جست و خیز نیست واکسن در طول همه گیر

این یکی از بسیاری از عناصر متناقض ما در حال تغییر زندگی می کند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: در یک قابل ف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

این یکی از بسیاری از عناصر متناقض ما در حال تغییر زندگی می کند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: در یک قابل فهم است اما در نهایت غلط تلاش برای محافظت از سلامتی ما و از ما و اعضای خانواده بسیاری از ما به طور کامل اجتناب از نه تنها بیمارستان ها اما هر گونه که قبلا به طور منظم بازدیدکننده داشته است به پزشکان و دندانپزشکان دفاتر.

ما تبدیل شده اند بسیار استفاده می شود برای دور ماندن از دیگران در طول اجتماعی-فاصله shutdown و ما از ترس است که با مراجعه به مطب ما ممکن است قرار دادن خودمان در راه آسیب است اگر بيماران مبتلا به COVID-19 نیز در مرکز.

مقامات بهداشت عمومی ترس است که در نتیجه بسیاری از بیماری های دیگر که مردم می تواند طعمه ممکن است در این افزایش در ماه ها و سال آمده است.

یکی از مهمترین عواقب نگران کننده از همه گزارش دیانا لمبرت در سایت EdSource: "در کالیفرنیا واکسیناسیون نرخ برای کودکان در زمان nosedive فقط چند هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش در ماه مارس به سرعت گسترش COVID-19 باعث نگرانی در میان متخصصان بهداشت و درمان در مورد پتانسیل برای شیوع بیماری های دیگر در طول بیماری همه گیر."

او در بر داشت که در مارس واکسن برای کودکان کاهش بیش از 40 درصد نسبت به ماه مشابه سال قبل با توجه به California Department of Public Health. این شامل 10 از نظر قانونی مورد نیاز برای کودکان به حضور در مدرسه در کالیفرنیا است.

این قابل فهم است که پزشک بازديد شد که به خصوص shut-down ماه. اما آن را حیاتی برای ادامه سلامت عمومی از همه کالیفرنیا است که روند معکوس بود.

به عنوان دولت سن. ریچارد پان D-Sacramento, که همچنین یک پزشک متخصص اطفال می گوید: "بدیهی است که یک نگرانی عمده است. ما اصلا نیاز به شیوع بیماری های دیگر در همان زمان به عنوان شیوع کروناویروس. در سال گذشته وجود داشت یک رکورد تعداد موارد سرخک و ما لازم نیست به یکی دیگر از شیوع سرخک چون واکسن پایین هستند."

به عنوان جامعه جهانی در انتظار یک آینده واکسن برای رمان coronavirus ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما. در اینجا عملی از راه نگاه کردن به آن می گوید: ماهی تابه: کودکان بدون واکسن آبله مرغان می گویند به احتمال زیاد تا پایان در یک بیمارستان که در آن آنها می توانند در معرض COVID-19.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب