عضو شورای O'Farrell به دنبال رایگان coronavirus تست در همه L. A. پناهگاه بی خانمان

لس آنجلس شهر, عضو شورای میچ O'Farrell در سهشنبه, مه 5 معرفی یک حرکت به رایگان ارائه COVID-19 تست سایت در تمام

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 اردیبهشت 1399

لس آنجلس شهر, عضو شورای میچ O'Farrell در سهشنبه, مه 5 معرفی یک حرکت به رایگان ارائه COVID-19 تست سایت در تمام دائم و موقت پناهگاه بی خانمان.

این حرکت را هدایت می شهر را بی خانمان هماهنگ کننده به کار با تمام مربوطه شهرستان و بخش و شهرستان از لس آنجلس به ارائه تست.

"این شهرستان در حال حاضر ساخته شده مطمئن شوید که آسیب پذیر در معرض خطر ساکنان از جمله کسانی که زندگی در خانه های پرستاری دریافت رایگان تست" O'Farrell گفت. "ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما پناهگاه ساکنان رایگان تست در سایت. دانستن وضعیت خود است اولین گام مهم در مسطح منحنی از همه گیر و با این ابتکار هیچ Angelenos خواهد شد در سمت چپ پشت سر, ساخت همه ما امن تر در دراز مدت است."

شهردار اریک Garcetti هفته گذشته اعلام کرد که رایگان COVID-19 تست در دسترس است به تمام لس آنجلس ساکنان اما مردم با علائم و اولین پاسخ دهندگان هنوز هم در اولویت قرار گیرد.

برای در خطر افراد مانند کسانی که تجربه بی خانمانی, مرور سیستم حمل و نقل می تواند دشوار است و به طور بالقوه خطرناک با افشای خود و دیگران را به این ویروس O'Farrell گفت.

"ارائه این دسترسی مناسب به تست خواهد شد یک راه طولانی به اطمینان حاصل شود که مشتریان ما واقعا امن در خانه و گفت:" Jazzmun Crayton یک هماهنگ کننده برای آسیا و اقیانوس آرام ایدز مداخله تیم است که قرارداد با شهرستان برای توسعه خدمات در هالیوود و مدیریت یک پل در صفحه اصلی برنامه برای تغییر جنسیت افراد است.

"این آزمایش به ویژه مهم است به مردم ما خدمت می کنند و در حال حاضر ما قادر خواهد بود برای محافظت از آنها را به عنوان به خوبی به عنوان ضروری کارگران در سازمان ما" Crayton گفت.

O'Farrell گفت: تغییر جنسیت افراد دچار بی خانمانی می تواند بیشتر در معرض coronavirus با توجه به عوامل مختلفی از جمله ترس یا عدم اعتماد برای دسترسی به مراقبت های اولیه با توجه به منفی تجارب گذشته یا وضعیت مهاجرت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن