CSU هزینه های خارج از کنترل هستند و نیاز به reined در

دانش آموزان در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در دانشگاه ممکن است تعجب کند که چرا آن را تبدیل به طور فزاینده گران بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 7 خرداد 1399

دانش آموزان در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در دانشگاه ممکن است تعجب کند که چرا آن را تبدیل به طور فزاینده گران برای رسیدن به درجه خود را اگرچه هزینه شهریه تعیین شده به طور عمده توسط سیستم دانشگاه در هیئت امنا — باید نسبتا پایدار باقی مانده. دولت حسابرس پیدا کرده است مقصر اصلی: به سرعت در حال افزایش اجباری هزینه دانشجویی.

با توجه به گزارش های این ماه, حسابرس اشاره کرد که میانگین هزینه ها باید افزایش یافت و به 56 درصد بیش از هشت سال از $1,047 به $1,633. شهریه رفته است و تنها 5 درصد بیش از مدت مشابه. مالی-برنامه های کمک به طور کلی نمی گرفتن هزینه ها به حساب, که بدان معنی است که دانش آموزان باید برای آنها پرداخت از جیب و یا با رفتن عمیق تر به بدهی.

از بسیاری از نگرانی های فردی CSU دانشگاه گاهی اوقات با استفاده از هزینه های به کمک مالی به هزینه های که باید تحت پوشش شهریه. این هزینه ها به معنای پرداخت هزینه برای خدمات خاص مانند پارکینگ و مسکن اما دانشگاه نیز استفاده از آنها را به پرداخت "هزینه های اساسی" از جمله نرم افزار آزمایشگاه تجهیزات مواد آموزشی و کارمند جبران.

حسابرس zeroed در چهار دانشگاه — Cal Poly سان لوئیس اوبیسپو چیکو دولت ایالتی سن دیگو و سن خوزه دولت — اما اتکا به هزینه های اجباری شایع در سراسر 23 دانشگاه. "از آنجا که دانشگاه ها ایجاد و افزایش هزینه های اجباری با کمی نظارت این هزینه ها نیست موضوع به همان شفافیت و دریافت نمی کنند همان نظارت به عنوان شهریه یا کمک های مالی دولت" در این گزارش.

CSU ماموریت طولانی متمرکز بر ارائه آموزش با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه. سیستم دانشگاه به طور کلی انجام یک کار خوب ارائه سابق است اما اولی از دومی است. مثل همه علنا به حمایت نهادهای CSU شکست خورده خود را به کنترل هزینه های اداری, اما شده است قابل ملاحظه ای خلاق در پیدا کردن منابع درآمد جدید.

سوال کمی وجود دارد چرا که دانشگاه ها باید با اتکا بر این هزینه ها. مشکل آغاز شده و طی بحران بودجه زمانی که قانونگذاران قطع پشتیبانی توسط $1 میلیارد. اما CSU است بسیار بهتر نقطه از آن بوده است نه سال پیش. "CSU در حال حاضر دریافت بیشتر ترکیب بودجه دولت از صندوق به طور کلی پشتیبانی و شهریه هر دانش آموز از آن قبل از بحران" در این گزارش توضیح می دهد اما مدارس "را نمی شان را کاهش و هزینه های اجباری در پاسخ."

و در جایی که نیاز به شفافیت ؟ دولت حسابرس یافت "موارد دانشگاه ها ایجاد و یا افزایش هزینه های اجباری و بدون به اندازه کافی توجیه نیاز و یا به اندازه کافی و مشاوره با دانش آموزان" و نمونه هایی از دانشگاه که "دور زدن الزامات خاص" که مجلس تا به حال تاسیس برای افزایش این شهریه دانشجویی.

حسابرس توصیه های مناسب هستند. این گزارش خواستار مقننه به ارائه بیشتر نظارت و جای محدودیت در استفاده از این هزینه ها برای برنامه های است که باید در بودجه شهریه. همچنین خواستار صدراعظم دفتر توسعه سختگیرانه تر هزینه دستورالعمل. CSU گفت: این امر پیاده سازی پیشنهادات اما هشدار داد در برابر اضافی مقننه دخالت.

ما نمی خواهیم مجلس مانع در CSU استقلال, اما این است که یک دانشگاه دولتی است که از سیستم دریافت بخش عمده ای از بودجه خود را از مالیات دهندگان. آن نیاز به انجام یک کار بهتر است پس دولت قوانین و در گرفتن آن صرف اولویت ها در خط. دولت با آن مواجه است یک بودجه جدید بحران این است که زمان مناسب برای مقننه به اعمال مناسب آن نقش نظارتی — قبل از CSU به شرح زیر هزینه-بالا بردن رویکرد آن زمان در آخرین ظروف سرباز یا مسافر مالی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن