دادگاه پانل رد منسون پیرو Leslie Van Houten پیشنهاد برای انتشار به دلیل coronavirus

لس آنجلس — حالت دادگاه تجدید نظر پانل چهارشنبه را رد کرد و تلاش برای آزادی سابق چارلز منسون پیرو لسلی ون هوتن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 اردیبهشت 1399

لس آنجلس — حالت دادگاه تجدید نظر پانل چهارشنبه را رد کرد و تلاش برای آزادی سابق چارلز منسون پیرو لسلی ون هوتن در خود التزام یا وثیقه پس از یک زندانی در زندان مسکن واحد آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

لسلی ون هوتن منتظر با وکیل غنی فایفر قبل از آزادی مشروط مدیره شنوایی در چهارشنبه سپتامبر. 6, 2017 در کالیفرنیا موسسه برای زنان در چین.(استن Lim دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

ون هوتن وکیل غنی فایفر نوشت: در یک حرکت جدید ظ روز شنبه که مشتری خود را در حال حاضر 70 سال است که "سن او باعث می شود او را یک خطر بسیار بالا به تسلیم شدن به این زندگی تهدید بیماری همه گیر" اگر چه او در "نسبتا خوب و سلامت است."

او اشاره کرد در این پرونده که یک زندانی در ون هوتن مسکن واحد آزمایش مثبت برای COVID-19 و قرنطینه. او نوشت: در حرکت است که ون هوتن بود "مخالف نیست به خانه حبس" و که او می تواند به ترتیب برای تمام هزینه های خارج از زندان است.

ون هوتن زندانی در کالیفرنیا موسسه برای زنان در چین.

ون هوتن شده است توصیه می شود برای آزادی مشروط سه بار اما آن توصیه شده اند معکوس — دو بار پس از آن رژیم صهیونیستی است. جری براون و یک بار در سال 2019 توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

در ماه فوریه دفاع خواسته بود پنل از کالیفرنیا 2nd District دادگاه تجدید نظر به سرعت خود را درخواست تجدید نظر از Newsom تصمیم.

ون هوتن — که در خدمت زندگی زندان — محکوم شد قتل و توطئه برای شرکت با همکار منسون اعضای خانواده چارلز "Tex" واتسون و پاتریشیا Krenwinkel در اوت 1969 قتل بقال لنو لا بیانکا, 44 و 38 ساله, همسرم, رزماری بودند که هر یک چاقو چندین بار در Los Feliz صفحه اصلی.

سابق مونروویا cheerleader مدرسه بالا هم شرکت نمی کنند در منسون خانواده, قتل باردار, بازیگر, شارون تیت و چهار نفر دیگر در یک بندیکت دره عمارت شب قبل از.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن