داجرز اعلام اولین 51 بازیکن در استخر برای راه اندازی مجدد پیش فصل

منحصر به فرد ترین فصل در عمده-لیگ تاریخ ساخته شده برای برخی از منحصر به فرد فهرستی از تصمیمات. داجرز " اعلام ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 تیر 1399

منحصر به فرد ترین فصل در عمده-لیگ تاریخ ساخته شده برای برخی از منحصر به فرد فهرستی از تصمیمات.

داجرز " اعلام کرد اولین 51 بازیکن در 60-man 'بازیکن استخر' بعد از ظهر یکشنبه. بازیکنان بیشتر می تواند اضافه شود اما هر کسی از لیست حذف شده است فاقد شرایط لازم برای 2020 فصل است. سی را فصل-باز کردن فهرست در حدود سه هفته است که با فعال فهرستی کاهش به 28 بعد از دو هفته از بازی و 26 دو هفته پس از آن. سه مرد 'تاکسی تیم ملی' سفر خواهد کرد و با این تیم برای بازی جاده.

با هیچ جزئی-لیگ فصل انتظار می رود به بازی اکثر تیم های انتخاب شده برای اضافه کردن یک شماره از چشم انداز بالا به خود بازیکن استخر در انتظار آنها قادر به کار کردن با غیر فهرستی بازیکن در استخر متناوب سایت آموزش. داجرز برنامه ریزی برای استفاده از امکانات در USC و رانچو کوکامونگا برای آن گروه.

داجرز' فهرست یکشنبه اعلام کرد شامل همه بازیکنان خود را در 40-مرد فهرستی plus جوان, چشم انداز مانند کوزه Josiah خاکستری, مایکل بیشه و مارشال Kasowski, outfielders ژاک Reks و کودی توماس گیر دیگو کرتیا و infielder عمر استوز.یکشنبه لیست شامل هیچ یک از آنها 2020 پیش نویس میدارد هر چند کوزه بابی میلر و Landon استعداد می تواند اضافه شود و بعد زمانی که خریدهای خود را تبدیل به رسمی اجازه می دهد داجرز توسعه کارکنان برای شروع کار با آنها با وجود عدم وجود یک جزئی-لیگ فصل است.

"فرآیند تفکر ما در کنار هم قرار دادن 60-مرد در تلاش است تا تعادل یا نه این ممکن است تنها تکرار است که برخی از ما چشم انداز این سال" فریدمن گفت: در اوایل این هفته.

"به عنوان عمیق به عنوان ما به عنوان هیجان زده به عنوان ما در مورد ما 26 مرد 40 مرد چشم انداز در پشت آن — ما نمی باید 60 بچه ها که ما احساس می تواند گام و کمک به ما پیروزی در لیگ برتر بازی این سال است. بنابراین ما در حال رفتن به قطار و مطمئن شوید که ما تعادل عمق و پس از آن بدانند که از چشم انداز ما هم نیاز به تکرار و یا کوزه که واقعا می تواند استفاده از برخی از افزایش در حجم کار و فقط سعی کنید به تعادل آنها را مطمئن شوید که ما در حال محافظت و پوشش داده شده, که در آن ما نیاز به بود بلکه یک تجربه واقعا خوب برای برخی از چشم انداز ما بنابراین ما هنوز در حال کار را از طریق آن."

داجرز در حال برنامه ریزی برای برگزاری اولین تمرین در سر فصل آموزش در جمعه, جولای 3 در ورزشگاه طفره زن.

در اینجا فهرست کامل یکشنبه اعلام کرد:

کوزه (28) — LHP اسکات الکساندر RHP پدرو بائز RHP واکر Buehler, RHP خراردو Carrillo, LHP کالیب فرگوسن RHP دیلن فلورو, RHP تونی Gonsolin, LHP Victor Gonzalez RHP Brusdar Graterol, RHP Josiah خاکستری RHP مایکل بیشه RHP Andre جکسون RHP کنلی Jansen, RHP مارشال Kasowski, RHP جو کلی LHP کلیتون Kershaw LHP آدم Kolarek, RHP داستین ممکن است RHP Jimmy Nelson, LHP دیوید قیمت RHP دنیس Santana RHP جاش Sborz, RHP راس نورسته, RHP بلیک Treinen, RHP ادوین Uceta, LHP خولیو Urias, RHP Mitchell, سفید, LHP الکس چوب

فو (5) — Austin بارنز دیگو کرتیا Rocky نسیم تا حدی ملایم Keibert رویز, Will Smith

INFIELDERS (7) — مت بیتی عمر استوز, گاوین لوکس حداکثر Muncy ادوین ریوس کوری Seager, جاستین ترنر

OUTFIELDERS (11) — Louie بتی کودی Bellinger Joc Pederson, A. J. پولاک, D. J. Peters, Zach Reks لوقا Raley کودی توماس Kike' هرناندز, Chris Taylor, Zach McKinstrytinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de