Coronavirus بعید به گسترش کودکان تحقیقات نشان می دهد

به عنوان مدارس تامل بازگشایی دلیل افزایش COVID-19 موارد بی دست و پا حقیقت ظهور: ما این مشکل ما نیست بچه ها.برا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

به عنوان مدارس تامل بازگشایی دلیل افزایش COVID-19 موارد بی دست و پا حقیقت ظهور: ما این مشکل ما نیست بچه ها.

برای سال ما نگهداری کودکان با دقت جدا شفاعت با آنها را به رفتار پوشیدن ماسک پاک کردن خود boogers و آغوش گرم و پدر بزرگ. ما فرض این ویروس جدید اعمال درست مثل آنفولانزا و سرماخوردگی — تا درس کامل از کودکان و نوجوانان را ایجاد یک غول شپش مستعمره.

اما بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد کودکان نیست مسئول ترین ویروسی انتقال است. بزرگسالان هستند.

بر اساس این یافته ها مبتنی بر مدرسه انتقال می تواند یک کنترل مشکل به خصوص برای مدرسه ابتدایی سن-کودکانی که به نظر می رسد در پایین ترین خطر عفونت با توجه به تفسیر اخیر در مجله Pediatrics.

"شواهد نشان می دهد که کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به آلوده کمتر احتمال ابتلا به بیماری شدید و کمتر احتمال دارد برای انتقال این ویروس به دیگر کودکان و بزرگسالان گفت: همکاری نویسنده و متخصص اطفال دکتر ویلیام Raszka جونیور از دانشگاه ورمونت دانشکده پزشکی. "این است که wildly مختلف از آنفولانزا."

در صورت تایید این خبر خوبی برای معلمان که کلاس های درس می تواند احساس بزرگ ظروف پتری. این یک تسکین برای پدر و مادر خسته از کار دستکاری و مهد کودک. بهترین از همه, آن را خوب است برای بچه ها که نمی, یادگیری و یا بازی با دوستان.

کار بیشتری باید انجام شود تا ثابت کند که بچه ها واقعا بی ضرر است, هشدار داد, Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در روز شنبه نشست خبری. محققان فدرال در حال حاضر نزدیک پیگیری 6,000 مردم در 2000 خانواده ها تعیین می شود که مبتلا به این ویروس که آیا آنها انتقال آن به دیگر اعضای خانواده و کسی که بیمار می شود.

انتقال در مدرسه ابتدایی به نظر می رسد کمتر در مدارس با توجه به دکتر نائومی Bardach دانشیار UCSF بخش اطفال. وجود داده های محدود در وسط مدرسه و کودکان قبل از مدرسه, او گفت:.

"کارکنان و معلمان به عنوان افراد بزرگسال هستند احتمال بیشتری برای انتقال آن به یکدیگر," او گفت:.

در این هفته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری backpedaled از قبل ادعا را که آموزش از راه دور امن ترین گزینه است. هفته آینده این سازمان صادر خواهد شد پنج سند مختلف به راهنمای بازگشایی مدرسه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس گفت: در یک کنفرانس خبری در وزارت آموزش و پرورش.

حتی American Academy of Pediatrics – سنتی محتاط گروه لبخند bandaid تحمل Patch Adams انواع پزشکان — می گوید که بچه ها تعلق دارند در مدرسه است. در حالی که COVID-19 خطر هرگز نمی تواند حذف شود و دانش آموزان باید "حضور فیزیکی در مدرسه" را به عنوان آنجا که ممکن است به دلیل وجود دارد شناخته شده و عاطفی و اجتماعی و آموزشی خطرات به نگه داشتن کودکان در خانه آن را توصیه می کند.

به عنوان شواهد اطفال اشاره به بزرگ "تماس با ردیابی" مجموعه داده های از سراسر جهان است. آنها نشان می دهد که یک خانوار COVID-19 عفونت به ندرت شروع می شود با کودکان; بر خلاف grownups آن را به خانه. و کودکان به ندرت به اشتراک گذاری آن با دیگران است.

یک 9 ساله بریتانیایی قرارداد این ویروس در یک کلبه ییلاقی در حالی که اسکی در کوه های آلپ فرانسه. اما او منتقل ویروس با وجود آینده در تماس با بیش از 170 نفر دیگر از جمله خواهر و برادر خود را و بیش از 112 بگیرید و یاد دهید در سه جداگانه اسکی مدارس.

68 بیمار, چینی, کودکان بستری در بیمارستان کودکان 96 درصد به بیمار در خانه با بزرگسالان, گزارش محققان در ژوئیه شماره از مجله Pediatrics. در استرالیا دبیرستان 863 دانش آموزان و معلمان تا به حال تماس نزدیک با 18 بیمار دانش آموزان و کارکنان – اما فقط دو یا 0.23%, آلوده شدند.

سوئیس پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها در 39 کودکان زیر سن 16 سالگی و در بر داشت که تقریبا در 80% موارد این بیماری در آمد از بزرگسالان در خانه, با توجه به مارس مطالعه در مجله Pediatrics. تحقیقات از هلند نیز در بر داشت که این ویروس عمدتا از اعضای خانواده به کودکان است.

برای مطمئن شود, ظهور نادر اما عارضه خطرناک به نام "multisystem التهابی سندرم در کودکان" نشان می دهد که جوانان به طور کامل در امان ماند. اخیر CDC بررسی 186 موارد یافت که این امر منجر به متمرکز می شود در مکان هایی که تا به حال شیوع نسبتا در اوایل مانند نیویورک و نیوجرسی و میشیگان.

این امکان وجود دارد که ما به سادگی دیده نمی شود انتقال در میان کودکان آمریکا به سادگی از آنجا که آنها بوده ام در خانه گیر کرده. در کالیفرنیا کودکان نشان دهنده بخش کوچکی از تایید COVID-19 موارد است. حدود 1.8% موارد در کودکان زیر سن پنج و 6.5 درصد از موارد در افراد سالخورده پنج تا 17 سال است. در مقابل 33 درصد از موارد در میان افراد بین سنین 18 تا 34 سال است.

اما اگر کودکان در حال رانندگی از گسترش ویروس ما را دیده اند بزرگ خوشه در کشور که در آن آنها در حال حاضر بازگشت به مدرسه مانند آلمان و اسرائیل و دانمارک به گفته کارشناسان. که اتفاق افتاده است. اورژانس مرکز مراقبت از کودکان در شهر نیویورک YMCA برای مراقبت 40,000 کودکان بین سنین 1 و 14 در 1,100 سایت مجزا — و دیده می شود هیچ خوشه.

پس چرا آنها فوق العاده-پخش? این یک راز است. مطمئنا ما فکر خود را چکیدن بینی و چسبنده دست کمی لود شده با میکروب ها است.

یک مطالعه جدید نشان داد که کودکان باید کمتر از یک گیرنده به نام آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین 2 (ACE2) که این ویروس نیاز به ورود به سلول است. بیان ژن برای این گیرنده است که کمترین میزان در 4 تا 9 ساله. بالاتر از آن است که در 10 تا 17 ساله اگر چه هنوز هم کمتر از بزرگسالان است.

با علائم خفیف آنها سرفه و عطسه کمتر است. و خود را کوچک ریه ها بیرون کمتر عفونی ذرات به هوا.

شاید بر خلاف بزرگسالان های یک ماشین سوار کلیسا پیو یا میز رستوران, کودکان و نوجوانان کمتر احتمال دارد به نشستن نزدیک به یکدیگر و چت برای مدت زمان طولانی.

اما بهتر است صبر کنید قبل از بازدید که با ارزش های جدید نوه?

"یک ماهه نوزاد باور نکردنی بعید به انتقال COVID-19 گفت:" ورمونت Raszka. "اما من می خواهم به پوشیدن یک ماسک و جسمی فاصله و از پدر و مادر بسیار با دقت آنچه را در مواجهه شده است. خطر از بزرگسالان دیگر نه نوزاد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب