دیزنی پرده coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت های

یک خط جدید از ماسک صورت با دیزنی, پیکسار, مارول و شخصیت های جنگ ستارگان به شما اجازه دیزنی لند بازدید کننده اض

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399

یک خط جدید از ماسک صورت با دیزنی, پیکسار, مارول و شخصیت های جنگ ستارگان به شما اجازه دیزنی لند بازدید کننده اضافه کردن کمی دربارهی شاهزاده خانم و یا بین کهکشانی استعداد خود را به Disneybounding لباس یک بار آناهایم پارک بازگشایی پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

دیزنی پرده برداری کرده است 24 جدید پارچه پوشش صورت های میکی موس, کشتی سنگین و کندرو کودک Yoda و شخصیت های دیگر در میان ادامه شیوع کروناویروس.

دیزنی اهدا خواهد شد ماسک و اولیه سود حاصل از فروش این دنده محافظ برای یک سازمان غیر انتفاعی است که جمع آوری و توزیع اهدا لوازم پزشکی.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند و دیگر پارک نمی تواند برای بازگشایی ماه تحت دولت طرح

دیزنی دو آناهایم, پارک, سه هتل و مرکز خرید در فضای باز باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

چهار-بسته های غیر جراحی و غیر صنعتی درجه ماسک صورت در دسترس خواهد بود برای پیشسفارش در ایالات متحده $19.99 در ShopDisney فروشگاه آنلاین.

"ما درک می کنیم این است که یک زمان به چالش کشیدن برای خانواده ها و پوشیدن هر نوع از ماسک می تواند دلهره آور" دیزنی فروشگاه و shopDisney معاون ارشد ادوارد پارک در بیانیه ای گفت. "امید ما این است که دیزنی پارچه ماسک های برخی از ما محبوب ترین شخصیت را ارائه راحتی به خانواده و طرفداران و جوامع هستند که خیلی برای ما مهم است."

همچنین نگاه کنید به: چه فلوریدا دستورالعمل برای بازگشایی دیزنی جهان می تواند برای دیزنی لند

جدید ماسک شامل طرح های مینی موس دیزنی شاهزاده خانم پری دریایی کوچک, آنا و السا از منجمد Forky از داستان اسباب بازی وودی و وزوز سال نوری لوک اسکای واکر و پرنسس Leia R2D2 و Avengers.

یک سری از ماسک امکانات بینی و دهان, از نزدیک, میکی ماوس, وینی پیف و ماری از Aristocats. یک هیولا وارز. ماسک ویژگی های نمای نزدیک از Mike Wazowski تنها کره چشم. نوزاد Yoda ماسک ویژگی های کودک از نوشیدن یک فنجان.

همچنین نگاه کنید به: Marvel Quinjet قابل مشاهده است در دیزنی Avengers پردیس

دیزنی اهدای 1 میلیون نفر از غیر پزشکی قابل استفاده مجدد, ماسک برای MedShare غیر انتفاعی کمک های انسان دوستانه سازمان است که جمع آوری و توزیع اهدا لوازم پزشکی. اهدا ماسک توزیع خواهد شد توسط MedShare به جوامع محروم و سازمان کار برای محدود کردن گسترش COVID-19 در کالیفرنیا و فلوریدا و در سراسر ایالات متحده

دلار تا 1 میلیون دلار در سود حاصل از فروش آمریکا از دیزنی coronavirus ماسک اهدا خواهد شد به MedShare به پشتیبانی جامعه پزشکی مداوم COVID-19 درمان تلاش.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی-منحصر به فرد جنگ ستارگان حرارتی چاشنی کک بطری نشان می دهد تا در آلاباما فروشگاه مواد غذایی

دیزنی در حال حاضر اهدا بیش از 100,000 N95 ماسک به کالیفرنیا و نیویورک فلوریدا و واشنگتن ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن