Coronavirus نشان می دهد نیاز به یک معامله جدید مسکن در کالیفرنیا

در یک ماده از چند هفته coronavirus همه گیر است متزلزل امریکا به هسته خود است و به طرز وحشیانه ای در معرض جامعه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 اردیبهشت 1399

در یک ماده از چند هفته coronavirus همه گیر است متزلزل امریکا به هسته خود است و به طرز وحشیانه ای در معرض جامعه ما مشکلات جدی است.

این است که کمتر واقعی در کالیفرنیا که در آن سریع-افزایش هزینه های مسکن در حال حاضر قابل توجهی ایجاد مشکلات قبل از همه گیر.

علت اصلی این است که در کالیفرنیا کمبود شدید مسکن جدید: یک مطالعه تخمین می زند که دولت نیاز به 1.3 میلیون بیشتر مقرون به صرفه اجاره خانه برای پاسخگویی به تقاضای کنونی است.

بحران مسکن ساخته شده در کالیفرنیا ملی کودک پوستر برای غیرقابل تحمل اجاره و غیر قابل قبولی بالا بی خانمانی. در حال حاضر با کروناویروس باعث زیان کار عظیم و با یک سوم از آمریکایی آپارتمان مستاجران قادر به پرداخت اجاره خود را به طور کامل و حتی بیشتر کالیفرنیا در معرض خطر از دست دادن خانه های خود.

کالیفرنیا محلی و مقامات دولت آمریکا از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اند تا کنون موفق به حفاظت از مردم از بدترین بیماری همه گیر. به عنوان آنها تغییر توجه خود را به کاهش coronavirus' تاثیر اقتصادی آنها باید تضمین های کوتاه مدت مسکن, امنیت, در حالی که همچنین مقابله با علل ریشه ای بحران مسکن. به یک صفحه از برخورد کالیفرنیا نیاز به تسکین و بهبود و اصلاحات در مسکن.

دولت های محلی در کالیفرنیا در حال ارائه برخی از تسکین موقت ممنوعیت اخراج و به مستاجران زمان بیشتری برای پرداخت اجاره. لس آنجلس و اوکلند را متوقف اجاره, افزایش اجاره-کنترل آپارتمان و سان فرانسیسکو و لس آنجلس در حال تامین امنیت اتاق های هتل به طور موقت پناهگاه هزاران نفر از ساکنان بی خانمان.

این اقدامات در حالی که مفید به اندازه کافی نمی رویم. یک درهم آمیخته از محلی اقدامات باعث ایجاد سردرگمی و برگ ساکنان از شهرستانها با ضعیف مستاجر حمایت معرض اخراج. در حالی که Newsom صدور یک فرمان اجرایی که تبلیغ به عنوان یک ایالت اخراج توقف آن را تنها به عنوان یک اخراج تاخیر پس از صاحبخانه هنوز هم می توانید شروع به اخراج رسیدگی بلافاصله و حذف مستاجران پس از مه 31.

رژیم صهیونیستی. Newsom و مقننه نیاز به ارائه یک حذف سیستماتیک و برنامه ریزی برای مسکن اضطراری ثبات است. یکی به تازگی پیشنهاد لایحه موسسه درست ایالت اخراج مهلت قانونی توقف سلب حق مالکیت و اجاره بها را افزایش می دهد و اجازه دادگاه برای کاهش مستاجرین اجاره بدهی. لوایح دیگر را جبران صاحبخانه برای از دست رفته اجاره از طریق پرداخت های مستقیم و مالیات اعتبارات و اجازه می دهد تا صاحب خانه به دنبال یک سال از وام مسکن تحمل. این اقدامات کمک خواهد کرد مستاجرها صاحبخانه و صاحبخانه به عقب بر گردیم روی پای خود را.

در همان زمان سیاستگذاران باید ترویج بهبود اقتصادی ساخت مسکن مقرون به صرفه تر به طور گسترده ای در دسترس است. کالیفرنیا باید تصویب 2 میلیارد دلار اقدام به صندوق پناهگاه دائمی حمایتی مسکن و سایر خدمات برای ساکنان بی خانمان. دولت فدرال و دولت باید گسترش کم درآمد مسکن اعتبار مالیاتی برنامه کمک می کند که بخش خصوصی سرمایه گذاری ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه. کالیفرنیا حتی می تواند به مالکان صفر-بهره وام برای ساخت یک وسیله جانبی واحد مسکونی (ADU) در پشت حیاط خود را.

در نهایت کالیفرنیا نیاز به اصلاحات زمین با استفاده از سیاست هایی که ایجاد کمبود مسکن در وهله اول. شهرستانها باید تشویق بلندتر ساخت و ساز مسکونی به خصوص در نزدیکی شغل و حمل و نقل و اجازه می دهد تا حتی بیشتر از چگالی برای تحولات که در کنار واحد به طور خاص برای کم درآمد اجاره. انحصاری منطقه بندی است که محدودیت های بسیاری از محلات به کسانی که استطاعت یک خانواده در خانه باید پایان یابد. این اصلاحات خواهد جرقه رونق در مسکن جدید تولید و تقویت اقتصاد و قرار دادن کارگران ساختمانی نجار و لوله کش ها به کار می کنند.

البته دستیابی به تغییر اساسی در سیاست مسکن خواهد بود دشوار و گران است به خصوص با توجه به کروناویروس' دردناک تاثیر بر دولت ایران متهم می کنند. گسترش ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه و به طور کامل بودجه ملی مسکن انتخاب کوپن برنامه ضروری خواهد دولت جدید مالیات تغییرات در بودجه و اولویت های قابل توجهی در هزینه های دولت فدرال. تسکین کالیفرنیا کمبود مسکن نیاز به یک تمایل به قبول تغییر تدریجی به محله که بسیاری از مالکان به شدت مقاومت می کرد.

آن را نمی خواهد بود آسان برای رفع کالیفرنیا بحران مسکن — اما coronavirus همه گیر نشان داده افتضاح هزینه رفع بحران مسکن. آن را نیز نشان داد یک فرصت برای ساخت بهتر کالیفرنیا که در آن هر کس را نیاز اساسی برای پناهگاه است ملاقات کرد. اجازه نمی دهد این بحران به هدر برود.

آنتونی Dedousis (@anthonydedousis) توسط مدیر سیاست و پژوهش فراوان مسکن L. A. pro-مسکن آموزش و پرورش و سازمان حمایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن