Coronavirus: علم و راه حل های

در مارس 13, UC برکلی دانشکده بهداشت عمومی Dean Michael C. دریاچه ارومیه و یک پنل دانشکده بهداشت میزبانی مجاز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 فروردین 1399
در مارس 13, UC برکلی دانشکده بهداشت عمومی Dean Michael C. دریاچه ارومیه و یک پنل دانشکده بهداشت میزبانی مجازی تاون هال به آدرس سوال در مورد ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

در حالی که COVID-19 همه گیر در ادامه به نابودی جوامع در سراسر جهان محققان در دانشگاه برکلی در حال مسابقه برای پیدا کردن راه حل است که هر دو امن و سلامت ما و کمک به اقتصاد بازگشت.

به عنوان بخشی از برکلی مکالمات: COVID-19 سری از زنده رسانه برکلی دانشکده بهداشت عمومی Dean Michael C. لو پیوست یک پانل از کارشناسان در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی vaccinology, آمار, pediatrics, جهانی, بهداشت و سلامت, نابرابری به آدرس برخی از مبرم ترین سوالی که باقی می ماند در مورد این بیماری و به بحث در مورد چگونه است و با استفاده از تخصص منحصر به فرد خود را برای مقابله با مشکلات ناشی از این بیماری همه گیر.

منطقه خلیج ممکن است با دیدن آن "اوج" تعداد موارد این هفته به لطف زودهنگام و تهاجمی اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های تصویب شده در منطقه و ایالت کالیفرنیا گفت: نیک Jewell, استاد آمار حیاتی و مایا پترسون استادیار اپیدمیولوژی و آمار حیاتی.

اما این بدان معنا نیست که ما می تواند پایان پناهگاه-در-محدودیت مکانی در هر زمان به زودی. قبل از بازگشت به فعالیت های عادی سیاستگذاران و مقامات بهداشت عمومی باید به تصویب دقیق تر و سریع تست روش برای اطمینان از این بیماری می تواند موجود و ایجاد برنامه های دقیق برای با خیال راحت انتقال از پناهگاه در محل بدون تحریک شیوع آینده توافق کردند که بسیاری از اعضا.

بیشتر در حالی که اجتماعی فاصله ممکن است کمک به مهار این ویروس در میان بیشتر نسبتا مرفه جمعیت بسیاری از مردم به حاشیه رانده شده و از جمله کسانی که فاقد مسکن مناسب و کسانی که قادر به کار از خانه باقی می ماند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری است.

امانی Allen, استادیار جامعه علوم بهداشت و اپیدمیولوژی طرفداران برای گسترش تست و تزریق از خدمات بهداشتی و لوازم به مناطقی که در حال سخت ترین ضربه این بیماری است. این افراد در حال حاضر تجربه بی خانمانی باید نقل مکان کرد و از جمع تنظیمات و encampments و به هتل گفت: کولت (Coco) Auerswald استادیار جامعه علوم سلامت.

"اگر ما می رویم به درستی پناهگاه در محل پهن کردن منحنی کاهش تقاضا برای خدمات محافظت از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و بلند کردن پناهگاه در محل با خیال راحت واقعا همه رو به پناه در محل" Auerswald گفت.

در حالی که سرولوژی در حال حاضر آینده آنلاین که می توانید شناسایی آنتی بادی به کروناویروس در خون یک فرد محققان هنوز مطمئن نیستند که آیا حضور آنتی بادی در خون در واقع کمک های مالی ایمنی نسبت به ویروس. در حالی که محققان مانند روزنامه نگار اوا هریس استاد بیماری های عفونی و vaccinology هستند با استفاده از این آزمون تعیین شده است که در معرض coronavirus در گذشته او گفت: مثبت آنتی بادی آزمون باید در نظر گرفته شود "گذرنامه" بازگشت به زندگی عمومی است.

"این سرولوژی ... بسیار مهم و بسیار موثر برای برآورد شيوع چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند در یک جمعیت, اما آنها خیلی خوب نیست ... در اثبات این است که شما مصون هستند" Jewell گفت.

این کارشناس اعضا نیز در زمان انواع مختلفی از سوالات است که فرستاده شده بودند زنده در طول این رویداد از جمله در مورد چگونه به درستی پوشیدن ماسک, چگونه به آدرس روانی اثرات این بیماری همه گیر و چگونه به راحتی این ویروس انتقال بین انسان و حیوانات است.

به این نتیجه رویداد Auerswald تشویق همه بینندگان را به بازدید از دانشکده بهداشت عمومی جامعه اقدام تیم سایت که شامل انواع منابع برای اعضای جامعه نیاز به کمک و راه را پشتیبانی می کند.

کمک مالی برای حمایت از دانش آموزان و UC برکلی COVID-19 آزمایش و پژوهش است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن