حس مشترک نباید یک سانحه coronavirus

ما درک جدی از coronavirus و نیاز مردم را بیشتر در خانه بماند اما ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد هر زمان که آزاد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 فروردین 1399

ما درک جدی از coronavirus و نیاز مردم را بیشتر در خانه بماند اما ما دیدن آنچه که اتفاق می افتد هر زمان که آزادی های مدنی در حال تعلیق – و هنگامی که ما باید با تکیه بر قضاوت کسانی که در اجرای قوانین مبهم نوشته شده.

آمریکایی ها شده اند cooped برای هفته هنوز بسیاری از پارک ها و مسیرهای پیاده روی در حال توقیف حتی اگر کمی وجود دارد خطر از پیاده روی به تنهایی در جنگل. در منطقی مردم را تشویق به عقب نشینی به طبیعت ارائه شده آنها در حفظ و شش پا فاصله از دیگران است.

در یکی بسیار شایع مورد لس آنجلس نمایندگان بازداشت یک دست و پا زدن-مدیر بود که با بهره گیری از گشت و گذار در نزدیکی مالیبو همه به تنهایی. آن را مخالف منطق به ارسال یک تیم از نمایندگان به دستبند او را و مسافت او را به ایستگاه – حداقل اگر هدف این است که برای جلوگیری از تماس انسان به جای اعمال قدرت. در اینجا که در آن نامه از قانون obliterates روح آن است.

در یک مورد دیگر کلرادو پلیس یک مرد که در حال بازی با توپ او 6 سال در تقریبا خالی پارک. مقامات بعد از آن عذرخواهی کرد اما غیر قابل پیش بینی و سنگین-دست تاکتیک را تضعیف عمومی احترام برای مشروع قرنطینه مربوط به اقدامات. و چرا پلیس گفته پلیس این مرد به جای اینکه فقط از او بخواهید برای رفتن به خانه ؟

در می سی سی پی, پلیس صادر $500 بلیط به کلیسا را برانگیخت حضور در یک درایو در خدمت به عنوان اگر coronavirus می تواند نفوذ شیشه و فولاد است. مردم هنوز هم وجود دارد رایگان برای رفتن به درایو-در رستوران ها به طوری ساخته شده است که هیچ حس و حتی باعث یک طرح دعوی در دادگاه.

میشیگان اجازه می دهد تا مردم برای رفتن قایقرانی اما نه با یک موتور. فرماندار ممنوع فروش بذر به رشد مواد غذایی, اما اجازه می دهد تا فروش بلیط های بخت آزمایی. فلوریدا تلقی کشتی حرفه ای به "ضروری" در حالی که بسیاری از ارائه خدمات عادی در نظر گرفته "inessential." این قوانین خودسرانه است که چه اتفاقی می افتد هر زمان که دولت دارای چند محدودیت است.

به جای اجازه دادن به سیاستمداران تعیین آنچه لازم متحده باید به موضوع گسترده دستورالعمل و تکیه بر مردم به دنبال آنها. اجرای باید محفوظ است برای آشکار نقض.

قضاوت از این بدتر داستان ما انتظار عمومی برای استفاده بیشتر حس مشترک از دولت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب