SpaceX هدف برای صبح اندازی 59 ماهواره ها — ساعت 8:50 صبح شروع زندگی

HAWTHORNE — هاوتورن-بر اساس SpaceX دوباره سعی خواهد کرد روز شنبه به راه اندازی 57 اینترنت ماهواره ها به مدار ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

HAWTHORNE — هاوتورن-بر اساس SpaceX دوباره سعی خواهد کرد روز شنبه به راه اندازی 57 اینترنت ماهواره ها به مدار از کیپ کاناورال در فلوریدا به عنوان آن را همچنان تلاش خود را برای ساخت در سراسر جهان شبکه های پهن باند.

راه اندازی Starlink ماهواره همراه با یک جفت از زمین-مشاهده ماهواره توسط یک شرکت جدا شد و در اصل برنامه ریزی شده برای ژوئن 26, اما آن را پاک اجازه می دهد تا زمان بیشتری را برای کار اضافی "قبل از راه اندازی checkouts."

روز شنبه راه اندازی برنامه ریزی شده است 8:50 صبح کالیفرنیا زمان.

پس از راه اندازی SpaceX نیز قصد دارد دوباره تلاش برای بازیابی مرحله اول موشک فالکون 9 با فرود آن در شرکت "البته من هنوز هم شما را دوست دارم" بارج در اقیانوس اطلس است. روند بهبود تلاش برای بریده بریده هزینه های راه اندازی اجازه می دهد موشک به توان مورد استفاده مجدد قرار.

اولین مرحله از این موشک استفاده شده برای روز چهارشنبه برنامه ریزی شده راه اندازی شد و مورد استفاده در چهار قبلی SpaceX ماموریت از جمله دو قبلی Starlink ماهواره ماموریت.

برای SpaceX راه اندازی خواهد شد 10 در تلاش خود را برای ساخت Starlink اینترنت در سراسر جهان آرایه. آرایه ای برنامه ریزی شده است برای ارائه کم هزینه دسترسی به اینترنت برای مردم در سراسر جهان به خصوص در زیر خدمت مناطق.

آخرین دسته از ماهواره ها را افزایش می دهد Starlink آرایه به حدود 600 ماهواره در مدار. این معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از ماهواره ها در نهایت گنجانده شود در این صورت فلکی است. SpaceX بنیانگذار Elon Musk گفت: قبلا که این سرویس می تواند عامل شروع زمانی که آن می رسد 1,000 ماهواره و این شرکت در حال حاضر شروع به درخواست مردم به "بتا" تست سرویس. اما بیشتر از ماهواره است که در حال اعزام به این معنی جامع تر پوشش اینترنت.

در علاوه بر این به 57 Starlink ماهواره از موشک SpaceX نیز توان حمل یک جفت ماهواره برای پروازهای فضایی صنایع به نمایندگی از زمین-مشاهده شرکت BlackSky.

BlackSky است که در روند ساخت آن آرایه های ماهواره ای با چهار در حال حاضر در مدار. راه اندازی را افزایش می دهد آرایه به شش و شرکت اولیه هدف از راه اندازی 16 توسط در اوایل سال آینده. این آرایه می تواند در نهایت به عنوان بسیاری از 60 ماهواره اما زمان در آن انبساط نشده است تعیین می شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب