می تواند دلهره آور به مدیریت هر دو کار و تحصیل برای کودکان خود. جکی کریستی اصلی در بنسون ابتدایی در توستین است برخی نکات را برای خانواده ها است که باید کمک به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت یکنواخت برای همه:
  • به دنبال به طور منظم در زندگی روزمره مانند خوردن صبحانه و مسواک زدن و لباس پوشیدن — برای کمک به کودکان شروع روز آماده برای یادگیری.
  • ایجاد فضای کار تعیین شده از جمله تمام تجهیزات لازم برای ارائه بصری و روانی تمایز است.
  • شامل کودکان در روزانه و کارهای خانگی از قبیل ساخت تخت تنظیم میز شام و گرفتن زباله. حفظ مسئولیت می تواند در ایجاد اعتماد به نفس در بچه ها و نگه داشتن آنها احساس مولد.
  • نگاهی به زمان برای تقویت روابط خانوادگی با بازی, بازی پخت و پز با هم و یا گوش دادن به پادکست ها. آنچه که بچه ها به احتمال زیاد به یاد داشته باشید از این زمان منحصر به فرد در خانه است و نه آنچه را که آنها آموخته اما چگونه آنها احساس.
  • برنامه معافیت ترکیب دیگر فرصت های یادگیری مانند سفرهای مجازی و انعطاف پذیر باشید. هر خانواده نیاز به پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای آنها و وضعیت منحصر به فرد خود.


tinyurlis.gdu.nuulvis.net
آخرین مطالب