COVID-19 خواهد نیروی دانشگاهها به دوباره اختراع خود را در قیمت های پایین تر

دانشکده در دانشگاه من به تازگی دریافت یک تماس برای پیشنهاد به توسعه نوآورانه دوره های آنلاین به خصوص بزرگ, ثبت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

دانشکده در دانشگاه من به تازگی دریافت یک تماس برای پیشنهاد به توسعه نوآورانه دوره های آنلاین به خصوص بزرگ, ثبت نام دوره های مقدماتی—برای ترم پاییز. طرح های مشابه در سراسر کشور ثابت خواهد کرد که به عنوان مخل به همکاران من به عنوان اتوماسیون برای کارگران خط تولید.

سخنرانی کلاس های با صدها نفر از دانش آموزان ضروری برای کسب و کار مدل های مسکونی دانشگاه. کسانی که جلو و پایین میانگین دوره تحویل هزینه ها و یارانه های کوچکتر و سمینارها و نظارت زمینه های کاری و شخصی, آموزش لازم برای ارائه با کیفیت بالا از برنامه های انسان شناسی جانورشناسی.

بدون COVID-19 واکسن و اجتماعی فاصله زیادی سخنرانی ها به سادگی امکان پذیر نیست اما سه برابر این تعداد بخش قابل توجهی کاهش می یابد مالی خود را نشان دادند. و من شک اجتماعی فاصله می تواند واقعا به اندازه کافی انجام شده با 18 تا 21 ساله دانش آموزانی که ذاتی طبیعت است به تخفیف خطرات.

کیفیت تجربه یادگیری را نمی توان به سادگی با قرار دادن معمولی سخنرانی آنلاین. در علم اقتصاد, مفاهیم مانند قیمت کشش تقاضا و اجتماعی هزینه تمایز محصول نیاز به برخی از تماس مستقیم با دانشکده.

حاوی آموزش های حرفه ای فیلم ها با کیفیت های سفارشی یکپارچه مواد خواندن و تمرین و آنلاین دسترسی مستقیم به دانشکده و آموزش دستیاران—می تواند انجام این کار. اپل بسیار موفق در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان ارائه می دهد یک پیشرو خصوصی-کسب و کار ،

خبر بد برای بسیاری از ارومیه است که پس از دوره مطالب کامل کاروسو اثر طول می کشد. قبل از مشهور خواننده اپرا اکثر شهرستانها به حال محلی نوازندگان و موسیقی سالن اما کار خود را همزمان با تجاریسازی گرامافون. ناگهان ستاره در اپرای متروپولیتن و Vaudevillians در قصر در نیویورک می تواند شنیده شود همه جا—دوباره و دوباره.

کاروسو حتی تا به حال نام تجاری خود را از روغن زیتون.

رادیو و صحبت کردن در حرکت عکس به دنبال. امثال نلسون ادی و Jannette MacDonald, Maurice Chevalier و Al Jolson تبدیل واریته تئاتر به خانه های فیلم و آواره کمتر-نوازندگان معروف.

به همین ترتیب بسیاری از زیست شناسی بخش خواهد بود به چالش کشیده برای مطابقت تولید با کیفیت و آموزش ارزش اریک Landers را معرفی زیست شناسی در دانشگاه فنی ماساچوست -- آن را در حال حاضر می رسد بیش از 130,000 دانش آموزان در هر ترم.

اکثر دانشگاه ها عقب مانده وحشتناکی در بهره برداری از فناوری برای آموزش و تمایلی به برون سپاری استاندارد محتوا مانند در 101 دوره.

راه اندازی هزینه های واقعا با کیفیت بالا, جذاب, مطالب وحشتناکی بالا است. پس از یک دوره قابل ملاحظه ای خودکار می توان آن را ارائه دوباره و دوباره با هزینه های پایین برای به روز رسانی اما صرفه جویی تنها می توان با از بین بردن شاغل دانشکده.

دومی که شروع یک انقلاب مگر اینکه تنها جایگزین برای منحل کردن گروه ها در دسترس نباشد و یا نزدیک دانشگاه. و روسای دانشگاه ها و پذیرش افسران باید توجیه بالا رفتن سرسام آور هزینه ها و شهریه با منحصر به فرد از خود موسسه تجارب یادگیری برای مدت طولانی در حال حاضر آنها باور دارند که تبلیغات خود را.

ادراک مدیران و استادان دیدن آینده بسیار اوایل خودروسازان پیش بینی پایان درشکه.

دانشگاه هاروارد ارائه می دهد یک خط لیبرال رشته هنر برای 60 ، 000 دلار به علاوه هزینه های مرتبط با مصرف چهار دوره در محوطه دانشگاه. متوسط هزینه حضور در یک کالج خصوصی است که نزدیک به $200,000.

دانشگاه ایلینوی ارائه می دهد یک برنامه MBA آنلاین برای $22,000 کسری از هزینه های مسکونی جایگزین. آن را ویژگی های میکرو-emersions برای دانش آموزان برای اتصال بر روی پروژه ها و کار با شرکت های منطقه ای.

بیش از دو دهه گذشته دانشگاه, شهریه و هزینه های خالص از تخفیف افزایش یافت 172 درصد—مراقبت های بهداشتی و تورم به طور کلی بودند تا 99 و 53 درصد است. شده است که پایدار توسط دانش آموزان گردآوری 1.5 تریلیون دلار بدهی هجوم دانشجویان خارجی که پرداخت های خارج از نرخ دولتی در دانشگاه های دولتی که ثبت نام حدود سه چهارم از تمام دانش آموزان و بسیاری از دانش آموزان داخلی سفر دور از خانه دوران کودکی به پرداخت از نرخ دولتی.

محدودیت های ویزای دانشجویی و کم هزینه تر سفر هوایی به عنوان مناسب اجتماعی فاصله اجرا شده است را کاهش می دهد تعدادی از دانش آموزان پرداخت کمترین شهریه در موسسات دولتی و خصوصی.

حتی قبل از COVID-19 بحران دانش آموزان عقب هل دادن در برچسب قیمت. پس از سال 2016 بیش از 60 موسسات بسته شده اند و یا ادغام مدارس دیگر و 30 درصد از مدارس دارای خدمات مودی سرمایه گذار در قرمز.

این COVID-19 بحران خواهد شد اما در حال حاضر که دانشگاه ها شده اند jarred سست از خود hidebound راه رقابت برای دانش آموزان به دنبال ارزش خواهد درایو را تغییر دهید. این صنعت را تحکیم و بسیاری کمتری شاغل اساتید درآمد شش رقم حقوق مورد نیاز خواهد بود. کمتر شناخته شده در موسسات خواهد نوازندگان پرداخت خواهد شد بسیار بهتر است و قیمت باید سقوط.

پیتر Morici است یک اقتصاددان و استاد کسب و کار در دانشگاه مریلند و ملی نویس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب