دادگاه حق را به هیچ کس رژیم صهیونیستی است. Newsom اجرایی منظور در رای گیری

ما را خوشحال و برای دیدن یک ساتر شهرستان دادگاه منطقه متوقف کردن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی سفارش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 خرداد 1399

ما را خوشحال و برای دیدن یک ساتر شهرستان دادگاه منطقه متوقف کردن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی سفارش جزئیات چگونه California counties باید اجرای رای خود را توسط پست الکترونیکی فرمان. که دلیل است که ما لزوما مخالفت با گسترش استفاده از رای غیابی, به خصوص در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما از آنجا که این قوانین باید به تصویب قوه مقننه است.

در قانون اساسی دموکراسی روند — و نه فقط در زمینه سیاست مهم است. در میان stay-at-home سفارشات Newsom صادر دو رای گیری مربوط به سفارشات. اولین نیاز دولت به ایمیل هر ثبت نام رای دهندگان کالیفرنیا یک رای گیری قبل از انتخابات عمومی ماه نوامبر است که گسترش کالیفرنیا در حال حاضر آزادسازی غایب-سیستم رای گیری.

این ساتر حکم دادگاه شامل مرتبه دوم که می شود به علف های هرز در مورد چگونه است که پست الکترونیکی-در فرآیند رای گیری باید صورت گیرد. برای مثال این اطلاعات به تعدادی از افت سایت ها و حوزه های رأی گیری و عامل خود را به ساعت. دو GOP مجمع اعضای جیمز گالاگر از یوبا سیتی و کوین Kiley از راکلین ، آن را به چالش کشید.

"فرماندار ساخته شده است از هیچ نشان است که تغییر قوانین انتخابات پنج ماه به دور است که در حوزه اورژانس" Kiley گفت. "من گفت: ما یک روند قانونگذاری برای یک دلیل." که درست در نقطه. قاضی موافقت کرد که ممکن است بیش فرماندار قدرت به طور مفصل در دولت در قانون اساسی, در نتیجه راه اندازی یک جنگ در دادگاه بیش از محاسن این مورد.

کالیفرنیا یکی از 29 متحده اجازه می دهد که رای دهندگان به درخواست یک غایب رای گیری به هر دلیلی آنها را انتخاب کنید. از آن شده است که راه را برای دهه با اکثریت کالیفرنیا در حال حاضر به طور معمول رای گیری از طریق پست. در سال 2016 پس از رژیم صهیونیستی است. جری براون با امضای یک قانون است که باعث کاهش تعداد حوزه های رأی گیری اما افزایش تعداد مراکز رای گیری که در آن رای دهندگان می تواند رها کردن برگه های رای.

به عنوان سرمایه عمومی رادیو گزارش سه روستایی شهرستان در حال حاضر انجام همه-mail انتخابات — و 15 سایر استان ها در حال بدست گرفتن بخشی در سیستم جدید است. که یک راه معقول برای ادامه در نظر روند. قوه مقننه به تصویب رای دهندگان انتخاب پس از عمل معمول سوسیس-ساخت سیستم است که اجازه می دهد تا برای شور و مشورت بحث نظارت و ورودی.

غایب انتخابات به تازگی تبدیل به جنجالی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که خودکار پست الکترونیکی-در رای گیری آن را تقریبا غیر ممکن است برای جمهوری خواهان برای پیروزی در انتخابات. جمهوری خواهان در سراسر کشور باید تکرار نگرانی های خود را.

دولت ایران نیز شکایت مخالفت با اولین فرمان اجرایی — و کسانی که سوال امنیتی از جمله رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان روشی که در آن فرماندار اجرا رای گیری قوانین. کالیفرنیا خواهان به حال مشکل برنده انتخابات سال اما پست الکترونیکی-در رای گیری است نه علت. تحقیقات نشان می دهد آن را به حزبی-خنثی.

یک زن و شوهر از لوایح که آینه Newsom رای گیری تغییرات در حال حرکت به راه خود را از طریق هر دو خانه در حالی که دادگاه mull از نزاکت اجرایی سفارشات. دموکراتیک مقامات ارسال سیگنال های مختلط. به عنوان CalMatters توضیح داد: برخی گفته اند این دستور اجرایی طراحی شده بودند به یک "سیگنال" به شهرستان انتخابات مقامات در مورد تغییرات آینده در حالی که فرماندار اصرار دارد که او واقعا نیاز به تصویب قانونی.

Newsom باید توقف تلاش برای دفاع از غیرقابل دفاع. به جای دو برابر را در دستور اجرایی که بیش از اقتدار خود او باید تمرکز بر به دست آوردن تایید برای کسانی که قانونی روش. رای گیری از طریق پست خوب است اما خودسرانه حکم نیست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن