اجازه ندهید که FPPC روده به علت فرآیند: سوزان شلی

"اصلاحات سیاسی" نیاز به اصلاحات در کالیفرنیا اما در عوض آن را در مورد ساخته شود حتی بدتر است.روز دوشنبه کمیته

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

"اصلاحات سیاسی" نیاز به اصلاحات در کالیفرنیا اما در عوض آن را در مورد ساخته شود حتی بدتر است.

روز دوشنبه کمیته ای از نمایشگاه های سیاسی شیوه های کمیسیون مستقل اداره دولتی ایجاد شده توسط 1974 رای گیری که تصویب اصلاحات سیاسی در قانون را در نظر بگیرند کارکنان, توصیه, برای از بین بردن حمایت خاصی است که در حال حاضر مورد نیاز به عنوان بخشی از فرآیند حمایت از حقوق افرادی که ممکن است به اشتباه متهم کرده است.

برای مثال یک تغییر خواهد end حق exculpatory و کاهش شواهد اطلاعاتی که تمایل به نشان دادن بی گناهی – در علت احتمالی جلسات.

تغییرات دیگر را ممنوع کرده شفاهی قبل از زمانی که کمیسیون آن است که با توجه به اینکه برای تصویب یک تصمیم ساخته شده توسط یک قاضی اداری و ممنوعیت نظرات عمومی در چنین مواردی است.

به طور کلی تغییرات پیشنهادی تمرکز بیشتر قدرت در دست FPPC را اجرای بخش و محدود کردن توانایی افراد تحت بررسی به دفاع از خود در مراحل اولیه روند. دیگر آن می رود گران تر از آن می شود.

شما ممکن است به یاد بیاورید که من رفتم از طریق این فرایند خودم. به عنوان اولین-زمان longshot نامزد برای مجلس در سال 2013 ویژه انتخابات, من تلاش برای یادگیری از تمام کمپین تامین مالی مورد نیاز تشکیل پرونده و به فایل همه چیز که مورد نیاز بود. برخی از گزارش های واصل شد اواخر یکی واصل شد خیلی زود است. اقدام به عنوان خود من خزانه دار در همه داوطلب کمپین من ابلاغ با FPPC کارکنان در نیت تلاش.

سال بعد FPPC ظ اتهامات علیه من بیش از این دیر گزارش با وجود تصدیق – در "Exculpatory و کاهش اطلاعات" بخش از علت احتمالی گزارش – که من تا به حال "قابل ملاحظه ای پیروی" با قانون است.

اجرای کارکنان را تهدید من با $55,000 جریمه اگر من نمی امضای مندرج قرارداد و پرداخت پایین تر خوب هنوز هم هزاران دلار است. زمانی که من اعمال حق من به یک جلسه به جای اجرای بخش تلاش برای پنهان کردن از قضاوت در مورد کاهش و exculpatory اطلاعاتی که من تا به حال ثبت گزارش پس از گزارش افشای کمک های که این اتهام دروغ اعلام شد اعلام نشده به قبل از انتخابات.

قاضی حکم به نفع FPPC و توصیه می شود جریمه نقدی از $12,500.

این مورد در دستور کار منظم ماهانه FPPC جلسه برای تصویب این کمیسیون که به طور غیر منتظره در خواست شفاهی. پس از من اتفاق افتاده بود که در این جلسه من قادر به صحبت می کنند. بسیاری از مردم تا به حال نوشته شده به کمیسیون با نظر عمومی در مورد پرونده اما این کمیسیون اظهار داشت که آنها مجاز به آنها را در نظر بگیرید. در نهایت آنها تصمیم گرفتند برای کاهش جریمه – دلار 11,500.

شما می توانید خواندن تمام اسناد و مدارک در پرونده و شنیدن فایل صوتی علت احتمالی شنوایی در ReformPoliticalReform.com.

مقررات جدید خواهد انجام دور با حق exculpatory و کاهش اطلاعات و منع شفاهی و نظرات عمومی در مواردی مانند معدن.

مشکل اینجا است که گسترده تر و عمیق تر از هر موردی: هیچ کس در حال تماشای دیده بان. اجرای کارکنان در عمل با هیچ نظارت از هر نوع. چرا که این کمیسیون در نهایت مجبور به عمل به عنوان قضات تصویب و یا انتقاد از تصمیم گیری در موارد اجرای آنها مجاز به دیدن هر یک از زودتر رسیدگی است. آنها می توانید ببینید و یا شی به اجرای بخش کارکنان اجبار مردم به امضای مندرج در موافقت نامه با تهدید دیوانه جریمه بالا است که تنها می تواند مبارزه در هزینه های بزرگ.

پس از این کمیسیون به این نتیجه رسیدند آن پرونده من تا به حال این فرصت را به رفتن به دادگاه و چالش این سازمان تصمیم گیری است. اگر آن را به حال شده است ممکن است من رفته اند به دادگاه فدرال برای به چالش کشیدن کل سیاسی اصلاح قانون و اجرای آن رژیم به عنوان یک قانون اساسی بار در آزادی بیان است. بیان سیاسی است که در هسته متمم اول قانون اساسی و یک نقطه وجود دارد که در آن مالی مبارزات انتخاباتی قانون چنان سنگین است که آن را لرز بیان و نقض در حق شرکت در قانون اساسی فعالیت های حفاظت شده.

با تجربه و آگاه وکیل به من گفت که به دلیل بیزانس اصلاحات سیاسی عمل شده است تجدید نظر شده پس از سال 2013 مورد من نبود وسیله نقلیه است که می تواند چالش قانون اساسی. دادگاه دولت بود اما دولت قضات خود را تنظیم FPPC زمانی که آنها را اجرا کنید برای انتخاب مجدد. چه هستند شانس یک دولت قاضی حاکم در برابر مهیب اجرای بخش است که می تواند شارژ تقریبا هر انتخاباتی با ویژگی های جزئی نقض و پس از آن اجبار یک حل و فصل ؟ "قاضی کند به کمپین مالی نقض" کلمات شما می بینید در سرفصل.

من که خوب پرداخت و در نقل مکان کرد. اما در جایی در کالیفرنیا احتمالا در همه جا در کالیفرنیا وجود دارد مبارزات هستند که مورد آزار و اذیت این روند به نقطه که در آن افراد در حال تصمیم گیری "من هرگز در حال اجرا دوباره." و آن را فقط داوطلبانی که در حال ناپدید شدن از صفحه برگه های رای. "هرگز دوباره" است که به احتمال زیاد واکنش شهروندان که پا تا به درگیر شدن در محلی رای گیری مبارزات تنها به قرار دادن از طریق اجرای این فرایند و جریمه هزار دلار برای نقض فنی مانند عدم قرار دادن یک مرز در اطراف تبلیغات سلب مسئولیت خود آگهی.

مقررات پیشنهادی را FPPC اجرای کارکنان قدرت و حتی بیشتر به اجبار مردم را به امضای مندرج در موافقت نامه. فشار مردم را به چشم پوشیدن از حق دادرسی بخشی از FPPC روند. هر کسی امضای این توافق نامه می دهد تا حق رفتن به دادگاه و چالش این سازمان تصمیم گیری و یا اقدامات.

در نهایت کسی که باید در مورد ایده آل برای رفتن به دادگاه فدرال و چالش قانون اساسی از اصلاحات سیاسی عمل می کنند. تا آن زمان افرادی که مراقبت در مورد انتخابات عادلانه باید حمایت دیگر اصلاحات: FPPC نیاز به یک دفتر بازرس کل.

یک IG مستقل محقق با قدرت به نقد و بررسی همه چیز از درون سازمان. این یک حفاظت در برابر زباله های تقلب و سوء استفاده.

من نوشته ام قبل از اینکه در مورد آشکار تعصب سیاسی در FPPC را در اجرای تصمیمات waiving کردن تضاد جدی از منافع و پول شویی و نقض سیاسی خودی در حالی که پرتاب این کتاب در ناتوان شهروندان بیش از خطاهای غیر عمدی. ظاهر طرفداری تضعیف احترام به قانون و خطرناکی کارائی تمایل شهروندان به مشارکت در دولت, آیا در حال اجرا برای دفتر و یا به سادگی با رای دادن.

یک بازرس کل خواهد قدرت به سازمان دیده بان دیده بان. که به مراتب نسبت به بازگرداندن اعتماد به نفس است که قانون رای دهندگان تایید شده در سال 1974 برای محافظت از برگزاری انتخابات عادلانه در حال کار به عنوان در نظر گرفته شده.

برای گوش دادن به روز دوشنبه ساعت 10:00 صبح جلسه FPPC قانون و سیاست های کمیته تماس 877-411-9748 و با استفاده از کد دسترسی 723284. نظرات عمومی ممکن است ایمیل فرستاده شده به CommAsst@fppc.ca.gov.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، Susan@SusanShelley.com. توییتر: @Susan_Shelley.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب