شورای مذاکرات بازگشایی پاسادنا برای کسب و کار در میان فرماندار سفارشات

با تمدید برنامه هفتگی جلسات شورای شهرستان و بازگشت از جلسات دیگر پاسادنا است و نزدیک شدن به کاهش برخی از coronavirus محدودیت و اجازه می دهد برخی از کسب و کار به حدی بازگشایی, اما شما می شود برای دریافت هر گونه جزئیات در مورد روند حداقل در حال حاضر.

در حالی که این شورا رای در دوشنبه, 5 مه به رزومه کاری خود را به طور منظم برنامه هفتگی و کارکنان وعده داده شده را در حداقل یکی از شهرستان جلسه کمیسیون در هفته که مشخص نیست دقیقا چه مقامات وزن خواهد بحرانی سوالات و حل مشکلات نیاز به دریافت این شهرستان و دوباره در حال اجرا.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom نشان داد دوشنبه, مه 4 برخی از کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در یک ظرفیت محدود این جمعه, مه 8 اگر چه لوس آنجلس و منطقه خلیج مارس تاخیر پشت به آن مناطق شده اند سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

برای مثال لباس, فروشگاه گل, کتاب و فروشگاه های ورزشی خوب می تواند انجام بهترین خود را برداشت از رستوران های محلی با نسخه خود را از منظقه وانت, کسب و کار, Newsom پیشنهاد شده است.

اما چگونه پاسادنا پیاده سازی نظم و آغاز کاهش coronavirus محدودیت است که هنوز هم در هوا.

اعضای شورای شهر به نظر می رسید تقسیم به دو اردوگاه: در یک طرف شهردار تری Tornek و مارگارت McAustin دفاع و پشتیبانی یک divide-and-conquer استراتژی است که در آن اعضای شورای شهر را به طور مستقل مشورت با صاحبان کسب و کار در مناطق مربوطه و گزارش به شورا و همچنین شهرستان مدیر استیو Mermell که بازی کارفرمایی.

“تا زمانی که ما درک می کنیم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از عدم اطمینان و سردرگمی و آن را به طور مرتب حداقل همه ما می تواند مطمئن شوید که ما در همان جهت” Tornek گفت: اصرار همکارانش برای تشخیص روند دشوار خواهد بود.

از طرف دیگر councilmen ویکتور گردو, Steve مدیسون و Tyron همپتون استدلال برای یک رویکرد سنتی است که در آن اطلاعات خواهد بود فیلتر شده از طریق شهرستان جلسات کمیسیون و سپس به کارکنان شهرستان و شورای.

گردو گفت: Tornek/McAustin رویکرد را ترک اطلاعات شکاف است که می تواند با اعضای شورای. او دوباره لابی برای شهرستان به دیدار بیشتر در یک فرم و یا دیگری.

در ضمن McAustin و Tornek فکر گردو رویکرد را به زمان بیش از حد. این وضعیت به سادگی بیش از حد مایع و حرکت سریع به استفاده از استاندارد دولت اهرم برای به دست آوردن چیزی شبیه به این انجام می شود.

شورا نمی, رای گیری برای انتخاب یک رویکرد; آن را فقط یک مورد برای بحث و گفتگو. راه هر کدام شهر, خم, راست, در حال حاضر هر کس موافق با این وجود به سادگی به اندازه کافی اطلاعات در دسترس است.

وقتی پرسید که چگونه کارکنان شهرستان خواهد ادامه سخنگوی لیزا Derderian گفت: این گروه خبری از طریق متن پیام: “درک من این است که ما در حال انتظار برای جهت از شهر و شهرستان از لس آنجلس و همچنین ساحل طولانی و پاسادنا سلامت افسران بنابراین ما می توانیم هماهنگ مرحله بعدی ما در کنسرت با یک دیگر. فرماندار بخشنامه (انتظار می رود بعد از این هفته) نیز تاثیر در محلی پاسخ.”

توسعه اقتصادی و فناوری کمیسیون به ریاست گردو دیدار خواهد کرد, روز شنبه برای بحث در مورد برخی از مسائل که ممکن است می آیند تا به عنوان شهر می شود و نزدیک به بازگشایی مجدد Derderian اضافه شده است.

در حال حاضر Mermell و پاسادنا بهداشت عمومی مدیر دکتر یانگ-یانگ Goh شده است شرکت در تماس با ستاد از چند رهبران منطقه ای از جمله لس آنجلس سرپرست کاترین Barger دفتر شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti و ساحل طولانی شهردار رابرت گارسیا.

آنها بحث شده است “گسترده دستورالعمل شکسته مختلف (کسب و کار) بخش” Mermell گفت: در جلسه روز دوشنبه.

در ضمن Goh شده است در ارتباط منظم با تمام همتایان خود در سراسر منطقه و Tornek شده است شرکت در Garcetti را در گفتگو با شهرستان 88 شهرداران آنها گفت: در این جلسه.

او هیجان زده باور Tornek را بر عهده داشتند و صندلی راننده. او فشرده همکاران خود را به ماندن وفادار به شهرستان منشور.

“ارائه روشن است: شهردار فقط یک هشتم عضو شورای” مدیسون گفت. “من مشکل بیش از حد زمانی که من دریافت یک ایمیل از شهردار گفت:” ما به شما اجازه می دانم که همه چیز شکل میگیرد.’

“و من می خواهم اندازه گیری می شود و من تحسین شهردار Tornek تمایل به رهبری, اما وجود دارد هیچ قدرت واقعی در دفتر شهردار” مدیسون در ادامه گفت: قدرت بود “واگذار شده در این هشت اعضای شورای شهر.”

این شهر نیاز به جلسات بیشتر از آن بود در حال حاضر برگزاری Madison گفت: اما بیش از لازم است. وی کارکنان برای پیدا کردن یک راه بدون درز برای مقامات به مجموع وزن در مسائل.

Tornek مقابله: “من فکر نمی کنم این یک متقابلا منحصر به فرد, فعالیت,” او گفت: اصرار همکاران خود را به عنوان یک “کمی بیشتر انعطاف پذیر در نظر چگونه به شورا کمک رسانی با جامعه.”

این شهر نزدیک این مشکل یک چیز روشن است: پاسادنا نمی تواند حرکت هر چه سریعتر نسبت به دولت است.

که توسط قانون به دادستان شهرستان میشل Bagneris که توضیح داده شده به این شورا در روز دوشنبه که پاسادنا می تواند سخت تر از دولت اما نه بیشتر ملایم. اگر این شهر شد تا در برابر هر ایالت و یا فدرال مقررات آن ممکن است آن را سخت تر برای دریافت بازپرداخت برای برخی از coronavirus-هزینه های مربوط از جمله صدها هزار دلار صرف تبدیل پاسادنا مرکز کنوانسیون به یک سرریز بیمارستان.

شهر بسیار بعید است به انجام هر کاری است که می رود در برابر خواسته های دولت, اما چگونه به سرعت می تواند مقامات پیاده سازی Newsom را آرام محدودیت های ناشناخته است.

Mermell سعی suss کردن پاسخ از شورا روز دوشنبه در تلاش برای راه رفتن در یک خط خوب: او نمی تواند از نظر قانونی از آنها بخواهید برای رای به این دلیل این سوال نبود agendized اما او گفت که او “به دنبال برخی از جهت از شورای.”

آیا مقامات منتخب راحتی با کارکنان شهرستان به سادگی با تصویب فرماندار جدید مقررات?

با Tornek و McAustin دوباره در یک طرف و گردو و همپتون از سوی دیگر این شورا به نظر می رسید دوباره تقسیم شده است.

“من می شود به این باور شورا را یک اعتراض به حرکت در کنسرت با دولت” Tornek گفت که او نمی خواست به این “به یک backdoor رای می دهند.”

Mermell تصریح کرد: “به دنبال یک رای فقط به دنبال یک واکنش است.”

در زوم تماس گردو نگاه گیج پس از شنیدن از Tornek و Mermell.

“اجازه دهید من فقط در حال حاضر راه رو به جلو” گردو گفت: پیشنهاد کارکنان باید درمان آن را شبیه به شهر دیگر تصمیم گیری. کارکنان باید تجزیه و تحلیل فرماندار اطلاعیه ها گفت: قبل از مصرف آن را به توسعه اقتصادی و فناوری کمیسیون به ارائه راهنمایی پیش از به طور منظم برنامه ریزی شده در شنبه شورای شهر که در آن جلسه کامل ایام فاطمیه در تغییرات پیشنهادی.

در حالی که اعضای شورا رای دادن نیست آنها چگونه خواهد با ادامه روند تصمیم گیری در اطراف بازگشایی آنها به اتفاق آرا رای به برقراری منظم جلسات کمیته با اصلاحیه از گردو است که این جلسات نمی خواهد فقط یک بار برگزار می شود اما به عنوان مورد نیاز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>