دیوید پاتریک برگ UCR بسکتبال مردان; Mike Magpayo جدید اقدام مربی

ریورساید – دیوید پاتریک که تبدیل به اطراف UC ریورساید بسکتبال برنامه در طول دو سال از روی لئامت دادن در Highla

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

ریورساید – دیوید پاتریک که تبدیل به اطراف UC ریورساید بسکتبال برنامه در طول دو سال از روی لئامت دادن در Highlanders' نیمکت استعفا داد و روز شنبه برای تبدیل شدن به دستیار سر مربی در دانشگاه آرکانزاس است. در جای خود پاتریک رئیس سابق ستوان مایک Magpayo می شود UCR اقدام به سر مربی تیم.

Magpayo ارتقاء و دوم او در کمتر از یک ماه. در اوایل ماه ژوئن پاتریک ترویج او را به همراه سر مربی. آن است که 40 سال Magpayo اول سر کار مربیگری.

"من تا به حال زمان (به فرایند آن). شما به همه این سمینارهای مربیگری و (UCR مدیر دو و میدانی) Tamica اسمیت جونز قرار می دهد در یکی از بزرگ اینجا جایی که آنها به شما بگویم که شما در این پاپ کورن ماشین" Magpayo گفت. "من قطعا در دستگاه پاپ کورن در حال حاضر.

"من بسیار هیجان زده هستم اما من غمگین – ناراحت — در هنگام دخول دو دانه ئی به ما گفت ، مربی پاتریک است فقط یک انسان بودن و من احساس است و من احساس آن شب گذشته هنگامی که او به ما گفت. من واقعا اجازه داده اند که به marinate بیشتر از من اجازه هیجان بودن یک سر مربی به آن بخیسانید. اما من احساس می کنم بزرگ به صداقت."

هر دو پاتریک و Magpayo آمد از همان مربیگری درخت شامل یک شاخه مثل کایل اسمیت در واشنگتن و سفت بنت در سنت مری. دستیار در کلمبیا کمپبل و دانشگاه سان فرانسیسکو Magpayo مربی تحت اسمیت در USF. او آمد و در درب با پاتریک در مارس 2018 و Magpayo است که آگاه باشید که هر کسی از این کفش بزرگ در انتظار او پر است.

در پاتریک دو سال در UCR او تبدیل برنامه به یک نظم دفاعی کرگدن که خفه حتی بالاترین نمره جرائم. The Highlanders رفت از نه برنده در 2018-19 به من بخش برنامه بهترین 17 فصل گذشته با یک دفاع که رتبه شماره 1 در غرب در نقاط مجاز و شماره 7 در کشور است. پاتریک گفت: به دلیل Magpayo بازی نقشی اساسی در مربیگری است که دفاع گذار باید بدون درز.

همراه با آن, پاتریک فراگیر تاکید بر نظم و انضباط انجام شده به کلاس درس که در آن UCR بازیکنان به دست آورده تجمعی 3.09 معدل در یکی از غربی ترین آکادمیک خواستار مدارس.

همانطور که برای پاتریک یک شعبه از آن مربیگری درخت رسیده و او را برداشت. او و آرکانزاس سر مربی nest بازگشت نزدیک به 20 سال است. آنها را ملاقات کرد زمانی که پاتریک در سنت مری و Musselman شد مربیگری برای اولین بار رزمندگان و سپس پادشاهان. Musselman ارائه پاتریک دیپلم سر کار مربیگری در سال گذشته اما پاتریک گفت: او می خواست به ماندن یک سال دیگر "از آنجا که من تا به حال کسب و کار ناتمام در اینجا."

زمانی که Musselman به نام دوباره در اوایل سال جاری پاتریک روابط به منطقه ساخته شده است را ارائه می دهند ، پاتریک بود که قبلا یک LSU دستیار و همسرش بزرگ شد تا در اوبرلین LA., سه ساعت از فایت.

"من به مدرسه رفت پایین وجود دارد و به عنوان دستیار سر مربی در چند ثانیه نیروگاه بیش از حد سخت به نوبه خود بار دوم در اطراف" پاتریک گفت. "آینده من سال اول, من نمیفهمد اگر من می تواند مربی نشده است. اما ما گام های ساخته شده در این سال را در جایی که برنامه را بر عهده داشت. تا آنجا که ما عاشق کالیفرنیا و UCR ما دور از خانواده و این فرصت را به کار با کسی که به نظر من خانواده و برای خانواده من آن را فقط بیش از حد سخت به نوبه خود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن