Coronavirus به دندانه جنوب کالیفرنیا اقتصاد از طریق 2021 گزارش می گوید

Coronavirus شیوع بیماری را کاهش کالیفرنیای جنوبی اقتصاد از طریق دسامبر 2021 جدید تجزیه و تحلیل اقتصادی پیش بین

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

Coronavirus شیوع بیماری را کاهش کالیفرنیای جنوبی اقتصاد از طریق دسامبر 2021 جدید تجزیه و تحلیل اقتصادی پیش بینی کرد.

خرده فروشی در شش منطقه شهرستان پیش بینی شده به شیرجه رفتن تا آنجا که 38 ٪ یا $264 میلیارد دلار بیش از دو سال آینده به شدت محدود کردن مالیات بر فروش دلار در دسترس به دولت های محلی و تحلیل توسط جنوب کالیفرنیا انجمن های ایالتی (SCAG) آمده است.

نرخ بیکاری در حال پیش بینی می شود در بالاترین سطح خود را از زمان رکود بزرگ بیش از 19 ماه آینده.

"وجود دارد هیچ بخشی از اقتصاد ما است که تحت تاثیر یک راه یا دیگری توسط COVID-19," لانگ بیچ شهرستان Councilmember رکس Richardson, SCAG معاون اول رئیس جمهور در بیانیه ای گفت: هفته گذشته منتشر شد. "کار ما در ماه های آینده به بحرانی خواهد بود که چگونه به سرعت و به طور موثر ما قرار داده و این بحران پشت سر ما است."

SCAG فراهم می کند خدمات برای لس آنجلس, نارنجی, رودخانه, سان برناردینو شهرستان ونتورا و امپریال شهرستان که در ترکیب جمعیت 18.8 میلیون.

این تجزیه و تحلیل اقتصادی منتشر شده در روز شنبه, مارس 14 مشخص شد که "وجود ندارد و همه گیر" منطقه دیده اند خرده فروشی بالغ بر $690 میلیارد در 2020-21 ترکیب شده است. به جای فروش پیش بینی شده برای سقوط حداقل 26 درصد به $515 میلیارد و می تواند به سقوط تا آنجا که 38 درصد به $426 میلیارد, این گزارش گفت:.

رستوران ها در این منطقه پیش بینی شده برای تجربه بزرگترین فروش تاثیر طول دو سال آینده به پایین پیش بینی 53 درصد به 65 درصد SCAG گزارش نشان می دهد.

قابل توجه اثرات نیز به احتمال زیاد برای لباس فروشان (پایین پیش بینی شده 43% به 57%) خودرو, نمایندگی ها و فروشگاه های قطعات خودرو (صفحه 38% به 48%) و تجهیز خانه و لوازم خانگی فروشگاه (پایین 34 درصد به 43 درصد).

نرخ بیکاری که به سقوط به 4.1 درصد در سال 2019 پیش بینی به آمار 19.3 درصد در شش شهرستان و منطقه در این سال و 12.2 درصد در سال 2021. اگر درست در این سال نرخ بیکاری خواهد سبقت گرفتن هر گونه نرخ بیکاری در کشور از سال 1935 و 2021 کاهش نرخ بیکاری نیز بالا باقی می ماند پس از سطح افسردگی.

Imperial County رنج می برند بدترین. با توجه به تجزیه و تحلیل جنوب شرقی مرز شهرستان نرخ بیکاری خواهد رسید 27.6 درصد در سال جاری و 26.1 درصد در سال آینده.

لس آنجلس و ریورساید شهرستان پیش بینی شده که نرخ بیکاری 19.5% هر سال با Riverside County نرخ سقوط به 14.7 درصد در سال آینده و L. A. شهرستان رسیدن نرخ به 12 درصد.

اورنج کانتی رای پیش بینی شده است در 19 درصد و 10.3 درصد در طول دو سال آینده; سان برناردینو و ونتورا شهرستان' نرخ پیش بینی شده در 18.2% در هر سال و در 14.2 درصد و 12.4 درصد در سال آینده است.

تحلیل فرض رکود اقتصادی آغاز شد که با مارس stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی خواهد رسید یک نقطه کم ژوئن 1, به دنبال بهبودی طولانی.

این گزارش هشدار می دهد که یافته های آن باید با احتیاط استفاده می شود چرا که اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر به احتمال زیاد در اثر تغییرات روزانه است.

"این است که بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در طول عمر ما" گفت: Kome Ajise, SCAG اجرایی مدیر. "ما می دانیم که ما باید با چالش های بزرگ پیش از ما و کار خواهد شد از نزدیک با ما سهامداران و عضو شهرها و استان ها برای شناسایی یک مسیر بهبودی است که مزایای تمام جنوب کالیفرنیا."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن