کریگ Counsell تماس های سابق UC Irvine, ستاره Keston Hiura 'استعداد'

Keston Hiura خود را میکشد جلو پا پشت پا کمی به ضربه بزنید و سپس ضربات که پا بالا و رو به جلو به عنوان او در مو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 اردیبهشت 1399

Keston Hiura خود را میکشد جلو پا پشت پا کمی به ضربه بزنید و سپس ضربات که پا بالا و رو به جلو به عنوان او در مورد به تماس را با بیس بال. آن را منحصر به فرد راست دست نوسان اما در آن مشغول به کار شگفتی برای او.

"او یک ویژه hitter وظیفه چیزی است که او" پس از آن-UC Irvine, سر مربی مایک Gillespie گفت: در ماه فوریه سال 2017, فقط جلوتر از Hiura نهایی فصل با Anteaters.

ویژه, در واقع. پس از حلاجی .442 با هشت صفحه اصلی اجرا می شود و 42 RBIs که فصل در UCI آن زمان Hiura کمتر از دو سال آن را به لیگ های بزرگ, پانچ بلیط خود را به نمایش در مارس 14 2019.

چه عملکرد او را در پنبه حلاجی شده .303 با 19 صفحه اصلی اجرا می شود 49 RBIs, 51 اجرا می شود و نه پایگاه های دزدیده شده فقط در 84 بازی با میلواکی Brewers.

Hiura بود که فقط 22 زمانی که او اولین بازی خود را نوع هیجان زده در مورد آنچه که او انجام داد.

"بدیهی است که این یک رویا به حقیقت می پیوندند" گفت: Hiura در حال حاضر 23 از والنسیا. "شما در تمام زندگی خود را و شما به عنوان یک بچه کوچک به بازی در لیگ های بزرگ و سپس بدیهی است که این سفر به دست آوردن وجود دارد. شما را از طریق هر سطح — بالا مدرسه لیگ کوچک و در نهایت به لیگ های بزرگ.

"این باعث می شود شما احساس خوشحال و سپاسگزار برای همه چیز شما از طریق تمام زندگی خود را در میدان بیس بال. این نشان می دهد که کار سخت خود را نوع خاموش می پردازد."

گرفتن تماس

Hiura بود و بازی در سه گانه سن آنتونیو از سواحل اقیانوس آرام لیگ هنگامی که او تلفن کردم. سپس او متقاعد شده بود او کالا به آمار در بالاترین سطح است.

"من فکر می کنم آن را فقط قادر به اعتماد به توانایی خود را به آمار به عنوان یک بازیکن و فقط به یک بازیکن بیس بال به طور کلی" او گفت:. "من فکر می کنم من به اندازه کافی خوش شانس برای رفتن به دبیرستان و کالج که در آن آنها من آماده برای رقابت در سطح حرفه ای و بدیهی است که به شما به عنوان حرکت هر سطح رقابت بهتر می شود. این تبادل بهتر می شود.

"اما در پایان روز شما می دانید خودتان را به عنوان یک hitter و فقط قادر به اعتماد به نفس در خودتان را که واقعا می رود راه طولانی است."

خود نوسان متفاوت است و در عین حال شیرین به دلیل نتایج.

"من می دانم که من نوسان بهترین و هنگامی که آن را به خوبی کار من قادر به انجام خوب" Hiura گفت. "من فکر می کنم آن را فقط قادر به اعتماد به نوسان خود را اعتماد در توانایی خود را به عنوان یک بازیکن و واقعا هرگز در نظر گرفتن یک زمین هر زمانی که شما خارج وجود دارد."

که قدرت هر چند

Hiura که در 5-پا-11 و 190 پوند همواره قادر به درایو توپ را بیش از نرده ها. اما نه به سطح او در سال 2019 زمانی که او smacked 19 خانه اجرا می شود در سن آنتونیو و 19 بیشتر در میلواکی در مجموع 38 بیش از یک ترکیب 141 بازی.

اما Hiura گفت: او تغییر نکرده یک چیزی در نوسان است.

"من فکر می کنم آن را فقط در طول سال فقط درک بدن من قوی تر بودن قادر به ضربه زدن به توپ سخت تر از ساخت بیشتر جامد تماس و قادر به درایو توپ," او گفت:. "و این همیشه هدف من به درایو توپ به عنوان سخت به عنوان من می توانم.

"اما من هرگز سعی کنید به آمار صفحه اصلی اجرا می شود."

ستایش بالا از تخمیر مدیر

گاهی اوقات عمده-لیگ manager را بیان احتیاط در هنگام بحث در مورد نتایج پس از یک تازه کار فصل را به خاطر او می خواهد برای دیدن که او را در یک فلش در تابه. با این حال, حذفی, مدیر کریگ Counsell نگه ندارد در ارزیابی خود از Hiura را توهین آمیز و دلاوری.

"گام در لیگ و انجام آنچه او انجام داد این است که واقعا دشوار است" Counsell گفت: در جمعه شب تلفنی گفتگو. "او می داند آنچه که او انجام می دهند و واقعا وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای او به رشد ، من فکر می کنم که چه هیجان انگیز در مورد این است که او مقدار زیادی از اتاق را برای بهتر. و او بهتر خواهد شد. او را بیش از او در حال حاضر خود را انجام داده rookie سال است.

"و آن را فقط به خاطر اینکه من فکر می کنم او واقعا خوب رسیدگی در آنچه که او انجام می دهند. او از لحاظ جسمی با استعداد شماره یک. اما من فکر می کنم او استعداد ذهنی به عنوان به خوبی و که شما او را به سطح بعدی."

Milwaukee Brewers دوم baseman, Keston Hiura زمینه های زمین توپ در طول بهار آموزش بیس بال بازی برابر لس آنجلس فرشتگان یکشنبه, مارس 8 سال 2020 در شهر فینیکس, Ariz. (AP Photo/سو Ogrocki)

همانطور که برای دفاع از خود

Hiura بود infielder در والنسیا بالا اما outfielder at UC Irvine, جایی که او حتی در این زمینه نهایی خود را فصل به دلیل آرنج موضوع است. او هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به بودن در خاک خود را پس از 16 خطا از موقعیت خود در پایه دوم در سال 2019 در میلواکی شد و نه تعجب.

اول از همه Hiura است و در پایه دوم.

"او دوم baseman" Counsell گفت. "اینجا جایی است که او به بازی و که در آن او را به رفتن به بازی برای یک مدت طولانی من فکر می کنم."

ثانیا عمده-لیگ infielder برای 16 سال Counsell می داند آنچه در آن طول می کشد برای دفاعی موفقیت است.

"بنابراین او واقعا برای زمان از دست رفته" Counsell گفت. "شماره یک او فقط عاشق انجام بسیاری از تکرار. و هدف ما این بهار بود و به نوعی از شروع در اصول با Keston و فقط به طور مداوم تکرار کنید و کار روزانه است. و آن را سخت است.

"او مبارزه آرنج آسیب نه تنها در دانشگاه بلکه واقعا از طریق بخش هایی از بیس بال حرفه ای است که ... نه این که آنها را محدود کرده ایم و بازی های خود را, اما آنها فقط محدود چقدر او می تواند در کار دفاعی بخشی از بازی خود را. ما فکر می کنم که تا حد زیادی پشت سر او و بنابراین این بهار من فکر کردم او تا به حال مطابق برنامه کار و این که چگونه او برای به دست آوردن بهتر است."

آن را کمی از زمان Counsell گفت.

"شما نمی ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را در این مسائل و می گویند," من بهتر هستم," او گفت:. "شما در آن کار می کنند. و این چیزی است که او در مسیر انجام من فکر کردم واقعا که ما شروع به انجام. این مایه تاسف است که ما قطع شده اما این چیزی است که او باید انجام دهید."

لیگ اصلی بیس بال تعطیل بهار آموزش در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قبل از آن Hiura شده بود صرف ساعت های بی شماری در کار دفاع از خود.

"این فصل وجود دارد بدون شک تاکید بر این که کار همه این مهارت های دفاعی — رفت و آمد و بازو و قدرت تمام از این که" Hiura گفت. "که مهم بود برای این فصل. قطعا می خواستم برای بهبود از سال گذشته در پایه دوم."

ماندن در منزل

Hiura این روزها به یک خانه در آریزونا که در آن او در حال حاضر انجام آنچه او می تواند به ماندن تیز مانند ضربه زدن به یک توپ را روی گوه به یک شبکه در حیاط خلوت خود را. او می خواهد بد برای بیس بال به سر, به خصوص با توجه به آنچه که او انجام شده در rookie فصل است.

اما او می خواهد هر کس به اول بود امن است.

"من فکر می کنم شما نمی خواهید برای قرار دادن خود و خانواده و دوستان و یا هر کس دیگری در معرض خطر از بیمار شدن و یا انتقال آن به افراد دیگر که در حال حاضر بیمار" Hiura گفت. "بدیهی است که من آرزو می کنم من در بازی بیس بال در حال حاضر اما با توجه به شرایط من فکر می کنم ما قطعا باید این را جدی بگیرید و مطمئن شوید که همه چیز خوب است تا قبل از رفتن ما به عقب بر گردیم به همه چیز."

KESTON HIURA فایلسن: 23Height: 5-پا-11Weight: 190 poundsHometown: ValenciaCollege: UC IrvineMLB: میلواکی BrewersDrafted: شماره 9 به طور کلی در سال 2017 توسط BrewersPosition: دوم base2019 حذفی آمار: 84 بازی ها .303 طور متوسط پنبه حلاجی شده, 19 صفحه اصلی اجرا می شود 49 RBIs, 51, اجرا می شود, 9 پایگاه های دزدیده شدهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب