صدها نفر جمع آوری در هانتینگتون بیچ برای غسل تعمید می شود با سرد غوطه دادن در اقیانوس

فکر رفتن به سرد کلیسا به نظر می رسد تهدید آمیز به استفان Marchand. اما ساحل ؟ نه آنقدر.پس در اخیر روز جمعه به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 مرداد 1399

فکر رفتن به سرد کلیسا به نظر می رسد تهدید آمیز به استفان Marchand. اما ساحل ؟ نه آنقدر.

پس در اخیر روز جمعه به او پیوست و صدها نفر از مسلمانان در احیای عبادت و غسل تعمید در هانتینگتون بیچ راست توسط نجات غریق برج 20. آن را در مورد 6 در شب هنگامی که Marchand, یک بازیگر در زمان غوطه دادن در آب سرد است. او شیفته "جادویی روشنایی" و به محض شدت تجربه, او گفت:.

"زمانی که من در عمل همه چیز را احساس می کند بیشتر تشدید," او گفت:. "این همان احساس من تا به حال که من از آب و جز آن بود که بار 100. آن را احساس باور نکردنی ترین."

عبادت در طول همه گیر

گذشته سه جمعه شروع در جولای 3, کوستا مسا, زن و شوهر جسیکا و پارکر سبز سازمان یافته وقایع که بخش احیای بخشی و بخشی تعمید همه نورد را به یکی. آنها در قرعه کشی صدها نفر به ساحل حتی اگر اورنج کانتی در حال تجربه افزایش عفونت کروناویروس. فقط این هفته شهرستان پیشی گرفت و کنار رودخانه شهرستان برای دومین شماره از coronavirus موارد در کالیفرنیا است.

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور چند نوع از کسب و کار و خانه عبادت به نزدیک بار دیگر به دلیل افزایش اخیر در COVID-19 موارد است. اما به دستور دولت انجام نمی بندد کلیساها از داشتن خدمات فضای باز به عنوان طولانی به عنوان آنها اقدامات احتیاطی از قبیل اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک. بسته شدن سفارش شده است یک نقطه از مشاجره برای برخی از رهبران مذهبی که اعتقاد به آن ضروری است برای آنها را به باقی می ماند باز خود را به انجام برسانند "ضروری" خدمات به عبادت. برخی از جماعت باید تصمیم گرفتند برای رانندگی در خدمات و دیگران همچنان به کار در تخلف از دستور دولت است.

 • پارکر و Jessi سبز کوستا مسا, با کودکان: Ethan, 2, David 3 و تابستان دو ماه ایستاده در ساحل شمال هانتینگتون بیچ اسکله در چهار شنبه 22 ژوئیه سال 2020 است. این زن و شوهر شده اند, برگزاری, ساحل, تعمید در هانتینگتون بیچ برای سه جمعه ها با صدها نفر در آن حضور داشتند که اکثر کلیساها بسته شده و یا در حال انجام خدمات آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • گفت: دعا, همجنس مرکز دعا با استفان Marchand پس از غسل تعمید به عنوان بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • وزیر پارکر سبز صحبت می کند به بیش از 500 نمازگزاران آنها به عنوان شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • بیش از 500 نمازگزاران سرود حمد و شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • مبلغ Troy کلاین و پرنده حزقیال صحبت می کنند و به برخی از بیش از 500 نمازگزاران شرکت کننده در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • فقط غسل تعمید جین Marczewski حق دریافت یک آغوش به بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • مردم در حال غسل تعمید به عنوان بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • این میفیلد خانواده است که غسل تعمید به عنوان بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • سرجیو بلانکو و پسرش Matteo گوش دادن به خطبه به عنوان بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • مردم دست angela chambers Jessi چپ و پارکر سبز به عنوان بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • پارکر و Jessi سبز کوستا مسا, ایستاده در ساحل شمال هانتینگتون بیچ اسکله در چهار شنبه 22 ژوئیه سال 2020 است. این زن و شوهر شده اند, برگزاری, ساحل, تعمید در هانتینگتون بیچ برای سه جمعه ها با صدها نفر در آن حضور داشتند که اکثر کلیساها بسته شده و یا در حال انجام خدمات آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • افراد جوان و مسن آواز ستایش به عنوان بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

 • پارکر و Jessi سبز کوستا مسا, ایستاده در ساحل شمال هانتینگتون بیچ اسکله در چهار شنبه 22 ژوئیه سال 2020 است. این زن و شوهر شده اند, برگزاری, ساحل, تعمید در هانتینگتون بیچ برای سه جمعه ها با صدها نفر در آن حضور داشتند که اکثر کلیساها بسته شده و یا در حال انجام خدمات آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

زیر 'چشم انداز'

سبزی که تماس این ساحل تجدید حیات اشباع OC گفت: از زمان حوادث نبود برنامه ریزی شده است. زن و شوهر نقل مکان از شهر نیویورک به اورنج کانتی در سال 2016 پس از Jessi سبز گفت که او تا به حال یک چشم انداز از انجام تعمید در امواج در هانتینگتون بیچ. او به کار با رسانه های اجتماعی بازاریابی آژانس و شوهر او یک کشیش در کلیسای محلی.

زمانی که زن و شوهر وارد شده در اورنج کانتی آنها آغاز شده "microchurch" جنبش به نام نمک کلیساها که در گروه های کوچک است که برای عبادت در خانه های مردم, پارک ها و یا سواحل است.

"ما گرفته ایم در سال گذشته برای آماده شدن برای این رویداد," او گفت:. "ما تا به حال هیچ ایده که ما آن را در وسط یک بیماری همه گیر که بسیاری از کلیساها بسته شده است. اما این است که تنها راه آن معلوم شد."

در ممکن است آنها تصمیم به برگزاری اولین عبادت در جولای 3, تعطیلات, پس از سه بیشتر در هر جمعه در ماه جولای. Newsom دستور داده بود تمام سواحل بسته برای تعطیلات آخر هفته اما شهر هانتینگتون بیچ تصمیم به نگه داشتن سواحل آن باز تا جولای 3 اجازه داده است که سبزها' رویداد برای ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

"من نگران بود اگر هر کسی حتی می آمد" Jessi سبز گفت. "اما در مورد 300 نفر نشان داد و آن را شگفت انگیز بود."

در زیر دو هفته صدها نفر دیگر نشان داد تا به عنوان کلمه را در رسانه های اجتماعی.

فقط غسل تعمید جین Marczewski حق دریافت یک آغوش به عنوان صدها نفر از نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید. (عکس از مایکل فرناندز عکاس)

شفا و تجدید

جین Marczewski عمومی گفت که او در مورد آن شنیده در Instagram. Marczewski به تازگی به جنوب کالیفرنیا از نشویل پس از او مبتلا به سرطان سینه شد و با توجه به سه تا شش ماه به زندگی می کنند.

"شوهرم مرا ترک کرد و در مدت کوتاهی پس از آن و من ویران شد," او گفت:.

Marczewski می گوید: "او به طور معجزه آسایی" شد سرطان-رایگان فقط چهار ماه پس از رفتن را از طریق درمان های جایگزین در ترکیب با یک خفیف دوز شیمی درمانی.

"من آمد به احیای چون من نیاز به اجازه من پس از سانحه گذشته و شروع زندگی من به عنوان یک فرد جدید," او گفت:. "وقتی که من پا به امواج احساس کردم شستشو کردن من گذشته است. من سمت چپ که همه درد در آب و آمد به عنوان یک فرد جدید."

ایمان در نماز

سبزی گفت: آنها نه بیش از حد نگران coronavirus پخش از طریق برنامه خود را زیرا آنها برگزار می شود در خارج از منزل اگر چه آنها اصرار تمام شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

"تا کنون ما را نمی شنید هر کسی که بیمار شد به دلیل آمدن به عبادت ما" Jessi سبز گفت. "و این یک چیز خوب است."

شوهرش پارکر گفت: آنها استقبال هر کسی که راحت بودن وجود دارد.

مردم دست angela chambers Jessi چپ و پارکر سبز به عنوان بیش از 500 نمازگزاران شرکت در یک مذهبی مسیحی خدمات با تعمید در ایستگاه نجات غریق 20 جمعه 17 جولای سال 2020 در هانتینگتون بیچ. مراسم انجام شده است و هر جمعه در ماه جولای. این رویداد به میزبانی اشباع OC یک گروه از بیش از 60 کلیساها از کالیفرنیا و فراتر از آن.(عکس از مایکل فرناندز عکاس)

"اگر شما عصبی پوشیدن یک ماسک نگه داشتن فاصله خود را," او گفت:. "من احساس نمی وجود دارد, از خود راضی خطر است. ما فقط تلاش به دعا گوش دادن و باز باشد."

هر دو Marczewski و Marchand گفت: آنها نگران ابتلا به ویروس.

"من حدس می زنم من باید شده ام نگران" Marczewski گفت. "اما من فکر کردم اگر من می تواند ضرب و شتم سرطان ترمینال, من می توانم زنده ماندن COVID-19. این فقط مهم تر برای من این تجربه است."

اجتماعات بزرگ هنوز هم نگران کننده

اما این نوع از حوادث که در آن تعداد زیادی از مردم جمع شدن در یک مکان هنوز هم مطرح خطرات قابل توجهی را گفت کلیتون Chau, مدیر و سرپرست وزارت بهداشت مسئول در بخش مراقبت های بهداشتی ،

"دیگر جامعه همچنان به تمرین رفتارهای پرخطر باعث گسترده جامعه انتقال دیگر شهرستان ما باقی خواهد ماند و بر دولت نظارت, لیست," او گفت:. "بودن در این لیست طولانی تر خواهد شد 'shutdown' مرحله باعث منفی اثر اقتصادی برای کل شهرستان در بالا قرار دادن شهروندان آسیب پذیر در معرض خطر است."

در حالی که دولت قوانین اجازه عبادت در خارج از منزل هر یک گردهمایی بزرگ در خارج از منزل — توان آن را به کلیسا و یا تظاهرات — می تواند مخاطره آمیز Chau گفت.

"که به ویژه درست است اگر مردم در حال بغل کردن و یا داشتن تماس فیزیکی و نه با پوشیدن ماسک," او گفت:. "هنگامی که شما به 1000 نفر در یک محل که یک نگرانی بزرگ."

سبزها لیست چندین کلیسا همکاران که لنت حمایت خود را از ساحل حوادث از جمله برداشت مسیحی یاران Rockharbor و خانه پدر OC. آنها در ابتدا برنامه ریزی شده بود برای پایان دادن به این پرستش در ژوئیه 24. اما در حال حاضر پس از دیدن محبوبیت ساحل تعمید آنها تمدید آنها را به اوت. 7.

پارکر سبز گفت که او و همسرش معتقدند در هدف خود را — برای کمک به مردم پیدا کردن خود را به هدف و معنا در زندگی است.

"شما باید همه این کلیساها تلاش برای بدست آوردن مردم را به آمدن به آنها," او گفت:. "ما در حال رفتن به جایی که مردم هستند. ما واقعا می خواهید برای دیدن مؤمنان فعال نه فقط منفعلانه گوش دادن به موعظه در کلیسا."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن