دیزنی لند در حال گردش است 65 این هفته پس ما چگونه سحر و جادو پادشاهی به دست می آمد

ساختمان دیزنی لندجشن در دیزنی لند برای آن سالگرد 65 در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 باید صبر کنید. در حال حاضر هیچ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

ساختمان دیزنی لند

جشن در دیزنی لند برای آن سالگرد 65 در تاریخ 17 ژوئیه سال 2020 باید صبر کنید. در حال حاضر هیچ مجموعه تاریخ برای بازگشایی پارک. در حالی که پارک دروازه بسته هستند ما فکر می کنیم می خواهم به عقب نگاه به زمان دیگری دروازه بسته شدند — در طول ساخت است.

والت دیزنی رویای ساخت یک پارک دهه قبل از دیزنی لند افتتاح شد. در سال 1932 دیزنی در نظر گرفته ساخت یک پارک در یک خالی از 16 هکتار بسیاری به طور مستقیم در سراسر خیابان را از او studios در Burbank. ایده تبدیل کردن شهر. در اواخر 1940s, مفهوم آنچه که بعدها تبدیل به دیزنی لند شروع به شکل گرفتن است. از روز اول ساخت و ساز برای روز افتتاحیه دیزنی لند و آن 17 جاذبه های زمان فقط خجالتی از 12 ماه برای ساخت.

دسامبر 1952

دیزنی به شکل یک تیم خلاق برای بحباله نکاح در اوردن, شرکت (از حروف والتر الیاس دیزنی). پیشرو در طراحی و توسعه بخش از آنچه که امروز شناخته شده به عنوان والت دیزنی Imagineering.

جولای 1953

دیزنی کمیسیون استنفورد موسسه تحقیقات برای پیدا کردن مکان ایده آل برای دیزنی لند. روپیه حذف مناطقی که در حال توسعه و یا تولید نفت است. سری طول می کشد را به حساب آب و هوا, جمعیت, روند قیمت زمین و دسترسی آسان از لس آنجلس از طریق کالیفرنیا در حال رشد شبکه ای از بزرگراه. در مجموع 71 سایت در نظر گرفته شده با توجه به سام Gennawey دیزنی مورخ و نویسنده از "دیزنی لند داستان: این راهنمای غیر رسمی به تکامل والت دیزنی رویای."

در نهایت انتخاب تنگ است به زیر چهار مکان:

  1. لا میردا, 2,300 هکتار است که شامل پنج جداگانه بسته های مورد علاقه
  2. "لئو هاروی اموال" 160 هکتار در نزدیکی تقاطع دره مشاهده خیابان و آزادراه سانتا آنا
  3. ویلوویک باشگاه های کشور, Santa Ana
  4. "توپ جاده زیربخش" درست کردن سانتا آنا آزادراه در آناهایم

دیزنی می پردازد درباره $4,600 یک هکتار برای 160 هکتار در آناهایم.

نزدیکی آن به عمده آزادراه به معنی پارک کمتر از 30 دقیقه با ماشین از مرکز شهر لس آنجلس است.

بودجه برای دیزنی لند نمی خواهد آمد آسان است. دیزنی می خواهد به کراوات دیزنی لند به او پیشنهاد کرد مجموعه تلویزیونی, اما او تبدیل شده است توسط هر دو NBC و CBS. برادر خود را روی یک نقشه پیشنهادی پارک به مدیران در ABC کوچکتر شبکه نیاز به برنامه نویسی با کیفیت.

ABC موافقت وام دیزنی $500,000 و تضمین 4.5 میلیون دلار وام در ازای یک سوم مالکیت در دیزنی لند و یک وعده هفتگی دیزنی نمایش های تلویزیونی برای شبکه.

دیزنی طرح پارک با یک دروازه ورودی به طوری که مردم نمی گیجی در پارک.

دیزنی همچنین طرح های پارک به یک "خیابان اصلی" با ایده آن توپی. این شهر همچنین دارای "weenies" دیزنی بازیگوش مدت برای یک عنصر بصری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور جلب مردم به داخل و اطراف یک فضای. فریب خیابان اصلی خواهد بود یک قلعه است.

1954

فیلم قبلی سود به اندازه کافی برای پوشش هزینه های ساخت دیزنی لند. روی دیزنی باعث متعدد بازدیدکننده داشته است به بانک مرکزی امریکا ستاد برای دریافت کمک های مالی بیشتر. بانک enlists کمک از یکی دیگر از بانک بانکداران اعتماد شرکت از نیویورک است.

2 آوریل 1954

برنامه ای برای دیزنی لند پارک و تلویزیون نشان می دهد در حال اعلام کرد. دیزنی می گوید: این مجموعه تلویزیونی آغاز خواهد شد در ماه اکتبر سال 1954 و پارک باز خواهد شد در ماه ژوئیه سال 1955. تلویزیون نشان می دهد از ویژگی های داستان در اطراف متفاوت "سرزمین" دیزنی لند.

نود روز قبل از ساخت و ساز آغاز می شود دیزنی به ارمغان می آورد بازنشسته نیروی دریایی Adm. جو Fowler. فاولر پس از فرار مشغول سان فرانسیسکو نیروی دریایی حیاط و برداشت را برای نظارت بر ساخت و ساز است که ادامه خواهد داد تا در سراسر ساعت. ساخت و ساز آغاز می شود در 21 ژوئیه 1954.

27 اکتبر 1954

مجموعه تلویزیونی باز می شود با "دیزنی لند داستان" توصیف جاذبه های آینده از پارک و تلویزیون نشان می دهد. نشان می دهد که معرفی شده توسط دیزنی خود را.

16 ژوئن 1955

مشکلات رخ می دهد با اورنج کانتی بازرسان ساختمان به عنوان آنها هیچ تجربه با پارک سازه. بازرسان شک و تردید هستند کاسته طریق دیزنی نگرانی برای ایمنی. آب لوله کشی برای تامین فشار آبپاش و شیرهای.

سانتا فه و دیزنی لند راه آهن باعث می شود اولین سفر خود در اطراف پارک. یک پسر زده با سرطان خون می بیند رویای خود را به سوار شدن در والت دیزنی قطار می پیوندند.

17 جولای 1955

پس از نزدیک به یک سال از دقیق خواسته های ساخت و ساز و سرمایه گذاری در مجموع 17 میلیون دلار (حدود 162 میلیون دلار امروز), دروازه های دیزنی لند باز برای پارک اولین مهمان در تاریخ یکشنبه. باز است و تنها از طریق دعوت داده شده به استودیو کارگران, کارگران ساختمانی, مطبوعات و مقامات شرکت حامیان مالی. بلیط به افتتاح هستند counterfeited و 30000 نفر وزش نسیم تا در پارک. سواری شکستن و پارک می ایستد اجرا از مواد غذایی و نوشیدنی.

دیزنی می خواند در مورد همه مشکلات روز بعد و اشاره به افتتاح به عنوان "یکشنبه سیاه."

8 سپتامبر 1955

دیزنی لند استقبال آن 1 میلیون بازدید کننده در ماه های آینده پیش بینی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب