Coronavirus ممکن است هزینه Moreno Valley 20 میلیون دلار بیش از دو سال در هزینه و درآمد از دست رفته

بهترین سناریو برای Moreno Valley, مقامات شهر می گویند که از دست دادن بیش از 9 میلیون دلار در این سال مالی با ت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 خرداد 1399

بهترین سناریو برای Moreno Valley, مقامات شهر می گویند که از دست دادن بیش از 9 میلیون دلار در این سال مالی با توجه به کروناویروس همه گیر و تقریبا 10 میلیون دلار در سال آینده.

این شهرستان در سه ماهه سوم مالی خلاصه گنجانده شده در دستور کار مواد برای چهار شنبه, ژوئن 2, Moreno Valley جلسه شورای شهر نشان می دهد که مقامات انتظار می رود به از دست دادن حدود 9.3 میلیون با توجه به افزایش هزینه ها و درآمد از دست رفته این سال مالی که 30 ژوئن به پایان می رسد. و برای سال مالی آینده به پایان می رسد که 30 ژوئن 2021 مقامات در حال برآورد است از دست دادن $9.9 میلیون.

یک شهر گزارش تماس ها این پیش بینی ها "بهترین سناریو." کارشناسان معتقدند موج دوم coronavirus عفونت در پاییز به احتمال زیاد است.

تحت شرایط عادی, فروش, درآمد مالیاتی است که حدود 18 درصد از Moreno Valley کل بودجه با توجه به دستیار شهرستان مدیر مارشال Eyerman و مالیات خود را در هتل باقی می ماند کمتر از آن. هر دو ضربه سخت شده در سراسر کشور توسط آتن در پاسخ به این بیماری همه گیر.

اما خبر خوب وجود دارد, تقریبا, Eyerman گفت.

"ما برنامه ریزی شده پس از آخرین رکود اقتصادی برای این نوع از شرایط" او گفت:.

این شهرستان دارای تنظیم بودجه اضطراری برای محافظت در برابر بحران های مالی و فصلنامه بودجه نظرات خود را دو سال بودجه به طوری که شهر می تواند به سرعت پاسخ به مشکلات غیر منتظره.

اما Moreno Valley است همچنین کاهش هزینه های شروع با 15% حقوق برش به همه کارکنان شهرستان امضا شده توسط شورای شهر در مارس 5. اعضای شورای شهر هستند هر دریافت 10 ٪ کاهش به $1,762 حقوق ماهانه. با توجه به Eyerman شورای هرگز به حال خود حقوق و دستمزد کاهش ساخته شده در طول رکود اقتصادی سال 2008 بازسازی شده در سال های پس, به عنوان کارکنان شهرستان بود.

کسانی که کاهش اضافه کردن به "صرفه جویی قابل توجهی," او گفت:.

بدون اخراج برنامه ریزی شده با توجه به Eyerman.

"و سپس ما به دنبال در پس انداز در این صندوق به طور کلی است که نمی خواهد تاثیر عموم," او گفت:.

که شامل کاهش در وقت اضافه; سفر و آموزش; و مواد و منابع بودجه است. قراردادها نیز در حال renegotiated.

این شهرستان خواهد بود فرو بردن به ذخایر گرفتن $2.81 میلیون برای پوشش ضرر و زیان این سال است. بر اساس این گزارش در حال حاضر هیچ برنامه ای برای استفاده از ذخایر دوباره در سال آینده. با توجه به شهر سیاست یک طرح باید تصویب شود ظرف پنج سال به بازگرداندن دلار که 2.81 میلیون دلار به صندوق ذخیره.

کارکنان گزارش آمده است که "تمام خدمات ضروری" خواهد شد در طول دو سال آینده همراه با وعده های غذایی برنامه های آسیب پذیر جامعه, اعضای, این شهر عملیات اورژانس مرکز گسترش خدمات در اشتغال مرکز منابع ،

در شخص خرید خرده فروشی شروع به بازگشایی در این هفته به صورت جدی پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منتشر شد دستورالعمل جدید برای انجام در روز شنبه, مارس 25. Eyerman گفت که او معتقد است مورنو ولی باید به گزاف گویی کردن.

"رکود ادواری و ما آماده شده است," او گفت:. "ما به دنبال بهبود سریع."

Moreno Valley نیست به تنهایی در حال نکنه با این بیماری همه گیر.

با توجه به لیگ کالیفرنیا شهرستانها COVID-19 می تواند دولت را 482 شهرستانها و شهرهای کوچک به از دست دادن حداقل $6.7 میلیارد دلار در سال درآمد بیش از دو سال مالی.

بسیاری از شهرستانها گزارش غیر منتظره هزینه های از جمله ضد عفونی امکانات عمومی خرید تجهیزات حفاظت شخصی, خرید فن آوری های جدید اجازه می دهد تا از راه دور, کار, افتتاح, عملیات اورژانس مراکز و افزایش ایمنی عمومی هزینه ها از جمله اضافه کاری.

بیش از 79 درصد از تمام شهرستانها در حال انتظار برای قطع خدمات از جمله 79 درصد از شهرهای با جمعیت بین 100000 تا 249,999 ساکنان. مورنو ولی دارای بیش از 213,000 ساکنان, با توجه به U. s. اداره آمار تخمین می زند.

در کنار رودخانه شهرستان ریورساید در حال آماده سازی را به 10% کاهش بودجه با توجه به همه گیر همت دهکدهای از دست داد 34 درصد از فروش آن درآمد مالیاتی پرریس دهکدهای از دست داد 10 درصد از درآمد خود را و سن جکینتو دهکدهای از دست داد 16 درصد از فروش آن درآمد مالیاتی.

همانطور که از یکشنبه, مارس 29 رودخانه شهرستان تا به حال 7,486 موارد COVID-19 از جمله 323 مرگ و میر. از کسانی 792 موارد و مرگ و میر 23 در Moreno Valley.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن