داجرز وارد زمین می شود خاموش برای شروع در اولین نمایشگاه بازی

به عنوان لس آنجلس داجرز آماده شده برای روز یکشنبه نمایشگاه در برابر آریزونا دایاموند بکس طفره زن مدیر دیو رابر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 تیر 1399

به عنوان لس آنجلس داجرز آماده شده برای روز یکشنبه نمایشگاه در برابر آریزونا دایاموند بکس طفره زن مدیر دیو رابرتز گفت که او با استفاده از به طور منظم فصل ترکیب تیم برای آماده شدن برای روز شنبه را بازکن.

و در داجرز' 9-2 پیروزی در روز یکشنبه این تیم خود را برای اولین بار فرصت برای دیدن آنچه در آن بازنگری شده جرم به نظر می رسد در مقابل یک حریف واقعی.

این همه آغاز شده در پایین برای اولین بار زمین باز یافته. و به جاست آن آغاز شد و با حق fielder Mookie بتی سابق آمریکا MVP لیگ به دست آورد و در فیلمهای تجاری از Red Sox در ماه فوریه است.

بتی led قاب کردن با یک پیاده روی. حداکثر Muncy به دنبال با یک پیاده روی خود را جفت ترکیب به صورت 14 رزین از آریزونا استارت تیلور Widener.

پنبه حلاجی شده در سه سوراخ جاستین ترنر آمار زمین زیر کشت تک دست راست Widener دستکش به بار پایگاه های کودی Bellinger. آن زمان پنج رزین قبل از حاکم لیگ ملی MVP پاک این پایگاه با هدف قرار دادن یک 94 مایل در هر ساعت fastball به سمت راست رشته صندلی برای یک گرند اسلم.

وقتی کوری Seager راه می رفت در آینده در خفاش داجرز خود به پایان رسید در نیمه اول بدون ضبط کردن به عنوان Widener ضربه خود را 25-زمین محدود زمین باز یافته.

بالای سفارش تحویل داده دوباره در سومین دور بر روی یک قربانی پرواز از ترنر و یک RBI تنها از Bellinger رانندگی در بتی و Muncy بود.

Bellinger اضافه شده یک RBI تنها در هفتم به پایان بازی 3-برای-4 با شش RBIs. تمام گفته داجرز' شروع 1-5 hitters رفت 9-برای-13 با سه پیاده روی.

داجرز لذت موفقیت در تپه روز یکشنبه بیش از حد به لطف بازی rookie Mitchell سفید.

سابق-دور دوم انتخاب انداخت پنج نوبت اجازه می دهد یک به دست آورده اجرا و یک ضربه با دو strikeouts و هیچ راه می رود. این یک ضربه بود یک خانه اجرا شده توسط Ketel Marte در زمین باز یافته اما سفید بازنشسته بعدی 14 مورد او مواجه شده است.

هدف این بود برای به زمین چهار نوبت در روز یکشنبه. اما او breezed از طریق هدف در 44 رزین بنابراین Roberts به نام او برای پنجمین زمین باز یافته. کمک شد گرم کردن در اغل گاو یا حشم فقط در مورد, اما سفید مورد نیاز فقط 10 رزین به بازنشسته طرف و واجد شرایط برای پیروزی.

اغل گاو یا حشم کمک چهار نوبت. آدم Kolarek و A. J. راموس در ترکیب برای shutout ششم در حالی که Victor Gonzalez اجازه به دست آورده اجرا در دو نوبت کار می کنند. نزدیک کنلی یانسن به پایان رسید بازی با نهم.

این نوع تبادل عملکرد بود بیش از اندازه کافی داده شده که چگونه داجرز آمار در روز یکشنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب