Coronavirus: محققان با شناسایی شش 'انواع' از COVID-19

نشانه های توسعه یافته در اولین هفته از شروع یک COVID-19 عفونت می تواند احتمال تعیین یک بیمار که نیاز به توجه ج

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 مرداد 1399

نشانه های توسعه یافته در اولین هفته از شروع یک COVID-19 عفونت می تواند احتمال تعیین یک بیمار که نیاز به توجه جدی پزشکی تا پایان هفته دو, به گفته محققان در کالج کینگ در لندن است.

این مطالعه جدید که نبود کارشناسی بود اما تکرار در یک مجموعه داده مستقل می تواند کمک به پزشکان در شناسایی بیمارانی که نیاز به مراقبت و درمان آنها قبل از آن احتمالا صرفه جویی در زندگی. آن را نشان داد طیف گسترده ای از نتایج و علائم که برخی از آنها تا به حال قبلا به شدت متصل به COVID-19.

"این یافته ها پیامدهای مهمی برای مراقبت و نظارت از افرادی که بیشتر در معرض شدید COVID-19" دکتر کلر Steves از کالج کینگ گفت: در یک نسخه. "اگر شما می تواند پیش بینی کند که این افراد در روز پنج شما هم برای حمایت از آنها و مداخلات زود هنگام ... مراقبت های ساده است که می تواند داده شده در صفحه اصلی, جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و صرفه جویی در زندگی می کند."

شش وجود دارد متمایز "انواع" از ویروس است که به نظر می رسد در "خوشه" از علائم در بیماران با پنجمین روز علائم در مجموعه با توجه به تجزیه و تحلیل از حدود 1600 نفر در ایالات متحده و انگلستان که وارد نشانه های خود را در طول ماه های مارس و آوریل است. اکثر COVID-19 بیمارانی که نیاز به تنفس حمایت از اولین بازدید از یک بیمارستان حدود 13 روز بعد از اولین علائم محققان گفت: به طور بالقوه اصلاح هشت روز معمولی جدول زمانی قبل از مداخله پزشکی.

شش خوشه را می توان به دو گروه سه خوشه کمتر علائم شدید — بیشتر شایع در افراد سالم و بيماران و سه خوشه های تعریف شده به عنوان "شدید" از علائم است که بیشتر احتمال دارد به در بیمارانی که مسن تر بودند و یا به شرایط موجود.

محققان شکستن آنها را به عنوان چنین در نظم شدت با کلید تفاوت در پررنگ:

  1. ('آنفولانزا مانند' بدون تب): سردرد و از دست دادن بویایی, درد عضلانی, سرفه و گلو درد قفسه سینه بدون تب است.
  2. ('آنفولانزا مانند تب): سردرد و از دست دادن بویایی و سرفه گلودرد و خشونت صدا , تب, از دست دادن اشتها.
  3. (دستگاه گوارش): سردرد و از دست دادن بویایی از دست دادن اشتها و اسهالگلو درد و سینه درد و سرفه.
  4. (شدید سطح یک خستگی): سردرد و از دست دادن بویایی و سرفه و تب خشونت صدا, درد قفسه سینه, خستگی.
  5. (شدید سطح دو و سردرگمی): سردرد و از دست دادن بویایی از دست دادن اشتها و سرفه و تب خشونت صدا و گلو درد قفسه سینه و خستگی و سردرگمی ودرد عضلانی.
  6. (شدید سطح سه شکم و تنفسی): سردرد و از دست دادن بویایی از دست دادن اشتها و سرفه و تب خشونت صدا و گلو درد قفسه سینه و خستگی و سردرگمی, درد عضلانی, تنگی نفس, اسهال, درد شکم.

گروه اول ساخته شده است بزرگترین سهم از شرکت کنندگان با یک نمونه از 462 در حالی که وجود دارد 315 در گروه دوم 216 در سوم 280 در چهارم 213 پنجم و 167 در ششم و شدید ترین خوشه ای از علائم است.

تمام بیمارانی که توسعه علائم گزارش شده سردرد به دنبال کاهش حس بویایی. چه اتفاقی افتاد بعد از چند روز اول از علائم مجموعه ای از گروه ها از هم جدا.

سردرد faded برای همه اما دو شدید ترین گروه که همچنین شروع به توسعه یک حس سردرگمی پس از چهار یا پنج روز. این دو گروه نیز بیشتر احتمال دارد به تجربه دردهای عضلانی و از دست دادن اشتها در اوایل در پاسخ سیستم ایمنی بدن.

سه حداقل شدید خوشه به سختی و گزارش هر گونه خستگی در اولین هفته از علائم در حالی آغاز شد که به مجموعه ای در روز حدود سه یا چهار برای سه شدیدتر خوشه.

تنها بیماران در ششم و شدید ترین خوشه تجربه درد شکم — یکی از تعداد انگشت شماری از علائم از جمله سردرگمی و تنگی نفس "نه به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان COVID-19 علائم در عین حال نشانه از شدید ترین انواع این بیماری" نوشت: محققان — که در برخی موارد گزارش شده در روز اول یک بیمار احساس علامتی.

بیماران در ششم خوشه بودند 13 برابر بیشتر از کسانی که در ابتدا نیاز به تنفس حمایت و سه بار به عنوان به احتمال زیاد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

محققان دریافتند 1.5 درصد از مردم با خوشه 1, 4.4 درصد از مردم با خوشه 2 و 3.3 درصد از مردم با خوشه 3 مورد نیاز تنفس پشتیبانی نسبت به 8.6%, 9/9 درصد و 19.8 درصد خوشه 4,5 و 6 بود. تقریبا نیمی از این بیماران در خوشه 6 نیاز به بستری در مقایسه با 16 درصد از خوشه 1 بیماران.

"مطالعه ما نشان می دهد اهمیت نظارت بر علائم در طول زمان به پیش بینی های ما در مورد خطر فردی و نتایج پیچیده تر و دقیق" دکتر کارول Sudre مطالعه سرب پژوهشگر گفت: در یک نسخه. "این رویکرد کمک به ما برای درک داستان اتفاق می افتند از این بیماری در هر بیمار به طوری که آنها می توانید دریافت بهترین مراقبت."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب