اقتصادی ثابت: ارائه کمک های اولیه به عنوان بسیاری که ممکن است — سریع

شهر نیویورک یکی از شهرهای ایالات متحده با جمعیت زیادی از مردم که آسوشیتد پرس گزارش داد این هفته در نقاط داغ بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 فروردین 1399
A lone woman, wearing a medical mask, walks past shuttered storefronts in New York City, the epicenter of the COVID-10 pandemic in the United States.

شهر نیویورک یکی از شهرهای ایالات متحده با جمعیت زیادی از مردم که آسوشیتد پرس گزارش داد این هفته در نقاط داغ برای COVID-19. آمریکایی های آفریقایی تبار در حال تست مثبت و در حال مرگ در یک نامتناسب نرخ در کشور ما تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد. (AP Photo/علامت Lennihan)

کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید عظیم الجثه 2 تریلیون دلار بسته محرک برای محافظت از کسب و کار کارگران و اقتصاد دانشگاه برکلی اقتصاددان هیلاری Hoynes می گوید گام بعدی ممکن است مشکل تر است: در اجرای برنامه های امداد رسانی به طوری که بودجه دولت به آمریکایی ها آسیب پذیر به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

headshot of Hilary Hoynes, professor of public policy and economics and the Haas Distinguished Chair in Economic Disparities in the Goldman School of Public Policy

هیلاری Hoynes

Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون تصویب شده در واشنگتن دی سی "است خوب متوسط امداد و اندازه گیری" Hoynes گفت: در مصاحبه با برکلی گلدمن دانشکده سیاست عمومی.

آن $1,200 پرداخت نقدی برای افراد ($2,400 برای زوج ها), به علاوه پشتیبانی برای هر دو کسب و کار کوچک و شرکت های بزرگ ارائه خواهد شد حداقل برخی از امداد رسانی برای مردم در تلاش برای پرداخت صورتحساب و یا نگه داشتن خود را کسب و کار حلال در طول اقتصادی shutdown ناشی از COVID-19 بحران بهداشتی. اما دهها میلیون نفر از آمریکایی ها که نیاز به امداد فوری نمی توانیم منتظر او گفت: و این بدان معناست که این چرخ دنده ها از دولت باید به نوبه خود به عنوان کارآمد که ممکن است در یک زمان از چالش بی سابقه.

"آنچه ما می دانیم این است که واقعا مهم است در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است سرعت که در آن ما توزیع کمک" Hoynes گفت. "آن را انجام نمی دهد بسیار خوب است اگر آن را طول می کشد تا شش ماه به دلیل بحران است که اتفاق می افتد در حال حاضر. ... ما باید فکر می کنم در مورد چگونه ما می تواند ساده زحمتی به زمان مزایای دریافت به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است."

تعداد فزاینده ای از ایالات متحده با رهبران سیاسی و اقتصادی در حال حاضر تصور خطوط اضافی بسته محرک اقتصادی جدید. Hoynes توصیه می شود که یک برنامه به طور بالقوه با ارزش تمرکز می تواند در مواد غذایی به طور رسمی شناخته شده به عنوان طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP).

"ضربه محکم و ناگهانی است بسیار هدفمند," او گفت:. "مزایای توزیع شده به کسانی که بیشترین نیاز به کمک دارند و کسانی که تمایل به صرف بهره مندی از حق دور. علاوه بر این مواد غذایی یکی از چند چیز است که هر کس خرید در حال حاضر, حتی اگر آنها انجام می دهند نه بیشتر از هر چیز دیگری است."

Hoynes استاد سیاست و اقتصاد و هاس برجسته صندلی های اقتصادی نابرابری; او همچنین مدیر شرکت برکلی فرصت آزمایشگاه. او یک متخصص در اثرات دولت مالیات و انتقال برنامه ها بر روی خانواده های کم درآمد و فقر و نابرابری و مواد غذایی و تغذیه برنامه.

او بینش اقتصادی ساخته شده است که او با نفوذ رقم در یک دولت و یک کشور به دنبال حفظ و گسترش فرصت های کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها است. او شده است به نام یکی از 13 عضو کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom جدید شورای مشاوران اقتصادی.

اخیرا او برجسته بود در فرمان من Magazine, جایی که او در مورد تاثیر بالقوه که سیاست های ایجاد جهانی پایه درآمد برای آمریکایی ها.

*****

هیلاری Hoynes برجسته خواهد شد در پانل برکلی پیشرو اقتصاددانان و کارشناسان سیاست بحث تاریخی عواقب اقتصادی — و راه حل — ناشی از COVID-19 بحران است. بحث و گفتگو برگزار خواهد شد در روز جمعه 10 آوریل در ساعت 12 ظهر. این بخشی از یک زندگی, آنلاین, تصویری, سری برکلی مکالمات: COVID-19شامل دانشمندان از طیف وسیعی از رشته ها.

جزئیات کامل Q&A با برکلی اقتصاددان هیلاری Hoynes


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب