دیو رابرتز 'هیجان' اما محتاط در مورد داجرز 2020 فصل

دیو رابرتز به دنبال اغلب دلسرد کننده به عقب و جلو بین MLB صاحبان و اتحادیه بازیکنان خواندن تمام این بحث از چه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 تیر 1399

دیو رابرتز به دنبال اغلب دلسرد کننده به عقب و جلو بین MLB صاحبان و اتحادیه بازیکنان خواندن تمام این بحث از چه تنظیمات ورزش را باید در میان همه گیر و نگران اخبار از شیوع کروناویروس در میان بازیکنان و کادر فنی با تیم های مختلف.

اما هنگامی که خبر آمد در اوایل این هفته که بیس بال خواهد بود — در هفته آینده برای اردوگاه های آموزشی, جولای 23 و 24 به صورت زنده و واقعی اما فن-رایگان بازی های خود را واکنش طبیعی و ساده است.

"هیجان. من هیجان زده" داجرز مدیر گفت. "من قطعا هیجان زده به عقب بر گردیم به بازی. اما من همچنین نسبت به آنچه اتفاق می افتد در کشور ما و در کشور ما در اینجا در کالیفرنیا است. من اعتماد به نفس ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن همه سالم است. برخی از مردم وجود دارد که نگران تر از دیگران است. ما باید همچنان به فکر آن است.

"اما من فکر می کنم در بیس بال طرف آن را خوب به عقب بر گردیم به بازی."

برای سه ماه رابرتز' تنها تماس با بازیکنان خود شده و از طریق متون تلفن و یا زوم تماس. کارکنان مربیگری خود شده است در بیشتر تماس مکرر داشتن تقسیم فهرستی به بخش. رابرتز طرح "زوم تیم در دیدار" با تیم کامل در اواخر این هفته پس از تدارکات "بهار آموزش 2.0" نهایی هستند.

یک "مشت" از داجرز در یک زمان شده است با استفاده از طفره زن ورزشگاه برای تمرینات از جمله برخی از زنده پنبه حلاجی تمرین جلسات که در آن hitters می تواند به صورت کوزه. همان درست است در Camelback مزرعه تا شیوع مثبت در آزمون های متعدد آموزشی مجتمع باعث MLB به منظور تمام مجتمع های تعطیل در آریزونا و فلوریدا. همه که بازیکنان "راست جایی که آنها باید" در این نقطه رابرتز گفت.

هنگامی که آموزش پیش فصل شروع به اردوگاه هفته آینده داجرز به احتمال زیاد استفاده از جایگزین سایت در علاوه بر این به ورزشگاه طفره زن به منظور گسترش 60 بازیکنان انتظار می رود به گزارش. زمانی که فصل آغاز می شود, فهرست اسامی گسترش خواهد یافت — 30 بازیکن برای اولین بار 15 روز 28 بازیکن را از طریق چهار هفته پس از آن 26 برای بقیه فصل — با یک تاکسی تیم ملی از بازیکنان شاغل در دیگر سایت در مورد آنها نیاز به جایگزین بازیکن مصدوم (یا مثبت coronavirus موارد آزمون).

داجرز باید احتمال دوم سایت های موجود در رانچو کوکامونگا معمولا خانه خود را به کلاس-A وابسته است.

رابرتز گفت: "اخبار اخیر از بازیکنان تست مثبت برای coronavirus نمی محدود کردن شور و هیجان خود را در مورد جعل جلوتر با یک سال 2020 فصل اما آن را فراهم می کند "زنگ خطری" به همه یادآوری چقدر جدی وضعیت است.

"من می دانم که به طور خاص با داجرز آنچه که ما در حال تلاش برای انجام و چگونه به طور جدی گرفته ایم آن را از آغاز," او گفت:. "من فقط فکر می کنم آن را یک بیدارباش برای هر کسی که فکر نمی کند که می توان آنها را تحت تاثیر قرار — حتی اگر شما در اوج بیماری است. بنابراین زمانی که سازمان ندارد چشم بر شما رفتن به جلو به واقعا آن را به طور جدی به دلیل آن می تواند بر کل صنعت است. یکی از چیزهایی است که نمی تواند اتفاق می افتد است برای ما برای شروع و سپس مجبور به توقف به دلیل شکست در لیگ اصلی بیس بال."

60-بازی به طور منظم فصل برگ اتاق کمی برای خطا در راه های بسیاری. یک سال پیش بنا شد 41-19 پس از 60 بازی در حال حاضر نه بازی در NL غرب است. دو سال پیش اما, آنها فقط 30-30 نشستن در مقام سوم.

"من فکر می کنم چیزی که مرا نگران است و هر تیم می تواند برای یک شروع کند و شما فقط لازم نیست که زمان برای بازیابی. من فکر می کنم آن را واقعا مهم است" رابرتز گفت. "اگر هر چیزی ناشناخته است که ما را به یک شروع خوب. من واقعا نگران طرز فکر. من واقعا نگران آسیب قطعه چون من عاشق ما عمق. من فقط فکر می کنم هنوز هم می کردم به بیرون رفتن وجود دارد و رسیدن به یک شروع خوب است."

به عنوان NBA آماده کرده و برای آن اقدام به راه اندازی مجدد از 2020 فصل برخی از بازیکنان تصمیم به انتخاب کردن به جای سلامت خطر برای خود و یا خانواده خود را.

چرا که از یک بیماری قلبی است که باید دو تا روش های جراحی و داجرز نزدیک کنلی یانسن در نظر گرفته شده است در معرض خطر در این بیماری همه گیر. او می تواند انتخاب کردن و هنوز هم خود را دریافت, نرم افزار تاریخ حقوق و دستمزد برای سال 2020 است. داجرز مسکن اسکات الکساندر دیابتی است. اما رابرتز گفت: هیچ یک از بازیکنان خود را به او داده اند هیچ نشانه ای که آنها را به انجام همان.

مسکن جو کلی انجام یک مصاحبه با بوستون ایستگاه های رادیویی این هفته گفته است که "در مورد آن فکر" و در مورد آن با همسر خود. در پایان او گفت که او احساس موظف به هم تیمی های خود را به بازی.

"برای من اگر هر بازیکن را انتخاب برای انتخاب کردن چرا که آنها احساس می کنند در معرض خطر و به طور بالقوه می تواند قرار دادن خانواده خود را در معرض خطر من حمایت از آنها 100 درصد" رابرتز گفت. "اما هیچ کس به من داده است هر نشانه.

"من فکر می کنم همه خود را به تصمیم گیری."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن