Coronavirus: رژیم صهیونیستی است. Newsom می گوید: West Coast هماهنگی طرح برای پایان دادن به مستندات

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد, West Coast برنامه جمعه برای پایان دادن به این ایالت اقامت-صفحه اصلی سف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد, West Coast برنامه جمعه برای پایان دادن به این ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش او تحمیل مارس 19 به سرعت گسترش مرگبار coronavirus همه گیر خواهد شد که هماهنگ با اورگان و واشنگتن است.

اعلام در آمد یک روز که به طور گسترده ای مورد احترام مدل برای پیش بینی در بیمارستان تاثیر کروناویروس گفت: کالیفرنیا را ببینید تقاضای خود را در بیمارستان منابع قله تاریخ حدود یک ماه زودتر از زمانی که رژیم صهیونیستی. Newsom پیشنهاد کرده است که اوج خواهد رسید.

اما Newsom گفت: اقامت-صفحه اصلی سفارش او صادر مارس 19 کار کرده بهتر از حد انتظار در "خم منحنی" از عفونت های جدید رو پاکسازی راه را در جهت پایان دادن به محدودیت هایی که باید توقیف مدارس و اکثر کسب و کار نگه داشته و مردم تا حد زیادی محدود به خانه های خود.

"منحنی است که خم به خاطر شما و تمایل خود را برای ماندن در خانه" Newsom گفت. "ما نمی دیدن این نوع از خروش مردم پیش بینی شده است."

Newsom گفت: او را با ارائه جزئیات بیشتر در چارچوب برای بلند کردن اجسام کالیفرنیا اقامت-صفحه اصلی سفارش در ظهر سه شنبه ،

"ما خواهید بود تخمگذاری کالیفرنیا-استراتژی خاص و چارچوب سوالات ما به دنبال به پرسش و پاسخ" Newsom گفت.

Newsom را نشان نمی دهد چه مدت این مستند ادامه خواهد داد. او گفت که علم و سلامت را تعیین بازگشایی و نه سیاسی.

"همه ما باید کمی کابین تب" Newsom گفت: "و ما مشتاقانه منتظر برای آمدن به کمی حالت عادی."

Newsom و دیگر فرمانداران گفت: این مهم برای کشورهای غربی با هم کار کنند. در یک بیانیه مشترک گفتند که "COVID-19 تا صید ما ارتباط" که در هفته های آینده, "سواحل غرب خواهد تلنگر اسکریپت در COVID-19."

"ما با دولت اقدام در هماهنگی و همکاری برای اطمینان از این ویروس هرگز نمی تواند گسترش به طور گسترده در جوامع ما" بیانیه مشترک گفت. "ما اعلام کرد که کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن توافق کرده اند که برای کار با هم در یک رویکرد مشترک برای بازگشایی اقتصاد ما — که شناسایی شاخص های روشن برای جوامع به راه اندازی مجدد زندگی عمومی و کسب و کار."

"در مجموع مورد تعداد در حال افزایش است به همین دلیل فوق العاده مهم است برای ادامه به انجام آنچه که ما انجام داده ایم تا این خطوط به نوبه خود در جهت مخالف است."

Newsom گفت که او "افتخار" که در کالیفرنیا به دنبال این کشور در ایالت اقامت-صفحه اصلی سفارش در ماه گذشته و محلی مقامات بهداشتی از جمله در منطقه خلیج بود که با صدور دستور مشابه روز قبل است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب