نمایندگان آزادی طرح مشکوک در کشنده Azusa باند مرتبط با تیراندازی

مقامات دوشنبه منتشر کامپوزیت طرح یک مظنون در یک کشنده باند مرتبط با تیراندازی در آزوسا در تابستان گذشته.جان Me

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 اردیبهشت 1399

مقامات دوشنبه منتشر کامپوزیت طرح یک مظنون در یک کشنده باند مرتبط با تیراندازی در آزوسا در تابستان گذشته.

جان Medrano, 24, از Azusa بود به ضرب گلوله کشته July 14 در حدود 7:45 p. m. در نزدیکی تقاطع جنوب Azusa خیابان و گلدستون خیابان لس آنجلس کلانتر مقامات گفت: در بولتن نوشته شده به رسانه های اجتماعی. او گرفته شده بود به یک بیمارستان که شب و درگذشت.

این هنوز هم تصاویر منتشر شده توسط لس آنجلس کلانتر و گرفته شده از فیلم های نظارت تصویر کشیدن یک تیراندازی مرگبار قرار گرفت که در آزوسا در 14 ژوئیه 2019. مقامات خواسته اند برای کمک در شناسایی مشکوک و توزیع یک طرح از یک مرد معتقد شده اند درگیر در تیراندازی. (تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از لس آنجلس کلانتر)

شاهدان توصیف مشکوک به عنوان یک اسپانیایی در 20s خود در حدود 5 فوت و 10 اینچ به 6 فوت قد متوسط ساخت و تیره مو, کلانتر, مقامات گفت. او رانندگی چهار درب تویوتا کرولا با یک جزئی شماره پلاک 924.

ده ها تن از جمع دوستان و خانواده ژوئیه 16 2019 در یادبود موقت در یک ایستگاه اتوبوس در آزوسا در تقاطع Azusa Ave. و گلدستون سنت که در آن جان Medrano از Azusa بود به ضرب گلوله دو روز قبل. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

هر کسی با اطلاعات مورد مشکوک به هویت یا محل خواسته است به تماس کلانتر قتل در اداره 323-890-5500. کسانی که مایل به گزارش ناشناس می توانید تماس بگیرید 800-222-راهنمایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب