با وجود تاخیر USC امضای مراسم Boubacar Coulibaly آماده رقابت

در یک نمونه امضای بعد هر سال اما 2020, Boubacar Coulibaly خواهد ایستاده اند در سن گابریل آکادمی تربیت بدنی. هم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 فروردین 1399

در یک نمونه امضای بعد هر سال اما 2020, Boubacar Coulibaly خواهد ایستاده اند در سن گابریل آکادمی تربیت بدنی. هم تیمی های خود را پشت سر او ایستادند به عنوان مرکز decked در USC دنده را امضا خود را ملی نامه ای از قصد به بازی بسکتبال برای تروجان ها.

اما از آن است که تا سال 2020. و با هیچ چیز معمولی در مورد چهارشنبه امضای روز Coulibaly تصمیم گرفتند به تاخیر در قرار دادن قلم به کاغذ برای ایجاد حد عادی به عنوان امکان پذیر است.

Coulibaly است که هنوز شرکت در تعهد خود را به USC سن گابریل آکادمی سر مربی کوین McCloskey گفت. بلکه به تعویق افتادن احتمالا به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده است به طوری که Coulibaly می شود به لحظه او شده است انتظار برای وجود اجتماعی-فاصله دستورالعمل القا در پاسخ به گسترش COVID-19.

"این بدترین چیز در جهان; او باید خود را news چرخه در یک هفته" McCloskey گفت. "ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که ما همه چیز را به بهترین توانایی ما."

Coulibaly و McCloskey در حال بررسی امکانات مختلف. یکی برای تنظیم دوربین در سن گابریل آکادمی بدنسازی و پخش یک مراسم از وجود دارد هر چند McCloskey گفت که او مطمئن بود اگر که خواهد بود مناسب با توجه به اقامت در خانه سفارش دهید.

یکی دیگر این است که برای راه اندازی یک پس زمینه برای یک فیلم ضبط شده به عنوان Coulibaly علائم در خانه خود را. آن را نمی خواهد همان زنده مراسم اما حداقل این چیزی باشه.

"ما نمی آیند به یک نتیجه گیری و در عین حال در مورد آنچه که بهترین گزینه ها هستند" McCloskey گفت. "همه چیز به آرامی حرکت می کند چرا که همه چیز را از راه دور انجام می شود بنابراین برای رسیدن به اجماع طول می کشد."

Coulibaly خواهد بود که دوم دبیرستان ارشد برای ثبت نام در با USC برای 2020-21 فصل پیوستن به رانچو مسیحی مرکز اوان Mobley.

این دو هر دو بازی در پست و Mobley می آید به USC به عنوان بالا به امتیاز استخدام در کشور است. اما Coulibaly توانایی کشش زمین با تیراندازی او را به خوبی در دادگاه مکمل به Mobley.

"ما دوست توانایی های خود را به بازی کردن خوب مراکز چرا که ایجاد فضای خوب قرار می دهد و او را در ترکیب هیرو ما مانند" McCloskey گفت. "به همین دلیل او را انتخاب کرد 'SC آنها که سابقه استفاده از این نوع کشش چهار دست و پا."

Coulibaly شروع به بازی بسکتبال در 14 سال. او به ایالات متحده نقل مکان از مادری مالی قبل از سال دوم در دبیرستان و ثبت نام در سن گابریل آکادمی, اما یک تصادم از خط خارج خود را دانشجوی سال دوم فصل قبل از او می تواند واقعا به نوسان کامل است.

اما او به عنوان یک تازه وارد با استفاده از ترکیبی از اندازه (6-پا-10 با 7-پا-2 بال) و مهارت برای ایجاد خود را به عنوان یک حضور در دادگاه است.

"او مثل Chimezie Metu," McCloskey گفت: مقایسه Coulibaly به سابق USC standout. "او بسیار ورزشی اما او بسیار ماهر. USC است کسی است که می تواند شلیک توپ قرار دادن توپ بر روی عرشه و ایجاد فضا است."

در علاوه بر این به Mobley, USC لود شده در این پست و موقعیت این offseason. تروجان ها اضافه شده فارغ التحصیل انتقال Chevez گودوین برای این فصل و سپس لانگ بیچ دولت انتقال جاشوا مورگان برای آینده است. به جلو اشعیا Mobley شد و در حال حاضر در محل پس از اتمام سال اول فصل است.

اما Coulibaly نیست نگران عمق در موقعیت خود.

"او ترس به رقابت" McCloskey گفت. "او خواهی پس از آن. ما دوست داریم که او را میخوام برم تو بازی با Mobleys. ما دوست داریم که بچه در انتقال از ساحل طولانی دولت است. ما فکر می کنیم که او تاثیر فوری به عنوان یک دانشجوی سال اول و شروع به کسب درآمد دقیقه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن