دیو رابرتز داجرز تنظیم به زندگی روزمره تغییر

لس آنجلس داجرز مدیر دیو رابرتز بسیاری از تصمیمات جدید را هر روز در این عجیب و غریب 2020 فصل است. بت Mookie بتی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 مرداد 1399

لس آنجلس داجرز مدیر دیو رابرتز بسیاری از تصمیمات جدید را هر روز در این عجیب و غریب 2020 فصل است. بت Mookie بتی leadoff یا دوم ؟ که برای قرار دادن در DH نقطه ؟ کدام ماسک برای پوشیدن ؟

"من تا به حال این واقعا یکی از خوبی های این خاکستری اما دختر من گفت: من آن را بیش از حد" گفت رابرتز که رفت با استاندارد پزشکی ماسک برای قبل از بازی زوم تماس با رسانه ها و سپس تغییر به یک آراسته با داجرز لوگو برای تلویزیونی در سراسر کشور بازی شنبه. "حتی اگر من آن را شسته او خسته شدم از دیدن که یکی است و بنابراین من تا به حال تغییر است. شارژر فرستاده من یکی رایگان. من دوست دارم که یک. سپس من کردم این یکی که من کردم در مورد 100 در دفتر من. و من تا به حال 'Black Lives Matter' یکی است.

"من حفظ نوع از آنها را در حال تغییر است. بنابراین من واقعا به وضوح یافت نشد یکی که من می خواهم به حل و فصل است."

در حالی که بازیکنان می توانند در درمان یک ماسک به عنوان اختیاری در طول بازی مدیران و مربیان پوشیده شده اند آنها را به طور مداوم در حالی که در ballpark. که عجیب ترین عجیب و غریب در این جدید-نگاه بیس بال فصل رابرتز گفت.

"پوشیدن ماسک در طول یک بازی است که احتمالا عجیب ترین," او گفت:. "من فقط احساس می کنم کمی شبیه آره فقط کمی خفه در زمان. اما آن را قطعا ارزش آن. که احتمالا سخت ترین (تنظیم)."

وجود دارد بسیاری از بیشتر با بازیکنان متزلزل از خود آشنا روال. زمان در ballpark محدود شده است. دسترسی به ویدئو محدود است. قالبهای لحاظ اجتماعی فاصله گرفته. و البته بازی در تقریبا خالی ورزشگاه.

"این قطعا عجیب و غریب" داجرز اول baseman حداکثر Muncy گفت. "این چیزی است که همه ما در حال تلاش برای دریافت استفاده می شود هنوز. آن نوع از این دست که ما برخورد شده است برای این سال و ما بهترین های ما به دنبال دستورالعمل و پروتکل های آن هر کس انجام شده است به بهترین توانایی خود را."

پرواز پاندا

Chris Taylor بود پشت در صف شروع شنبه پس از برخورد با پابلو Sandoval در یک بازی در پایه اول جمعه. اما رابرتز قرار داده تیلور در DH برای روز بازی.

"او پیامک من این صبح و گفت: او احساس خوب" رابرتز گفت. "من فکر دهینگ او امروز است. به او به عقب بر گردیم در آن وجود دارد اما برای نگه داشتن او پای خود را کمی من فکر می کنم مفید خواهد بود برای او. ... که برخورد چندان امیدوار کننده برای ما مرد."

همچنین

برای دومین روز متوالی کلیتون Kershaw بازی گرفتن در بیرون از محیط در طول pregame تمرین کشش به 90 ، Kershaw شده و در مجروح لیست با کمر سفتی اما خوشبین است او آماده خواهد شد زمین در پایان هفته آینده. ...

رابرتز تایید کرد که ممکن است ادامه خواهد داد به Kershaw را نقطه ای در چرخش است. واکر Buehler (سه شنبه) و مارس (شنبه) شروع خواهد شد که دو بازی در هوستون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن