کووینا زن مظنون به ضرب چاقو پسر پنجه نرم می کند گناه نیست به اتهام قتل

پومونا — یک کووینا زن متهم در سلاح سرد مرگ 2-year-old son التماس کرد گناه نیست دوشنبه به اتهام قتل.Xa Ngo Dinh

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 اردیبهشت 1399

پومونا — یک کووینا زن متهم در سلاح سرد مرگ 2-year-old son التماس کرد گناه نیست دوشنبه به اتهام قتل.

Xa Ngo Dinh, همچنین شناخته شده به عنوان میشل Ngo می تواند تا 26 سال زندگی در زندان ایالتی اگر محکوم به اتهام قتل که شامل اتهام که او شخصا با استفاده از یک چاقو در کمیسیون ژان. 11, 2019, جرم و جنایت.

سازمان غیر دولتی است که برگزار می شود در ازای 2 میلیون دلار وثیقه دستور داده شد به بازگشت به دادگاه در جولای 24, هنگامی که یک تاریخ است و انتظار می رود مجموعه ای برای یک جلسه مقدماتی برای تعیین اینکه آیا شواهد کافی برای ادامه محاکمه شود.

یک کووینا پلیس گروهبان خال خال های غیر دولتی در حال اجرا تا حدی پوشیده و در وسط خیابان در 300 N. دوم Ave. مدت کوتاهی قبل از 3:30 صبح با آنچه در ظاهر به خون ترشح در بخش هایی از بدن او اما بدون هیچ گونه قابل مشاهده صدمات به گفته پلیس.

سازمان های غیر دولتی گفته می شود اظهارات که به رهبری افسران به این باور است که وجود دارد ممکن است یک قربانی بالقوه و محققان مشخص شد که او زندگی می کردند در یک خانه شهری در 100 بلوک شرق ایتالیا, خیابان, جایی که آنها کشف یک آتش سوزی کوچک و بدن کودک نو پا شناسایی شده توسط پزشکی قانونی را به عنوان Alvis پونتس. کودک شده بود با چاقو به چند بار.

Ngo 41 دستگیر شد و در زندان به ظن قتل پس از منتقل شدن به بیمارستان برای یک ارزیابی روانی با توجه به کووینا ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن