ایالات متحده ضد سامی حوادث موج به بالا تمام وقت در 2019, ADL گزارش نشان می دهد

ضد سامی حوادث در ایالات متحده ضربه تمام وقت در سال 2019 اما کاهش کمی در کالیفرنیا با توجه به گزارش منتشر شده ر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 اردیبهشت 1399

ضد سامی حوادث در ایالات متحده ضربه تمام وقت در سال 2019 اما کاهش کمی در کالیفرنیا با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه, مارس 12 توسط ضد افترا لیگ.

ایالات متحده حوادث یهودستیزی صعود به 2,107 در سال گذشته بیشتر از ADL شروع به ردیابی این آمار در سال 1979. اگر چه حوادث در کالیفرنیا نیز با کاهش 3% از سال 2018 2019 دولت تجربه 56 درصد افزایش حوادث در طول سه سال پایان دوره در سال گذشته است.

همچنین در سال 2019 کالیفرنیا دیدم 53 درصد افزایش خرابکاری ضد یهودی در مقایسه با سال 2018 است. نارنجی شهرستان/طولانی ساحل منطقه ثبت شده 22 درصد افزایش در ضد سامی حوادث در سال 2019 در مقایسه با سال 2018 به ADL محلی فصل گزارش شده است.

رکورد تعداد حوادث در یک سال مشخص با سه عمده حملات در جامعه یهودی در سال 2019. سفید supremacist باز آتش در خبد از پووی در سن دیگو شهرستان در آوریل 27, کشتن یک. دو مرد حداقل یکی از آنها همراه بود با یک ضد سامی سیاه عبری اسرائیلی فرقه حمله به یک فروشگاه مواد غذایی یهودی در Jersey City, New Jersey on Dec. 10 کشته شدن سه. و در دسامبر. 28 چاقو-wielding man با هجوم جشن هانوکا در خانه یک خاخام در منسی نیویورک و در نتیجه چهار صدمات و مرگ و میر.

افزایش ضد سامی حوادث بیش از سه سال گذشته نشان می دهد "یک عادی باز خصومت نسبت به جامعه یهودی گفت:" آماندا Susskind لس آنجلس مدیر منطقه ای از ADL.

"تاریخی سطوح ضد سامی حوادث بیش از سه سال گذشته در کالیفرنیا نگران کننده است به عنوان عظیم سربازان ارتش در خرابکاری ضد یهودی" او گفت:. "هر یک از این حوادث به راهپیمایی نه تنها برای قربانیان اما برای کل جامعه یهودی."

جنوب کالیفرنیا حوادث

این ADL گزارش ارائه چند نمونه از ضد سامی حوادث در سراسر جنوب کالیفرنیا. در سپتامبر خوش آمدید نشانه ای از یک نورتریج کنیسه تخریب شد با پیام "6 میلیون بود به اندازه کافی نیست" با اشاره به تعداد افراد یهودی کشته شده در هولوکاست هولوکاست. یک صلیب شکسته شد نقاشی یک یهودی متعلق به کسب و کار در پالم اسپرینگز در ماه اکتبر. شبیه نقاشی های دیواری پیدا شد در وسایل نقلیه, یک خانه و یک علامت توقف در Wrightwood در ماه دسامبر.

در جنوب اورنج کانتی, Fortnite یک بازی ویدیویی بازیکن هدفمند نوجوان و جوان کاربر با یک تصویر از یک صلیب شکسته و کلمه "یهودی." در کوستا مسا, یک گروه از نوجوانان از محلی دبيرستان تصاویر به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی از آنها یک بازی که در آن آنها مرتب قرمز فنجان در شکل یک صلیب شکسته و آیا نازی ها سلام. چندین حوادث نیز گزارش شده در دبیرستان و دانشگاه.

"این است که به خصوص اخلال چگونه ضد یهودی و هولوکاست, جوک نازی سلام و صلیب های شکسته تبدیل شده اند و همه بیش از حد و مکرر در مدارس ما" گفت: خاخام پیتر لوی مدیر منطقه ADL را اورنج کانتی/لانگ بیچ فصل.

پس از دو جمله حوادث مربوط به دانش آموزان دبیرستان رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در سراسر کشور لوی گفت: "او خوشحال است برای دیدن برخی از مدارس "فعالانه پرداختن به تعصب و عادی از نفرت و نفرت نمادها است."

COVID مبتنی بر نفرت

"یهودستیزی است که فقط یک بار نوع نفرت و هنوز جامعه ما به عنوان ما تجربه گرایان در علاوه بر این به باغ-انواع متنفر تصرف COVID-19 اپیدمی به عنوان یک فرصت برای گسترش بیشتر نفرت در دیگر گروه های به حاشیه رانده شده," او گفت:.

Susskind می گوید ADL محققان در حال دیدن "هشدار دهنده همه چیز اتفاق می افتد به دلیل COVID-19 بحران است."

"ما شاهد یک چشم انداز مثبت در افراطی ایدئولوژیک تئوری های توطئه در مورد یهودی بودن پشت (coronavirus) بحران و یا بهره مندی از آن را," او گفت:. "ما همچنین شاهد زوم-بمب گذاری که در آن افراط گرایان در حال وارد شدن به کنفرانس ها و گسترش (ضد سامی) فصاحت و بلاغت است."

Susskind گفت: coronavirus همه گیر است و هم "رها کردن نفرت در برابر جوامع به حاشیه رانده شده," ویژه مهاجران و آسیایی-آمریکایی است.

در حالی که تعدادی از ضد سامی حوادث گزارش شده ممکن است به نظر می رسد بزرگی و یا قابل توجهی برای برخی از, آن مهم است به یاد داشته باشید که این نوع از حوادث هستند "بسیار کمتر گزارش شده است," او گفت:.

"این نوع از آمار فقط یک عکس فوری" Susskind گفت. "هنگامی که شما نگاه کنید در آن سال بیش از سال, شما می توانید مقدار زیادی از اطلاعات. یهودستیزی مثل قناری در معدن زغال سنگ وقتی که می آید به نفرت. آن را نشانه ای از عمیق تر اجتماعی شکاف است که می تواند بسیاری از دیگر آسیب پذیر جوامع است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب