California state capitol building

در این میان از یک بیماری همه گیر در این سال زراعی از دانشگاه برکلی Cal-در ساکرامنتو همراهان هنوز هم کمک وقت خود را و مهارت های خود را به دولت اما از طریق کنترل از راه دور کارآموزی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس گرفته شده/Wayne Hsieh)

در 13 مارس همان روز UC برکلی اعلام کرد و آن را ادامه خواهد داد بهار ترم حاضر با توجه به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس, 33, دانش آموزان, سفر با اتوبوس به ساکرامنتو به مصاحبه برای کارآموزی تابستان به عنوان بخشی از کال-در-ساکرامنتو برنامه کمک هزینه تحصیلی در موسسه دولتی مطالعات (IGS). در طول بیش از سه دهه از وجود این برنامه بخشی از Robert T. ماتسوی مرکز سیاست عمومی و خدمات داده می شود بیش از 500 برکلی دانشجویان از طیف گسترده ای از منافع علمی فرصتی برای با هم زندگی می کنند در جامعه به عنوان آنها در مشاغل سراسر ساکرامنتو.

آن روز دانش آموزان ملاقات با هیات در مجلس سنا و مجلس, دفاتر, دفتر فرماندار, CalEPA کالیفرنیا کمیسیون انرژی مکزیک آمریکا دفاع قانونی صندوق آموزشی (MALDEF) کمی هوور کمیسیون و بسیاری دیگر از سازمان های دولتی و غیر انتفاعی فعال در خدمات عمومی. با توجه به COVID-19 هنجارهای اجتماعی که مصاحبهگر و مصاحبهشونده ضربه آرنج به جای تکان دادن دست و تبادل کارت های کسب و کار.

فارغ التحصیل ارشد Lyndsie واله, علوم سیاسی عمده که همچنین شرکت در برنامه سال گذشته است و دانش آموز مدیر برای این سال کوهورت بستری انرژی های مختلف این زمان دانش آموزان فکر اگر وجود دارد خواهد بود هر فرد کارآموزی به دلیل همه گیر — و نام آن را “عصبی و هیجان.”

A group of Cal-in-Sacramento fellow formally pose in front of a state Capitol building on March 13, 2020, when they were visiting offices where they planned to have summer internships.

UC برکلی دانشجو کارورزان از بسیاری از رشته های دانشگاهی بازدید کالیفرنیا پایتخت در بهار امسال پس از آن کار خود را Cal-در-ساکرامنتو کارآموزی از راه دور در این تابستان. در این عکس آنها در حال ایستاده در مقابل یک ساختمان کاپیتول است که حصار با توجه به COVID-19 مورد نیاز است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سونیا هابز)

در مورد مصاحبه برای او انتخاب بالا کارآموزی لغو شد که آن روز صبح. “این آغاز ساخت من واقعا عصبی چون من نگران در مورد آنچه که در بازار کار خواهد بود هنگامی که این برنامه تکمیل شد,” او گفت:.

پدرو ده Anda Plascencia صعود ارشد از دروازه جنوبی کالیفرنیا یافت می شود آن را سخت به ماندن خوش بین و خوش بینانه خود را در طول مصاحبه به عنوان هر یک به پایان رسید با یک یادآوری است که آن را نمی ممکن است اتفاق می افتد. و در حالی که IGS, مدیر اجرایی, کریستین Trost, که همچنین مدیر ماتسوی مرکز تحسین انعطاف پذیری و حرفه ای از دانش آموزان او هم شروع به داشتن نگرانی.

“من خوش بین آنها خواهد بود قادر به شروع خود را هشت هفته کارآموزی در 26 ماه مه به عنوان برنامه ریزی شده گفت:” Trost “اما گذشت زمان پایین شروع به سقوط. تا پایان ماه مارس به بیش از نیمی از کارآموزی لغو شده بود.”

پس از آن مشخص شد که بیش از نیمی از دانش آموزان خواهد بود بدون در شخص و یا حتی از راه دور, تابستان, کارآموزی, Trost و کال-در-ساکرامنتو مربی دیوید Ayón می دانستم که آنها نیاز به یک طرح B و شروع eyeing کالیفرنیا تحقیقات اداره (CRB). از سال 1991 CRB فراهم کرده است مستقل و غیر حزبی به موقع و محرمانه تحقیق و تجزیه و تحلیل برای فرماندار قوه مقننه و به صورت دیگر قانون اساسی افسران. Trost و Ayón توسعه و بلند پروازانه پیشنهاد با CRB است که نه تنها به دانش آموزان معنی دار تابستان فرصت یادگیری و البته از راه دور, اما یکی که اجازه می دهد آنها را به کمک مهارت های خود را و زمان را به کمک وزارت امور خارجه در پاسخ به بحران های ناشی از این بیماری همه گیر.

CRB رهبری و کارکنان پاسخ داد و با شور و شوق به طور کامل استقبال از پیشنهاد و مشارکت نوآورانه. تام نگرت که CRB دستیار کارگردان و یک سال 1987 برکلی فارغ التحصیل که او نیز زندانی با Cal-در-ساکرامنتو توضیح داد: “هنگامی که من شروع به مشاوره با کارکنان در مورد این ایده عملا میزبانی 18 کارورزان من نگه داشته شنیدن ایده ها و راه ما ممکن است آن را به کار. معامله شد مهر و موم شده برای ما یک بار کریستین روشن ساخته است او آماده برای کمک به آموزش دانش آموزان با کمک از D-آزمایشگاه” برکلی علوم اجتماعی داده های آزمایشگاهی.

با CRB در هیئت مدیره Trost استخدام مربیان از D-آزمایشگاه و IGS کارکنان کتابخانه به ارائه دانش آموزان با پشتیبانی اضافی برای کارآموزی که قرار دادن تا این هفته. “هر کس من رسیده را بلافاصله درک ارزش پروژه و می خواستم برای کمک به ارائه دانش آموزان ما با ابزارها و منابع مورد نیاز برای موفقیت,” او گفت:.

دانش آموزان به صورت تصادفی به سه تیم های تحقیقاتی هر یک led توسط CRB کارکنان و با یک تمرکز خاص. یکی این است که به دنبال در چگونه این بیماری همه گیر است و تشدید نابرابری های موجود در کالیفرنیا و تفاوت میان محلات در پاسخ به بحران است. یکی دیگر از مطالعه و بررسی اقتصادی تاثیر stay-at-home سفارشات در خانواده ها و صنایع در سطح منطقه. یک سوم و در حال توسعه برآورد منطقه ای برای COVID تست موارد مرگ و میر, نرخ بیکاری و مشارکت نیروی کار و آن را برنامه ای برای استفاده از این داده ها برای ایجاد تصویری تعاملی برای ایجاد داده های قابل دسترس بیشتر و آسان تر برای به روز رسانی.

Plascencia یکی از دانش آموزان که اصلی کارآموزی از طریق کاهش یافت. به جای کار در بخش بیمه او شده است تحقیق تاثیر COVID-19 در جوامع به حاشیه رانده شده و خود را نامتناسب دسترسی به منابع محلی. در یک گروه تحقیقesources پاسخ و نمایندگی تیم Plascencia انجام شده است شیرجه رفتن عمیق به شش شهرستانهای سراسر کشور و پیدا کردن تفاوت های قابل توجهی بین شهرستان پاسخ و منابع است. ول بخشی از این تیم به عنوان به خوبی, اما او زير متمرکز شده محلی پاسخ. او گفت که او امیدوار است تحقیقات خود را “نشان می دهد تصمیم گیرندگان نابرابری بین استان ها و گروه های مختلف مردم است.”

علاوه بر دریافت آموزش و مشاوره دانش آموزان از این فرصت نادر برای شنیدن دولت قانونی و آژانس کارکنان پاسخ در زمان واقعی به سلامت و بحران اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر. CRB کارکنان سازمان آرایه ای موثر از سخنرانان مهمان برای کارآموزان و همچنین برای آنها مرتب به ملاقات با قانونی کارکنان و دریافت بازخورد در تحقیقات خود محصولات.

“ما می خواستیم را در بلندگو که می توانید به اشتراک گذاری آنچه در دفتر خود و یا سازمان انجام شد به مبارزه COVID-19” گفت: نگرت “و در همان زمان افشای دانش آموزان به برخی از بسیاری از تحقیقات و سیاستگذاری نقش وجود دارد که در درون دولت. همه ما رسیده به, به صحبت با 18 کارورزان ما میزبانی وب شروع به پریدن کرد در فرصت — و چند تن از سخنرانان به پایان رسید تا داشتن پیگیری نوشته ها با کارآموزان به ارائه مشاوره حرفه ای.”

ول کار کرده است سخت به این تابستان گروه برخی از تجربیات جادویی او در طول تجربه او در ساکرامنتو در تابستان گذشته. او شده است با نگه داشتن تمام Cal-در-ساکرامنتو کارورزان اجتماعی متصل از طریق زوم ناهار و از طریق یک هفتگی چک در با گروهی از CRB تحقیقات کارورزان. “من سعی می کنم به نگه داشتن این جلسات مجازی ترکیبی از کار موضوعات و سرگرم کننده,” او گفت: “بنابراین ما می تواند همه را وادار به شناختن یکدیگر بهتر شبکه و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دیگر و کارآموزی.” کارآموزان نیز ملاقات از راه دور برای پس از ساعت, گروه, پیوند, حوادث مانند بازی های مجازی از کارت علیه بشریت بیست سوال Skribbl و نشان می دهد و به استفاده از اشیاء از خانه های خود.

به عنوان کارآموزی باد کردن Trost گفت: او را با افتخار تمام این برنامه دانش آموزان که “اقتباس کرده اند تا به سرعت به محدودیت ها و چالش های ناشی از این بیماری همه گیر.” هیچ یک از آنها را به انتخاب گزینه ای به آنها داده می شود به تسلیم خود و کارآموزی را در تابستان آینده او اضافه شده است.

امیدوارم بازگشت دانش آموزان فرصتی برای انجام یک فرد کارآموزی در دولت پایتخت در تابستان آینده و Trost و نگرت طرح دیدار در پایان این تابستان به بحث در مورد راه هایی برای ادامه Cal-در-ساکرامنتو جدید با همکاری CRB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو