کالیفرنیا اجازه دهید به ورزشگاه میله اردوگاه های روز بازگشایی در هفته آینده

توسط کاتلین RONAYNE و امی TAXINساکرامنتو — کالیفرنیا اجازه خواهد داد که اردوگاه های روز, بارها ورزشگاه اردو و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399

توسط کاتلین RONAYNE و امی TAXIN

ساکرامنتو — کالیفرنیا اجازه خواهد داد که اردوگاه های روز, بارها ورزشگاه اردو و ورزش حرفه ای را آغاز بازگشایی با احتیاط در یک هفته.

: ملت پرجمعیت ترین دولت منتشر ارشاد جمعه شهرستان در بازگشایی طیف گسترده ای از کسب و کار است که بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد گسترش coronavirus. این همچنین شامل مقدار پیش بینی ارشاد در پاییز و بازگشایی مدارس شده اند که توقیف از مارس.

قوانین در مدارس و اردوگاه های روز اعمال خواهد شد در سطح ایالت. تنها شهرستانهای استان که ملاقات برخی از آستانه در تعدادی از موارد و تست آمادگی خواهد شد مجاز به شروع به بازگشایی بخش های دیگر اقتصاد جمعه بعدی. تقریبا همه از دولت 58 شهرستانهای باید کسانی که آستانه دیدار کرد. هدایت شامل قوانین در هتل ها و قمار و موزه ها و باغ وحش ها و آکواریوم ها و از سرگیری موسیقی فیلم و تلویزیون تولید می باشد.

لیبریا گاوین Newsom حرکت کرده دولت از طریق یک روش فرایند چهار مرحله برای بازگشایی, با اکثر شهرستانهای استان در حال حاضر مجاز به بازگشایی رستوران ها سالن مو کلیساها و فروشگاه ها با تغییرات. جدید راهنمایی مربوط به کسب و کار در "فاز 3." اما آن را اجازه نمی دهد که ناخن سالن برای بازگشایی و صنعت قبلا شکایت دولت است. سالن مو پاک شد به بازگشایی چند هفته پیش.

هنگام بازگشت دانش آموزان به کلاس های درس در پاییز همه چیز می تواند نگاه بسیار متفاوت است. در علاوه بر این به الزامات مورد نیاز برای, فیزیکی, فاصله, دولت برنامه ای برای عرضه هر مدرسه و مرکز مراقبت از کودک با لمس دماسنج ضد عفونی کننده دست و صورت و سپر برای هر معلم پارچه پوشش صورت برای کارکنان و دانش آموزان و محکم N95 ماسک برای متخصصان مراقبت های بهداشتی در مدارس است.

دولت نمیتواند منظور مدارس به, اما آن را می تواند ارائه توصیه هایی برای منطقه به دنبال بازگشایی. مناطق آموزش و پرورش تصمیم گرفتند تا زمانی که Newsom صادر ایالت اقامت در خانه سفارش و توسعه راه دور-آموزش برنامه ای در پرواز است.

هدایت می پرسد مدارس به سعی کنید به نگه داشتن دانش آموزان 6 فوت (2 متر) از هم جدا در همه زمان ها در کلاس در راهرو و در زنگ تفریح. آن را نیز می گوید: مدارس باید در نظر نصب "قابل حمل در دست شویی ایستگاه" به عنوان بخشی از یک دقیق بهداشت رژیم ترغیب دانش آموزان و کارکنان به شستن دست های خود را قبل و بعد از غذا خوردن و سرفه و عطسه بودن خارج و استفاده از دستشویی.

دولت نیز نشان می دهد متناوب زمان رسیدن به حداقل رساندن تماس بین دانشجویان و کارکنان و خانواده ها و سرو غذا در کلاس های درس و یا در خارج از منزل و نه در سالن های غذاخوری. آن خواستار تشدید تمیز کردن و ضد عفونی — حداقل روزانه — اغلب لمس سطوح در اتوبوس مدرسه و در ساختمان مانند درب و دستگیره و سوئیچ نوری, دانشجو, میز و صندلی.

بسیاری از این اقدامات بوده است در اشاره قبلا. اما دستورالعمل های تهیه شده توسط کالیفرنیا را به وزارت بهداشت ارائه شده رسمی بازگشایی چارچوب تا کنون برای مدارس.

دولت سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond هفته گذشته گفت که او انتظار دارد که یک "مدل ترکیبی" آموزش متعادل کلاس های سنتی و آموزش از راه دور به جای نیاز به صورت فیزیکی فاصله. Thurmond است که انتظار می رود به انتشار وزارت آموزش و پرورش دستورالعمل برای مدرسه reopenings هفته آینده.

مدارس و مربیان باید نگرانی در مورد چگونه به اتخاذ تمام تغییرات در یک زمان از کاهش بودجه است. مناطق روبرو هستند و چشم انداز میلیاردها دلار کاهش بودجه دولت به عنوان تصدیق به پلاگین کسری در آورده با این ویروس.

رهبران در صنعت سرگرمی در ضمن شده اند طوفان مغزی راه های امن برای بازگشت به کار پس از فیلم تلویزیونی و تولید تجاری در لس آنجلس تعطیل در 20 مارس.

هیئت مدیره انجمن صنفی داوطلب خدمت سربازی "سرایت" به کارگردانی استیون سودربرگ به سر یک کمیته برای تعیین زمانی که و چگونه محصولات می توانید از سرگیری همکاری با اپیدیولوژی اتحادیه های کارگری و کارفرمایان.

فیلم های تلویزیونی و تولید تجاری را تا مقدار قابل توجهی از لس آنجلس اقتصاد است. با توجه به غیر انتفاعی فیلم اتاق FilmLA نزدیک به 17 درصد از نیروی کار است که وابسته به این صنعت است که از کمیسیون برای بیش از دو ماه در حال حاضر.

راهنمایی برای موزه ها و گالری ها باغ وحش ها و آکواریوم ها را تشویق می کند با استفاده از کارت های اعتباری و تماس با ما فرم پرداخت و همچنین به عنوان یک راه گردشگاهها و راهروها به منظور محدود کردن تماس. تک-استفاده از نقشه ، جزوه و راهنما باید ارائه شده همراه با نسخه دیجیتال.

کالیفرنیا تایید coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان پایدار باقی می ماند. اما آن را آماده شدن برای یک پتانسیل افزایش عفونت به عنوان بخش های بیشتری از اقتصاد بازگشایی و مردم بسته اعتراضات نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

دولت گزارش کرده است بیش از 122,000 coronavirus موارد و بیش از 4400 مرگ و میر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث ذات الریه و مرگ است.

Taxin گزارش از اورنج کانتی. آسوشیتد پرس نویسندگان Jocelyn Gecker و لیندزی بحر نیز به این داستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب