ایتون دره طبیعی منطقه بازگشایی اما تنها با به پایان رسیده است-ورودی رزرو

پاسادنا — آغاز امروز بهنگام ورود رزرو مورد نیاز خواهد بود برای ورود به ایتون دره منطقه طبیعی است که بسته شد بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399

پاسادنا — آغاز امروز بهنگام ورود رزرو مورد نیاز خواهد بود برای ورود به ایتون دره منطقه طبیعی است که بسته شد برای یک هفته پس از تاخت و تاز کردن با بازدید کنندگان در تعطیلات آخر هفته روز یادبود.

"رزرو کمک خواهد کرد که نگه داشتن ایتون دره مسیرهای پیاده روی را از تبدیل شدن به سر می برند و اجازه می دهد به اندازه کافی فضا برای کاربران دنباله برای حفظ فاصله فیزیکی از شش فوت, مطابق با زمان COVID-19 محدودیت" لس آنجلس گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی در بیانیه ای گفت:.

"در ماه مه قاطع هجوم بازدید کنندگان نه پیوستن به الزامات مورد نیاز برای پوشش صورت و فیزیکی فاصله مجبور به بسته شدن ایتون دره طبیعی منطقه است."

بهنگام ورود رزرو در دسترس خواهد بود به مدت سه ساعت افزایش: 8-11 صبح ساعت 11 صبح-2 بعد از ظهر و 2 تا 5 بعد از ظهر در هر زمان حافظه است که محدود به 85 رزرو برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

را به یک رزرو لس آنجلس گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی آنلاین ثبت نام در سایت https://reservations.lacounty.gov. بازدید کنندگان نیاز به ورود به سیستم یا ایجاد یک حساب کاربری رایگان برای تکمیل بهنگام ورود رزرو.

رزرو باید روز قبل از سفر. هیچ همان روز رزرو خواهد شد مجاز است.

بدون رزرو در دسترس هستند برای شنبه بخش اعلام کرد.

هر رزرو خواهد شد و اجازه ورود برای یک وسیله نقلیه و یا تا چهار نفر پیاده و باید محدود به اعضای همان خانواده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با توجه به شهرستان پارک مقامات.

ورودی اصلی به ایتون دره طبیعی منطقه در 1750 N. التادنا درایو خواهد بود که تنها نقطه ورود باز در این زمان. دنباله بازدید کنندگان نیاز به نشان اثبات رزرو خود را — یا بر روی یک دستگاه تلفن همراه و یا چاپی و کارت شناسایی عکس دار در ورودی. بدون ورود و یا انتظار در ورودی مجاز خواهد بود بدون رزرو.

دنباله بازدید کننده باید پایبند به پیروی از الزامات در هنگام بازدید از یتن دره طبیعی منطقه و تمام مناطق طبیعی و مسیرهای پیاده روی در لس آنجلس:

  • استفاده از کولرهای آبی چتر سایه چادر کباب یا صندلی پذیر نیست.
  • منفعل تفریح و سرگرمی (lounging, پیکنیک, آفتاب, و غیره.) است محدود می شود. تنها فعال تفریح و سرگرمی (پیاده روی, پیاده روی, در حال اجرا, و غیره.) اجازه خواهد داشت. حد وقت خود را به کمتر از 10 دقیقه در مقصد نقاط.
  • بدون توجه به فعالیت های تفریحی حفظ فاصله فیزیکی از شش فوت یا بیشتر. ماسک که پوشش بینی و دهان و چانه مورد نیاز در ساختمان ها و پارکینگ ها trailheads هنگام عبور مردم در مسیرهای پیاده روی و در مقصد نقاط. بازدید کنندگان ممکن است خواسته شود به ترک اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم را به اجازه می دهد مورد نیاز برای فاصله فیزیکی.
  • آماده می شود. نه همه دستشویی ها باز هستند ، آوردن آب آشامیدنی صابون/ضد عفونی کننده و بسته کردن تمام زباله.

برای لیست کامل از COVID-19 دستورالعمل بازدید از شهرستان لا پارک در وب سایت https://parks.lacounty.gov/covid-19.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن